Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SELECTIT.PL LOCAL EXPERTS GLOBAL DELIVERY. 2 KILKA SŁÓW O SELECT-IT.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SELECTIT.PL LOCAL EXPERTS GLOBAL DELIVERY. 2 KILKA SŁÓW O SELECT-IT."— Zapis prezentacji:

1 SELECTIT.PL LOCAL EXPERTS GLOBAL DELIVERY

2 2 KILKA SŁÓW O SELECT-IT

3 3 POLSKI PORTAL BRANŻY IT SELECTIT.PL PRZEZNACZONY JEST DLA OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY W IT. WIĘKSZOŚĆ OSÓB ZAINTERESOWANYCH JEST SELEKCJĄ OFERT PRACY TYLKO W SWOJEJ BRANŻY, W KTÓREJ SĄ SPECJALISTAMI I W KTÓREJ CHCIELIBY ZNALEŹĆ ZATRUDNIENIE - NP. PRACA NA KONTRAKCIE JAKO PROGRAMISTA iOS (iOS DEVELOPER).

4 4 PORTAL SELECTIT.PL ZOSTAŁ STWORZONY BY UŁATWIĆ POSZUKIWANIE PRACY Z WYBRANEJ DZIEDZINY, PREZENTUJĄC WYSELEKCJONOWANE OFERTY PRACY IT WE WSZYSTKICH MOŻLIWYCH SPECJALIZACJACH. PROJEKTODAWCY ORAZ PRACODAWCY UMIESZCZAJĄC SWOJE OFERTY PRACY W NASZYM PORTALU, MAJĄ 100% PEWNOŚCI, ŻE ICH ZAPOTRZEBOWANIE NIE TRAFIA DO PRZYPADKOWYCH OSÓB, ALE DO SPECJALISTÓW WYSZKOLONYCH W DANEJ PROFESJI IT.

5 5 NASZ PORTAL UMOŻLIWIA ZNALEZIENIA PRACY W NAJWIĘKSZYCH MIASTACH POLSKI TAKICH JAK WROCŁAW, POZNAŃ, WARSZAWA, GDAŃSK, ŁÓDŹ ORAZ ZA GRANICĄ: NIEMCY, HOLANDIA, UNITED KINGDOM, NORWEGIA ITD.

6 6 DZIĘKI BRANŻOWEMU UKIERUNKOWANIU PRACODAWCY NIE TRACĄ CZASU NA ANALIZĘ APLIKACJI OD OSÓB PRZYPADKOWYCH NIEZWIĄZANYCH Z BRANŻĄ IT. NASZ PORTAL ŁĄCZY PRACODAWCÓW Z PRACOWNIKAMI, KTÓRZY WYSZUKUJĄC FRAZ W INTERNECIE JAK NP. "PROGRAMISTA JAVA WARSZAWA", "CONTRACTING WROCLAW C++", CHCĄ ZNALEŹĆ PROJEKT (CONTRACTING / FREELANCE) LUB STAŁE ZATRUDNIENIE (PERMANENT) I ROZWIJAĆ SWOJĄ KARIERĘ ZAWODOWĄ W TEJ BRANŻY.

7 7 Presenter's name & Date. 2003 users: Go View Header & Footer to edit text / 2007 users: Go Insert Header & Footer to edit text7 STRUKTURA PORTALU

8 8 Moduł Społeczność start: Listopad 2012

9 9 Presenter's name & Date. 2003 users: Go View Header & Footer to edit text / 2007 users: Go Insert Header & Footer to edit text9 OGŁOSZENIA SELECT-IT

10 10 OFEROWANE TYPY ZATRUDNIENIA FULLTIME: Praca stała, zatrudnienie na etat. Etat to stała posada na stanowisku przewidzianym w planie etatów i z wynagrodzeniem według taryfikatora instytucji zatrudniającej. FREELANCE: Praca na kontrakt, freelance, staffing. Forma współpracy charakteryzująca się elastycznością czasu i miejsca pracy, zawartą umową (pomiedzy firmami), wynagrodzeniem i zakresem pracy. PART-TIME: Praca tymczasowa. Pracownik tymczasowy to pracownik zatrudniony przez agencję pracy tymczasowej wyłącznie w celu wykonywania pracy tymczasowej na rzecz i pod kierownictwem pracodawcy użytkownika.

11 11 OGŁOSZENIEPOLECAMY Cena: 199 PLN Wyrożnienie ogłoszenia (Tajne lub Standard) w rubryce Najlepsze oferty na stronie startowej oraz w wybranej podkategorii Ilość ogłoszeń Polecamy jest ograniczona. Aplikacja na ogłoszenie nie wymaga rejestracji.

12 12 OGŁOSZENIETAJNE Cena: 99 PLN Ogłoszenie w imieniu portalu SELECT-IT (Klient SELECT-IT) bez podawania nazwy firmy docelowej oraz z przekierowaniem aplikacji na utajniona skrzynkę e-mail Przekierowanie e-mail w cenie ogłoszenia. Aplikacja na ogłoszenie nie wymaga rejestracji.

13 13 OGŁOSZENIESTANDARD Cena: 0 PLN Standardowe ogłoszenie, wyświetlane w wybranej podkategorii z pełną nazwą ogłoszeniodawcy. Ogłoszenie aktualne przez 40 dni. Aplikacja na ogłoszenie nie wymaga rejestracji.

14 14 Presenter's name & Date. 2003 users: Go View Header & Footer to edit text / 2007 users: Go Insert Header & Footer to edit text14 GRUPA DOCELOWA

15 15 Z JAKICH MIAST POCHODZĄ KANDYDACI

16 16 PŁEĆPŁEĆWIEK

17 17 JAKA FORMA WSPÓŁPRACY / ZATRUDNIENIA JEST PREFEROWANA

18 18 NASZA STATYSTYKA MÓWI TAKŻE: 50% KANDYDATÓW JEST ZAINTERESOWANYCH ZMIANĄ PRACY, JEŚLI OFEROWANY WAKAT BEDZIE BARDZIEJ ATRAKCYJNY OD AKTUALNEGO ETATU. 100% KANDYDATÓW PRAGNIE OTRZYMAĆ O ŚREDNIO 15-25% WYŻSZE WYNAGRODZENIE U NOWEGO PRACODAWCY. 12,5% KANDYDATÓW JEST GOTOWA DO RELOKACJI W ZWIĄZKU ZE ZMIANĄ PRACY.

19 19 Presenter's name & Date. 2003 users: Go View Header & Footer to edit text / 2007 users: Go Insert Header & Footer to edit text19 CO WYRÓŻNIA SELECT-IT

20 20 SELECT-IT SKIEROWANY JEST WYŁĄCZNIE DO BRANŻY IT, DZIĘKI CZEMU OGŁOSZENIA JAK I ARTYKUŁY ZAMIESZCZONE W SERWISE ODPOWIADAJĄ W 100% OCZEKIWANIOM UŻYTKOWNIKA. ITS SO CLEVER!

21 21 DOSTĘP DO OGŁOSZEŃ NA SELECT-IT NIE WYMAGA REJESTRACJII JEST BEZPŁATNY, ZARÓWNO DLA UŻYTKOWNIKÓW ODWIEDZAJĄCYCH NASZ PORTAL, JAK I PROJEKTO- / PRACODAWCÓW ZAMIESZCZAJĄCYCH SWOJE OFERTY. WE DO IT!

22 22 OPŁATY POBIERAMY TYLKO ZA DODATKOWE USŁUGI (NP. PROMOCJA OGŁOSZENIA, GRAFICZNA REKLAMA, PLATINUM CLUB) YOU WILL LIKE IT!

23 23 CZYTELNY I NOWOCZESNY WYGLĄD ORAZ PROSTOTA I FUNKCJONALNOŚĆ WYSZUKIWARKI SPRAWIAJĄ, ŻE SZUKAJĄCY PRACY DOCIERA SPRAWNIE DO WIADOMOŚCI. LIKE NEVER BEFORE!

24 24 APLIKOWANIE NA ZAMIESZCZONE OGŁOSZENIA MOŻLIWE JEST BEZPOŚREDNIO DLA KAŻDEGO BEZ REJESTRACJI W SERWISIE. WE POWER THE WORLD OF IT. WE HELP YOU!

25 25 DZIĘKUJEMY SELECT-IT

26 26 KONTAKT WWW: www.selectIT.pl E-mail: info@selectit.pl Darmowy support techniczny (24h): support@selectit.pl Zamówienia (ogłoszenia, promocja ogłoszeń): zamowienie@selectit.pl Zamówienia (reklama): reklama@selectit.pl Kontakt telefoniczny: +48 697485405

27 27 www.selectIT.pl www.select-IT.com.pl www.selectIT.com.pl www.IT-contracting.pl www.IT-contracting.biz


Pobierz ppt "SELECTIT.PL LOCAL EXPERTS GLOBAL DELIVERY. 2 KILKA SŁÓW O SELECT-IT."

Podobne prezentacje


Reklamy Google