Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ferdynand Porsche, konstruktor Bardzo znanych samochodów, po ś mierci puka do bramy niebios. ŚWIĘTY PIOTR OTWIERA MU BRAMĘ I MÓWI: Panie Porsche,za pańskie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ferdynand Porsche, konstruktor Bardzo znanych samochodów, po ś mierci puka do bramy niebios. ŚWIĘTY PIOTR OTWIERA MU BRAMĘ I MÓWI: Panie Porsche,za pańskie."— Zapis prezentacji:

1 Ferdynand Porsche, konstruktor Bardzo znanych samochodów, po ś mierci puka do bramy niebios. ŚWIĘTY PIOTR OTWIERA MU BRAMĘ I MÓWI: Panie Porsche,za pańskie zasługi w konstruowaniu samochodów może pan mieć jedno życzenie". Porsche chwilę pomyślał Dobrze, chciałbym godzinkę pogadać z Bogiem ". PIOTR skinął przyzwalająco, zaprowadził go do sali tronowej i przedstawił go Panu Bogu. Porsche pyta Boga:Panie Boże, Pański wynalazek kobieta gdzie Pan był myślami kiedy Pan ją wynalazł?". Bóg: Co ma pan na myśli?".

2 Porsche : Wie Pan w Pańskim wynalazku roi się od błędów. Niech Pan sam zobaczy: Przód nie jest aerodynamiczny Za bardzo chałasuje Koszty utrzymania są extremalnie wysokie Przez 5 albo 6 dni w miesiącu kompletnie bezużyteczna Tył za bardzo zwisa Codziennie musi być malowana lakierowana i poprawiana Wydech znajduje się za blisko wlotu Reflektory są najczęściej za małe Zużycie jest bardzo wysokie

3 Bóg pomyślał chwilę i odpowiada: Panie Porsche, możliwe że tak jest jak pan mówi, ale według statystyk więcej mężczyzn jeździ moim wynalazkiemdan niż pańskim".


Pobierz ppt "Ferdynand Porsche, konstruktor Bardzo znanych samochodów, po ś mierci puka do bramy niebios. ŚWIĘTY PIOTR OTWIERA MU BRAMĘ I MÓWI: Panie Porsche,za pańskie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google