Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Tworzenie prezentacji multimedialnych z wykorzystaniem programu PowerPoint Czego dziś się nauczymy? Katarzyna Wilk 2013.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Tworzenie prezentacji multimedialnych z wykorzystaniem programu PowerPoint Czego dziś się nauczymy? Katarzyna Wilk 2013."— Zapis prezentacji:

1 Tworzenie prezentacji multimedialnych z wykorzystaniem programu PowerPoint Czego dziś się nauczymy? Katarzyna Wilk 2013

2 Masterslide Interakcje Dodatki

3 Wstecz Jak przygotować własny oryginalny wzór prezentacji? Inaczej mówiąc… jak dać upust drzemiącej w nas kreatywności i nie zamęczyć przy tym publiczności?

4 Wstecz Jak przygotować interaktywny materiał dydaktyczny za pomocą kilku łatwych tricków? I może czas na krótką przerwę..? ;-)

5 Dalej Jak podrasować swojego PowerPointa za pomocą darmowych narzędzi? Czyli kilka słów o MultiPoint Mouse i iSpring Free.MultiPoint MouseiSpring Free

6 Zapraszamy do… zabawy! Zapraszamy do… zabawy! Źródło: zasoby społeczności E-Learning Heroes (dostęp – grudzień 2011r.)E-Learning Heroes


Pobierz ppt "Tworzenie prezentacji multimedialnych z wykorzystaniem programu PowerPoint Czego dziś się nauczymy? Katarzyna Wilk 2013."

Podobne prezentacje


Reklamy Google