Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Rozwój aplikacji. To zestaw narzędzi do budowania i optymalizacji złożonych aplikacji opartych na przeglądarce. To zestaw narzędzi do budowania i optymalizacji.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Rozwój aplikacji. To zestaw narzędzi do budowania i optymalizacji złożonych aplikacji opartych na przeglądarce. To zestaw narzędzi do budowania i optymalizacji."— Zapis prezentacji:

1 Rozwój aplikacji

2 To zestaw narzędzi do budowania i optymalizacji złożonych aplikacji opartych na przeglądarce. To zestaw narzędzi do budowania i optymalizacji złożonych aplikacji opartych na przeglądarce. Google Web Toolkit jest frameworkiem do tworzenia ajaxowych aplikacji internetowych z wykorzystaniem języka Java. Google Web Toolkit jest frameworkiem do tworzenia ajaxowych aplikacji internetowych z wykorzystaniem języka Java.

3 1. GWT SDK 2. Speed Tracer 3. Plugin dla Eclipse IDE 4. GWT Designer

4 GWT SDK - zawiera biblioteki Java API, kompilator i serwer rozwoju. To pozwala pisać aplikacje po stronie klienta w języku Java i rozmieścić je jako JavaScript.

5 Speed Tracer - Rozszerzenie Chrome, które pozwala zidentyfikować problemy z wydajnością w aplikacjach internetowych.

6 Plugin dla Eclipse IDE - zapewnia wsparcie środowiska IDE dla Google Web Toolkit i projekty aplikacji internetowych Engine.

7 GWT Designer - pozwala na tworzenie z narzędzi interfejsów użytkownika w ciągu kilku minut, dla inteligentnego układu wspomagania, przeciągania i upuszczania oraz automatycznego generowanie kodu.

8 W trybie rozwoju, można wchodzić w interakcje z aplikacjami w przeglądarce tak, jak gdyby aplikacja była ostatecznie wykonana i wykorzystana.

9 1. W widoku Package Explorer, wybierz projekt StockWatcher. 2. Na pasku narzędzi kliknij przycisk Run (Uruchom jako Web Application). 3. Kiedy otworzy się zakładka Tryb rozwoju, kliknij prawym przyciskiem myszy na URL, aby go skopiować. 4. Wklej adres URL do wybranej przeglądarki.

10

11

12 Nie zawsze potrzeba podjęcia na nowo aplikacji w trybie rozwoju po zmodyfikowaniu kodu źródłowego. Zamiast tego, wystarczy kliknąć przycisk Odśwież w przeglądarce po zapisaniu zmian, a serwer automatycznie przebuduje aplikację i otworzy w nowej wersji.

13 Utwórz nowy projekt Utwórz nowy projekt Usuń obce pliki Usuń obce pliki Usuń cały "serwer" pakiet Usuń cały "serwer" pakiet Edytuj web.xml, aby usunąć odniesienie do GWT servlet Edytuj web.xml, aby usunąć odniesienie do GWT servlet Edytuj automatyczne generowanie pliku HTML Edytuj automatyczne generowanie pliku HTML War / MyApp.html War / MyApp.html 6. Edytuj wygenerowany automatycznie plik Java Src / package.client / MyApp.java Src / package.client / MyApp.java 7. Test

14 Dziękuję za uwagę


Pobierz ppt "Rozwój aplikacji. To zestaw narzędzi do budowania i optymalizacji złożonych aplikacji opartych na przeglądarce. To zestaw narzędzi do budowania i optymalizacji."

Podobne prezentacje


Reklamy Google