Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

PLATFORMA ECLIPSE. WPROWADZENIE Opis projektu IDE do wszystkiego i do niczego w szczególności Wielopłaszczyznowy rozwój projektu Praktyczna podstawa do.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "PLATFORMA ECLIPSE. WPROWADZENIE Opis projektu IDE do wszystkiego i do niczego w szczególności Wielopłaszczyznowy rozwój projektu Praktyczna podstawa do."— Zapis prezentacji:

1 PLATFORMA ECLIPSE

2 WPROWADZENIE Opis projektu IDE do wszystkiego i do niczego w szczególności Wielopłaszczyznowy rozwój projektu Praktyczna podstawa do praktycznie każdego rodzaju Aplikacji Struktura platformy Historia Platformy oraz fundacji Eclipse Wytwór firmy IBM Rok 2004 powstanie fundacji Eclipse Licencja Eclipse Public License Coroczny zbiór projektów

3 POCZĄTKI PRACY, CZYLI INSTALACJA I URUCHAMIANIE: Uruchamianie Poprzez wejście do folderu i wciśnięcie Eclipse.exe Wybór folderu workspace Podział w celu rozdzielenia projektów różnego typu Ekran powitalny Overview Whats New Samples Tutorials Workbench Powrót do ekranu powitalnego (Help/Welcome)

4 INTERFEJS UŻYTKOWNIKA Workbench Perspektywy Okno Edytora Konfiguracja i preferencje użytkownika Skróty klawiszowe

5 PODSUMOWANIE Tworzenie własnego warsztatu pracy Duża ilość rozszerzeń ułatwiających prace Rozwijająca się społeczność Rozbudowany system pomocy pracy z programem Łatwo dostępne Na licencji Open Source Krótki pokaz opisywanych możliwości programu


Pobierz ppt "PLATFORMA ECLIPSE. WPROWADZENIE Opis projektu IDE do wszystkiego i do niczego w szczególności Wielopłaszczyznowy rozwój projektu Praktyczna podstawa do."

Podobne prezentacje


Reklamy Google