Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zapraszamy do zapoznania się z produktem

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zapraszamy do zapoznania się z produktem"— Zapis prezentacji:

1 Zapraszamy do zapoznania się z produktem
Świece Wodne Zapraszamy do zapoznania się z produktem

2 O produkcie.. Świece Wodne firmy „Baja” to jedyny, unikatowy produkt na rynku. Dzięki swej prostocie i funkcjonalności może odmienić oblicze każdego stołu czy wnętrza. Świece Wodne stosowane są zarówno w ekskluzywnych hotelach, restauracjach, ośrodkach SPA jak i przestrzeniach prywatnych. Łączą funkcjonalność z artyzmem, tworząc magiczny nastrój. Świece Wodne są ekonomiczne, ekologiczne, i o wiele bezpieczniejsze od tradycyjnych świec parafinowych. Woda w naszych świecach spełnia dwie funkcje: dekoracyjną oraz zapewniającą maksimum bezpieczeństwa. Pobór paliwa w naszych świecach jest boczny, co w przypadku wypalenia oleju powoduje wpłynięcie wody i zagaszenie płomienia. Kolejną ważna cechą naszego produktu jest fakt, że świece są bezwonne i bezdymne a dodając do oleju wszelkiego rodzaju olejki eteryczne (nawet aromat do ciast) tworzymy świece zapachowe.

3 Świece Wodne to przede wszystkim:
EKOLOGIA Świece Wodne są przyjazne dla środowiska! Olej jadalny jest najbardziej ekologicznym paliwem a barwniki w naszych świecach są organiczne!   CZAS Świece Wodne to z jednej strony krótki czas przygotowania własnej kompozycji, z drugiej zaś bardzo długi czas palenia (ponad 40 godzin).   OSZCZĘDNOŚĆ Świece Wodne są dużo tańsze niż nawet najtańsze świece parafinowe. Koszt jednej świecy to ok. 40 groszy, co przy gwarantowanym czasie palenia ponad 40 godzin powoduje, iż nasze świece są najtańsze na świecie. Z jednego zestawu wykonamy aż 62 świece.   BEZPIECZEŃSTWO Świece Wodne są dużo bardziej bezpieczne niż tradycyjne świece. W przypadku przewrócenia się świecy, woda znajdująca się w środku zgasi płomień. Świece Wodne można zostawić bez dozoru nawet przy dzieciach. Dzięki wodzie wewnątrz naczynia nie ma możliwości poparzenia.

4 Nagrody i wyróżnienia Produkt firmy BAJA otrzymał wiele nagród i wyróżnień, niektóre z nich to: Złoty Medal XVI Ogólnopolskich Targów Kieleckich za pomysł Świec Wodnych, bezpieczeństwo i ekologiczność produktu Kieleckie Targi Ogród i Ty Dyplom Za bezpieczeństwo i ekologiczność produktu

5 Co znajduje się w zestawie..
W skład zestawu wchodzą następujące elementy barwniki są organiczne, nie trujące i nie barwiące szkieł oraz dekoracji umieszczonych w naczyniu 3 BARWNIKI metrowy knot wystarczy na przygotowanie 62 świec. 16 mm knota to 40 godzin ciągłego palenia 100 CM KNOTA pływaki są wielokrotnego użytku (wystarczy umyć je w płynie do mycia naczyń i są gotowe do ponownego użycia) 5 PŁYWAKÓW

6 Jak przygotować własną kompozycję?
W kilku krokach chcielibyśmy Państwu zademonstrować jak w łatwy sposób możemy przygotować własną kompozycję przy wykorzystaniu zestawu Świec Wodnych. Na kolejnych slajdach znajdą Państwo instrukcję krok-po-kroku z opisami i zdjęciami poszczególnych etapów przygotowania własnej Świecy Wodnej. Zapraszamy..

7 KROK 1: Przygotowanie zestawu
Do przygotowania Świecy Wodnej potrzebne będzie dowolne naczynie (nie musi być żaroodporne ani nawet szklane). Umieszczamy w nim odpowiednią kompozycję, pasującą do danej uroczystości, np. figurkę, żywą roślinność lub inne dowolne dekoracje.

8 KROK 2: Napełnienie naczynia wodą
Do przygotowanego przez nas naczynia wlewamy odpowiednią ilość wody (zwykłej wody z kranu). Pamiętajmy o pozostawieniu miejsca na paliwo dla świecy. Nie powinno się zalewać naczynia do pełna.

9 KROK 3: Zabarwienie W zestawie znajdują się barwniki, dzięki którym uzyskamy odpowiedni kolor wody. Barwniki są organiczne, nie trujące (możemy używać do dekoracji żywej roślinności) i nie barwiące szkieł ani kompozycji umieszczonych wewnątrz naczynia. Używamy bardzo niewielkiej ilości barwnika.

10 KROK 4: Nalewanie paliwa
Paliwem naszych świec jest olej jadalny. Na wodę nalewamy warstwę oleju (roślinny, rzepakowy, oliwę z oliwek). Centymetrowa warstwa oleju np. w szklance pali się ok. 12 godzin, a 3 cm to już ok. 40 godzin blasku.

11 KROK 5: Przygotowanie knota
W zestawie znajduje się 100cm knota. Taka ilość wystarczy na wykonanie aż 62 świec. Do jednej świecy potrzebujemy zaledwie 16mm (miarka znajduje się na opakowaniu). Knot odcinamy ostrymi nożyczkami.

12 KROK 6: Umieszczenie knota w pływaku
Przygotowany w poprzednim kroku knot umieszczamy w jednym z pięciu pływaków dostępnych w zestawie. Bardzo ważne jest by pływaków nie dziurawić, ponieważ pobór paliwa w naszych świecach jest boczny - trzema widocznymi kanalikami.

13 KROK 7: Umieszczenie kompletnego pływaka na tafli oleju
Kompletny pływak (z włożonym uprzednio knotem) delikatnie umieszczamy na oleju, zwracając przy tym uwagę aby bąbelki w pływaku były pełne powietrza. Należy odczekać ok sekund – olej musi wpłynąć trzema górnymi kanałami i nasączyć knot.

14 KROK 8: Odpalenie świecy
Po odczekaniu i nasączeniu się knota olejem możemy podpalić naszą świecę. GRATULACJE!! Właśnie wykonaliście Państwo swoją pierwszą, oryginalną i niepowtarzalną Świecę Wodną.

15 Kilka przykładowych kompozycji..

16 O nas.. Firma LA RU CANDELA S.C. jest oficjalnym i jedynym Dystrybutorem Generalnym na Polskę i kraje UE produktów firmy BAJA. Podstawą działalności naszej firmy jest sprzedaż hurtowa. Jako Generalny Dystrybutor firmy BAJA poszukujemy partnerów handlowych, chcących poszerzyć asortyment o nowy i bardzo obiecujący produkt na rynku. Klientów indywidualnych zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym oraz na portal aukcyjny Allegro za pośrednictwem, których świadczymy także sprzedaż detaliczną.

17 Skontaktuj się z nami.. LA RU CANDELA S.C. ul. Lutomierska 156/2
Michał Laskowski: Bartłomiej Rutkowski: WWW:


Pobierz ppt "Zapraszamy do zapoznania się z produktem"

Podobne prezentacje


Reklamy Google