Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zwierzęta Najzabawniejsze zwierzęta świata. Kawały o zwierzętach!!! Słoń i mrówka postanowili wybrać się na wiśnie. Przez płot przeszli do ogródka sąsiada,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zwierzęta Najzabawniejsze zwierzęta świata. Kawały o zwierzętach!!! Słoń i mrówka postanowili wybrać się na wiśnie. Przez płot przeszli do ogródka sąsiada,"— Zapis prezentacji:

1

2 Zwierzęta Najzabawniejsze zwierzęta świata.

3 Kawały o zwierzętach!!! Słoń i mrówka postanowili wybrać się na wiśnie. Przez płot przeszli do ogródka sąsiada, nagle słyszą czyjeś kroki. Mrówka mówi: - Słoniu, schowaj się za mną! Ja się mniej rzucam w oczy! Do weterynarza dzwoni telefon. - Panie doktorze, naszą Misię ukąsiła pchła! - Czy to pies, czy to kot? - Owad, panie doktorze, owad! Zima. Dwa jelenie stoją na paśniku i żują ospale siano nałożone tu przez gajowego. W pewnej chwili jeden z jeleni mówi: - Chciałbym, żeby już była wiosna. - Tak ci mróz doskwiera? - Nie, tylko już mi obrzydło to stołówkowe jedzenie! Chłop wyhodował dwutonowe jabłko, wsadził je na wóz i zawiózł na targ. Cały dzień nie miał klientów, ale pod koniec dnia przychodzi facet i pyta się: - To pana jabłko? - No. - To cofnij pan wozem, bo mi robal konia zżarł.

4 Kawały o zwierzętach cz.2 Przychodzi królik do sklepu i pyta: - Czy są zgniłe marchewki? Sprzedawca odpowiada: - Nie ma. Następnego dnia przychodzi królik do sklepu i pyta: - Czy są zgniłe marchewki? Sprzedawca odpowiada: - Nie ma. Trzeciego dnia sprzedawca myśli sobie: "pewnie dzisiaj też przyjdzie" i przyszykował dla królika trochę zgniłych marchewek. Przychodzi królik do sklepu i pyta: - Czy są zgniłe marchewki? Sprzedawca odpowiada: - Są. Na to królik: - SANEPID! Na drzewie siedzi wróbel, przylatuje wrona. Wróbel pyta: - Co ty jesteś za ptak? Ona odpowiada: - Wrona, a ty? - Ja to jestem orzeł, tylko trochę chorowa

5 Kot z królikiem!!!

6 Królik na kompie!!!

7 Koń w trawie!!!

8 Coś ty za jeden???

9 To mój brat Adolf...

10 Trzeba być czystym...

11 Trzeba zrobić pranie!!!

12 Jeśtem wysioko cio?

13 Kot

14 Przygotowania do zawodów.

15 Powiem ci coś na ucho.

16 Lays- chcesz trochę???

17 Prrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. KONIEC


Pobierz ppt "Zwierzęta Najzabawniejsze zwierzęta świata. Kawały o zwierzętach!!! Słoń i mrówka postanowili wybrać się na wiśnie. Przez płot przeszli do ogródka sąsiada,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google