Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Projekt geograficzno-matematyczny pt. Jak mieszkańcy Mogilna czują się w Unii Europejskiej? zrealizowany został w roku szkolnym 2011/2012 przez uczniów.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Projekt geograficzno-matematyczny pt. Jak mieszkańcy Mogilna czują się w Unii Europejskiej? zrealizowany został w roku szkolnym 2011/2012 przez uczniów."— Zapis prezentacji:

1

2 Projekt geograficzno-matematyczny pt. Jak mieszkańcy Mogilna czują się w Unii Europejskiej? zrealizowany został w roku szkolnym 2011/2012 przez uczniów klas II f, II g, II h oraz II i. Celem projektu edukacyjnego było sprawdzenie, czy mieszkańcy Mogilna i okolic odczuwają korzyści po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej oraz czy satysfakcjonuje ich pozycja Polski w zjednoczonej Europie. Projekt składał się z kilku etapów. Najpierw uczniowie sformułowali pytania zawarte w ankietach, by następnie rozpowszechnić je pomiędzy mieszkańców gminy Mogilno. Końcowym etapem projektu było opracowanie danych statystycznych w wersji multimedialnej i publiczna prezentacja projektu Opiekunami projektu były nauczyciel geografii p. Maria Błotnicka oraz nauczyciel matematyki p. Aleksandra Łaganowska. Oto przykładowe opracowania: Informacje o projekcie

3

4 Czy Polska powinna przyjąć euro jako własną walutę ?

5 Osoby biorące udział w projekcie: II i Sara Jaszcz Joanna Witczak Wojciech Wierzbicki Szymon Szafranek Miłosz Orliński Jakub Piechocki Jacek Toda Sebastian Nawrocki Daniel Czerwiec Filip Lasecki II g Marta Bembenek Monika Karolczak Patrycja Łassa II f Paweł Bogusiewicz Norbert Kroczyk II h Patryk Błażejczak Norbert Bizior Roman Pachla Bartosz Szpulecki Michał Zarychta Jagoda Suszek Marika Szymkowiak

6

7 Opracowania statystyczne

8


Pobierz ppt "Projekt geograficzno-matematyczny pt. Jak mieszkańcy Mogilna czują się w Unii Europejskiej? zrealizowany został w roku szkolnym 2011/2012 przez uczniów."

Podobne prezentacje


Reklamy Google