Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

KONFERANSJER.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "KONFERANSJER."— Zapis prezentacji:

1 KONFERANSJER

2 RAFAŁ TOMCZYK Z wykształcenia muzyk i pedagog muzyczny, z zawodu konferansjer. Zapowiada zarówno w małych salach jak i na dużych koncertach plenerowych. Doskonały kontakt zarówno z dziecięcą jak i dorosłą widownią, spontaniczne i kreatywne działanie połączone z umiejętnościami muzycznymi i aktorskimi to jego podstawowe atuty. Posiada szeroki wachlarz różnorodnych konkursów. Śpiewa i gra na instrumentach muzycznych.

3 DLACZEGO ??? Bo ma duże doświadczenie w pracy estradowej
ZA SOBĄ SETKI REALIZACJI DUŻYCH I KAMERALNYCH PRZEDSIĘWZIĘĆ ARTYSTYCZNYCH I ROZRYWKOWYCH O RÓŻNORODNYM CHARAKTERZE

4 DLACZEGO ??? Bo łatwo i szybko nawiązuje kontakt z publicznością
ZAKRĘCONY JAK TOR WYŚCIGOWY ZASKAKUJĄCY JAK ADAM MAŁYSZ BŁYSKOTLIWY JAK KARETKA NA SYGNALE

5 JAK TRZEBA ZAŚPIEWA CHĘTNIE ZAGRA NIE ZATAŃCZY - NAWET POD PRZYMUSEM
DLACZEGO ??? Bo nie jest tylko zwykłym „zapowiadaczem" JAK TRZEBA ZAŚPIEWA CHĘTNIE ZAGRA NIE ZATAŃCZY - NAWET POD PRZYMUSEM

6 DLACZEGO ??? Bo jest kreatywny, komunikatywny i rzetelny
ZAWSZE CHWYTA CHWILĘ, ALE TWIERDZI, ŻE NAJLEPSZA IMPROWIZACJA JEST WYREŻYSEROWANA

7 DLACZEGO ??? Bo gwarantuje dobrą zabawę i pewną imprezę
OD LAT CIESZY SIĘ DOBRĄ OPINIĄ I ZAUFANIEM AGENCJI I ORGANIZATORÓW IMPREZ KULTURALNYCH I ROZRYWKOWYCH

8 DYSPONUJE BARDZO DOBRYMI WALORAMI GŁOSOWYMI
DLACZEGO ??? Bo każde zlecenie traktuje indywidualnie DYSPONUJE BARDZO DOBRYMI WALORAMI GŁOSOWYMI

9 WYBRANE REALIZACJE Gala rocznicowa firmy LEXUS w Warszawie połączona z aukcją fotografii podróżniczych (z udziałem MIECZYSŁAWA SZCZEŚNIAKA) Miejskie Koncerty Sylwestrowe w Elblągu i Warszawie z udziałem zespołów BRACIA oraz BONEY M Pomarańczowe Dni ING (trzykrotnie seria największych w Polsce zamkniętych pikników rodzinnych) z udziałem zespołów FORMACJA NIEŻYWYCH SCHABUFF, PAPA DANCE, ŻUKI BANANA PARTY (impreza serwisu SYMPATIA.PL) w Sopocie (prowadzenie z KRZYSZTOFEM SKIBĄ) z udziałem KATARZYNY CEREKWICKIEJ ZA TYCH CO NA MORZU (impreza kierownictwa TP S.A.) w Kazimierzu Dolnym (prowadzenie z MARCINEM PROKOPEM) III MBANK MARATON w Łodzi OGÓLNOPOLSKA DOROCZNA KONFERENCJA POLBITA DROGERIE NATURA (dwukrotnie) imprezy z udziałem zespołów BIG CYC, ELEKTRYCZNE GITARY i GRZEGORZA HALAMY PIKNIKI BLISKIE SERCU (dwukrotnie ogólnopolska seria pikników prozdrowotnych) 30 imprez, z udziałem KATARZYNY HERMAN Gala jubileuszowa XX lecia firmy PROFIL w Warszawie z udziałem JURIJA MOKRISZCZEWA Festyn pracowników firmy ALSTOM w Elblągu (z udziałem ALICJI MAJEWSKIEJ i WŁODZIMIERZA KORCZA) Pikniki jubileuszowe X lecia firm LEGRAND w Ząbkowicach Śląskich, NOVARTIS w Warszawie CUSTOMER DAY (spotkanie kluczowych klientów FORTIS BANK w Gdańsku) z udziałem IRENEUSZA KROSNEGO więcej na stronie

10 PROFIMUSIC + ANIMATORZY
Firma PROFIMUSIC proponuje państwu obsługę animatorską wszelkich przedsięwzięć o szeroko pojętym charakterze eventowym. Ciągła obserwacja imprez firmowych dała podstawę do stworzenia grupy otwartych, pomysłowych i samodzielnych młodych ludzi, którzy sprawdzą się w każdej sytuacji, gdzie potrzebne są osoby do takich zadań jak opieka nad dziećmi, malowanie twarzy, aktywizowanie dorosłych poprzez animowanie punktów zabawy, obsługa punktów sportowych itp. Zespół animatorów pracujących z firmą PROFIMUSIC to wyselekcjonowana grupa osób o szerokich możliwościach działania potrafiących skutecznie wciągać widzów do zabawy.

11 PROFIMUSIC + JERZY WCISŁO / HAMMOND TRIO
Firma PROFIMUSIC zajmuje się managementem Jerzego Wcisło, znakomitego muzyka specjalizującego się w grze na organach Hammonda. Organy Hammonda niezwykłe brzmienie zawdzięczają przede wszystkim tzw. Leslie, czyli specjalnemu obrotowemu głośnikowi, który nie ma zastosowania w żadnym innym instrumencie. W grze na organach Hammonda wykorzystuje się zarówno ręce jak i nogi. To niezwykle rzadko spotykany, a zaskakujący bogactwem brzmień instrument. Występ Jerzego Wcisło, solowy bądź w jazzowym trio, może być doskonałym tłem do imprez bankietowych przy lampce wina. Zawsze sprawdzi się przede wszystkim w zamkniętych pomieszczeniach. Ułatwieniem organizacji takiego występu jest to, że w salach o stosunkowo niewielkiej kubaturze nie wymaga zewnętrznego nagłośnienia. W repertuarze mogą znaleźć się światowe standardy jazzowe i tzw. covery o raczej łagodnym brzmieniu tworzące znakomity klimat uroczystości.

12 PROFIMUSIC + GO–NOW Firma PROFIMUSIC proponuje zabawę szermierczą GO–NOW. To zabawa polegająca na prowadzeniu pojedynku szermierczego przypominającego „bitwę" na poduszki. Żartom i śmiechom nie ma końca, a zabawa może mieć charakter mniej, lub bardziej sportowy. GO–NOW to znakomita propozycja na wszelkie imprezy firmowe i pikniki rodzinne. Umożliwia prawdziwą, ale jakże przyjacielską i bezpieczną walkę taty z córką, mamy z synem, pracownika z szefem. Walka odbywa się z użyciem specjalnie skonstruowanej i opatentowanej, całkowicie bezpiecznej broni. Miecze są miękkie i lekkie. „Ostrze miecza" zostało w środku częściowo usztywnione, a sama jego końcówka pozostała elastyczna dla zapewnienia bezpiecznego i bezbolesnego kontaktu. Zabawa z GO–NOW to przyjazd instruktorów – animatorów z odpowiednią, wcześniej ustaloną liczbą mieczy. Nasi instruktorzy dadzą pokaz walki pojedynkowej, a w krótkim treningu nauczą podstawowych zasłon, cięć i sposobu szermierczego poruszania się. Opanowanie tych technik da uczestnikom zajęć dużą satysfakcję i poczucie, że mogą władać szablą niczym Pan Wołodyjowski. W ramach show pokaz walki, prezentacja sprzętu, zabawa mieczami, trening szermierczy, turniej indywidualny O ZŁOTY MIECZ, turniej zespołowy. Zasady turniejowe formuły szermierczej GO-NOW mogą być bardzo różne i dostosowane do wieku zawodników. Dla dzieci jest to trafienie i zerwanie balonika przymocowanego do ręki, a w przypadku młodzieży i dorosłych losowanie specjalnych kart symbolizujących miejsce trafienia.

13 PROFIMUSIC + RODZINNE ŻEGLOWANIE PRZEZ ŚPIEW I BUJANIE
Firma PROFIMUSIC proponuje program, który wypełniają 3 godziny wspaniałej zabawy przeznaczonej zarówno dla młodszej jak i nieco starszej widowni. To gratka dla całych rodzin, tak dla miłośników żeglarstwa jak i dla tych, którzy smak żeglarskiej przygody znają tylko z opowieści. Czas zabawy wypełniają konkursy z nagrodami, żeglarskie opowieści, wspólne śpiewanie oraz niezwykła dawka muzyki folkowej w żeglarskim klimacie. Poszczególne elementy są w ciągłym ruchu - „płyną” wraz z publicznością. Każdy występ ekipy mimo wspólnych elementów jest inny i niepowtarzalny. Muzykę na żywo zapewnia zespół CANOE, który tworzy czwórka zaprzyjaźnionych żeglarzy pochodzących z najbardziej żeglarskiego miasta w Polsce, czyli Łodzi. W ich repertuarze znajdują się głównie piosenki żeglarskie, ale również autorskie ballady oraz duża dawka muzyki folkowej. Nie stronią także od pieśni wykonywanych bez towarzyszenia instrumentów.

14 PROFIMUSIC + Z BALLADĄ I HUMOREM
Propozycja łącząca muzykę i słowo, przeznaczona dla publiczności preferującej niekoniecznie znane utwory o łagodnym brzmieniu. Najważniejszy podczas koncertu jest klimat współtworzony przez osobę występującą na scenie i publiczność, która wciągana jest często do wspólnej zabawy. Główny bohater wieczoru wykorzystuje tutaj swoje doświadczenia muzyczne i konferansjerskie, przekłada również na język koncertowy elementy konkursowe i animacyjne. Podczas koncertu wykonywane są utwory z szeroko pojętej krainy łagodności. Rafał Tomczyk występuje tu w roli śpiewającego balladzisty wykonując własne kompozycje do słów różnych autorów, a także piosenki w pełni autorskie (słowa i muzyka). Na nowo odkrywa piosenki „zasłyszane” a także prezentuje utwory owiane mgłą zapomnienia, często twórców nieznanych. Wiele piosenek należy do nurtu piosenki kabaretowej. Program mimo bardzo łagodnego brzmienia charakteryzuje się licznymi zwrotami akcji i nieprzewidzianymi sytuacjami wynikającymi, co charakterystyczne dla wykonawcy, z ciągłego kontaktu z publicznością. W programie tym prezentowanych jest wiele autorskich wierszowanek o satyrycznym ubarwieniu. Rafał Tomczyk akompaniuje sobie na gitarze, pianinie i harmonijce ustnej.

15 PROFIMUSIC + PODRÓŻ DO KRAINY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
Program ten to bardzo dynamiczna forma zabawy mikołajkowej dla zamkniętych grup dzieci w wieku 5–10 lat. W tytułowej podróży dzieciom towarzyszy przyjaciel PODRÓŻNIK, który gra na instrumentach muzycznych, śpiewa i przedstawia elementy muzyczne odwiedzanych po drodze charakterystycznych krajów. Całe spotkanie dąży do finalnego spotkania z ubranym na czerwono ulubieńcem dzieci, który wręcza prezenty. Podróż odbywa się różnymi środkami transportu, takimi jak pociąg, samolot czy statek. Odwiedzając różne kraje dzieci:  w Grecji tańczą Zorbę w Brazylii przechodzą przez sambodron w Rosji tańczą Kalinkę w Hiszpanii klaszczą w rytm flamenco do muzyki gitarowej granej „na żywo”.

16 PROFIMUSIC + PRZY OGNISKU
Spotkanie PRZY OGNISKU może być doskonałą formą imprezy integracyjnej firmy, szczególnie polecaną dla małych grup. Takie spotkanie to forma przeciwstawna do królujących zabaw tanecznych przy muzyce mechanicznej. Ognisko może być pomysłem na całość imprezy bądź tylko jedną z części większego projektu. Czas wypełnia wspólne śpiewanie znanych piosenek (od biesiadnych poprzez turystyczne, żeglarskie do znanych hitów muzyki rozrywkowej), piosenki kabaretowe wykonywane przez prowadzącego oraz konkursy i zabawy o charakterze muzycznym z podziałem na grupy.

17 PO PROSTU KONFERANSJER
NIE AKTOR NIE KABARECIARZ NIE Z RADIA, NIE Z TV NIE GWIAZDA MUZYKI PO PROSTU KONFERANSJER KONTAKT: PROFI-MUSIC Rafał Tomczyk Aleja Kardynała Wyszyńskiego 106/26 94 – 050 Łódź tel


Pobierz ppt "KONFERANSJER."

Podobne prezentacje


Reklamy Google