Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

„Szkoła współpracy”. Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie z Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Gzach w dniu 12 lutego 2015 r. o godz. 17.00.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "„Szkoła współpracy”. Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie z Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Gzach w dniu 12 lutego 2015 r. o godz. 17.00."— Zapis prezentacji:

1 „Szkoła współpracy”

2 Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie z Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Gzach w dniu 12 lutego 2015 r. o godz. 17.00 wystawili spektakl teatralny „Książę szuka żony”. Udział w przedsięwzięciu całej społeczności szkolnej to efekt realizacji szkolnego projektu edukacyjnego „Szkoła Współpracy” oraz Ogólnopolskiej Kampanii „Postaw Na Rodzinę”, przy współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii w Gzach pod honorowym patronatem Wójta Gminy Gzy.

3

4

5

6

7 Nadworni Rycerze- Adam Wierzbicki, Kacper Krawczyk, Jakub Paćkowski Kominiarczyk- Filip Masłowski Klaun- Michał Stępniewski

8 Koniec Przygotowali : Michał Stępniewski, Filip Masłowski, Adam Wierzbicki


Pobierz ppt "„Szkoła współpracy”. Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie z Publicznego Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Gzach w dniu 12 lutego 2015 r. o godz. 17.00."

Podobne prezentacje


Reklamy Google