Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Blondynka i… 710ka.. Przychodzi blondynka do warsztatu samochodowego i pyta o 710-kę.... Pytające spojrzenie mechanika… Blondynka odpowiada: No wie pan,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Blondynka i… 710ka.. Przychodzi blondynka do warsztatu samochodowego i pyta o 710-kę.... Pytające spojrzenie mechanika… Blondynka odpowiada: No wie pan,"— Zapis prezentacji:

1 Blondynka i… 710ka.

2 Przychodzi blondynka do warsztatu samochodowego i pyta o 710-kę.... Pytające spojrzenie mechanika… Blondynka odpowiada: No wie pan, taka mała rzecz na środku silnika. Zawsze tam była, ale teraz ją zgubiłam!" Mechanik myśli zafrasowany: O co jej, do diabła, chodzi? Jaka 710-ka???

3 W końcu dał jej kartkę i ołówek, i poprosił, żeby ją narysowała. Blondynka narysowała małe kółko i w środku wpisała cyfrę 710. 710 …Mechanik tylko wzruszył ramionami.

4 W końcu, zniecierpliwiony, wziął ją za rękę i podszedł do innego samochodu z otwartą maską… Widzi pani tutaj tą cholerną 710-kę?!

5 No pewnie, jest tutaj! …i wskazała na nią palcem… A teraz patrzcie gamonie jak wygląda 710-ka!!!

6


Pobierz ppt "Blondynka i… 710ka.. Przychodzi blondynka do warsztatu samochodowego i pyta o 710-kę.... Pytające spojrzenie mechanika… Blondynka odpowiada: No wie pan,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google