Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zapraszamy do zapoznania się z produktem. Świece Wodne firmy Baja to jedyny, unikatowy produkt na rynku. Dzięki swej prostocie i funkcjonalności może.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zapraszamy do zapoznania się z produktem. Świece Wodne firmy Baja to jedyny, unikatowy produkt na rynku. Dzięki swej prostocie i funkcjonalności może."— Zapis prezentacji:

1 Zapraszamy do zapoznania się z produktem

2 Świece Wodne firmy Baja to jedyny, unikatowy produkt na rynku. Dzięki swej prostocie i funkcjonalności może odmienić oblicze każdego stołu czy wnętrza. Świece Wodne stosowane są zarówno w ekskluzywnych hotelach, restauracjach, ośrodkach SPA jak i przestrzeniach prywatnych. Łączą funkcjonalność z artyzmem, tworząc magiczny nastrój. Świece Wodne są ekonomiczne, ekologiczne, i o wiele bezpieczniejsze od tradycyjnych świec parafinowych. Woda w naszych świecach spełnia dwie funkcje: dekoracyjną oraz zapewniającą maksimum bezpieczeństwa. Pobór paliwa w naszych świecach jest boczny, co w przypadku wypalenia oleju powoduje wpłynięcie wody i zagaszenie płomienia. Kolejną ważna cechą naszego produktu jest fakt, że świece są bezwonne i bezdymne a dodając do oleju wszelkiego rodzaju olejki eteryczne (nawet aromat do ciast) tworzymy świece zapachowe.

3 EKOLOGIA Świece Wodne są przyjazne dla środowiska! Olej jadalny jest najbardziej ekologicznym paliwem a barwniki w naszych świecach są organiczne! EKOLOGIA Świece Wodne są przyjazne dla środowiska! Olej jadalny jest najbardziej ekologicznym paliwem a barwniki w naszych świecach są organiczne! CZAS Świece Wodne to z jednej strony krótki czas przygotowania własnej kompozycji, z drugiej zaś bardzo długi czas palenia (ponad 40 godzin). CZAS Świece Wodne to z jednej strony krótki czas przygotowania własnej kompozycji, z drugiej zaś bardzo długi czas palenia (ponad 40 godzin). OSZCZĘDNOŚĆ Świece Wodne są dużo tańsze niż nawet najtańsze świece parafinowe. Koszt jednej świecy to ok. 40 groszy, co przy gwarantowanym czasie palenia ponad 40 godzin powoduje, iż nasze świece są najtańsze na świecie. Z jednego zestawu wykonamy aż 62 świece. OSZCZĘDNOŚĆ Świece Wodne są dużo tańsze niż nawet najtańsze świece parafinowe. Koszt jednej świecy to ok. 40 groszy, co przy gwarantowanym czasie palenia ponad 40 godzin powoduje, iż nasze świece są najtańsze na świecie. Z jednego zestawu wykonamy aż 62 świece. BEZPIECZEŃSTWO Świece Wodne są dużo bardziej bezpieczne niż tradycyjne świece. W przypadku przewrócenia się świecy, woda znajdująca się w środku zgasi płomień. Świece Wodne można zostawić bez dozoru nawet przy dzieciach. Dzięki wodzie wewnątrz naczynia nie ma możliwości poparzenia. BEZPIECZEŃSTWO Świece Wodne są dużo bardziej bezpieczne niż tradycyjne świece. W przypadku przewrócenia się świecy, woda znajdująca się w środku zgasi płomień. Świece Wodne można zostawić bez dozoru nawet przy dzieciach. Dzięki wodzie wewnątrz naczynia nie ma możliwości poparzenia.

4 Złoty Medal XVI Ogólnopolskich Targów Kieleckich za pomysł Świec Wodnych, bezpieczeństwo i ekologiczność produktu Złoty Medal XVI Ogólnopolskich Targów Kieleckich za pomysł Świec Wodnych, bezpieczeństwo i ekologiczność produktu Kieleckie Targi Ogród i Ty Dyplom Za bezpieczeństwo i ekologiczność produktu Kieleckie Targi Ogród i Ty Dyplom Za bezpieczeństwo i ekologiczność produktu

5 3 BARWNIKI 100 CM KNOTA 5 PŁYWAKÓW barwniki są organiczne, nie trujące i nie barwiące szkieł oraz dekoracji umieszczonych w naczyniu metrowy knot wystarczy na przygotowanie 62 świec. 16 mm knota to 40 godzin ciągłego palenia pływaki są wielokrotnego użytku (wystarczy umyć je w płynie do mycia naczyń i są gotowe do ponownego użycia)

6 W kilku krokach chcielibyśmy Państwu zademonstrować jak w łatwy sposób możemy przygotować własną kompozycję przy wykorzystaniu zestawu Świec Wodnych. Na kolejnych slajdach znajdą Państwo instrukcję krok-po-kroku z opisami i zdjęciami poszczególnych etapów przygotowania własnej Świecy Wodnej. Zapraszamy..

7 Do przygotowania Świecy Wodnej potrzebne będzie dowolne naczynie (nie musi być żaroodporne ani nawet szklane). Umieszczamy w nim odpowiednią kompozycję, pasującą do danej uroczystości, np. figurkę, żywą roślinność lub inne dowolne dekoracje.

8 Do przygotowanego przez nas naczynia wlewamy odpowiednią ilość wody (zwykłej wody z kranu). Pamiętajmy o pozostawieniu miejsca na paliwo dla świecy. Nie powinno się zalewać naczynia do pełna.

9 W zestawie znajdują się barwniki, dzięki którym uzyskamy odpowiedni kolor wody. Barwniki są organiczne, nie trujące (możemy używać do dekoracji żywej roślinności) i nie barwiące szkieł ani kompozycji umieszczonych wewnątrz naczynia. Używamy bardzo niewielkiej ilości barwnika.

10 Paliwem naszych świec jest olej jadalny. Na wodę nalewamy warstwę oleju (roślinny, rzepakowy, oliwę z oliwek). Centymetrowa warstwa oleju np. w szklance pali się ok. 12 godzin, a 3 cm to już ok. 40 godzin blasku.

11 W zestawie znajduje się 100cm knota. Taka ilość wystarczy na wykonanie aż 62 świec. Do jednej świecy potrzebujemy zaledwie 16mm (miarka znajduje się na opakowaniu). Knot odcinamy ostrymi nożyczkami.

12 Przygotowany w poprzednim kroku knot umieszczamy w jednym z pięciu pływaków dostępnych w zestawie. Bardzo ważne jest by pływaków nie dziurawić, ponieważ pobór paliwa w naszych świecach jest boczny - trzema widocznymi kanalikami.

13 Kompletny pływak (z włożonym uprzednio knotem) delikatnie umieszczamy na oleju, zwracając przy tym uwagę aby bąbelki w pływaku były pełne powietrza. Należy odczekać ok sekund – olej musi wpłynąć trzema górnymi kanałami i nasączyć knot.

14 Po odczekaniu i nasączeniu się knota olejem możemy podpalić naszą świecę. GRATULACJE!! Właśnie wykonaliście Państwo swoją pierwszą, oryginalną i niepowtarzalną Świecę Wodną. GRATULACJE!! Właśnie wykonaliście Państwo swoją pierwszą, oryginalną i niepowtarzalną Świecę Wodną.

15

16 Firma LA RU CANDELA S.C. jest oficjalnym i jedynym Dystrybutorem Generalnym na Polskę i kraje UE produktów firmy BAJA. Podstawą działalności naszej firmy jest sprzedaż hurtowa. Jako Generalny Dystrybutor firmy BAJA poszukujemy partnerów handlowych, chcących poszerzyć asortyment o nowy i bardzo obiecujący produkt na rynku. Klientów indywidualnych zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym oraz na portal aukcyjny Allegro za pośrednictwem, których świadczymy także sprzedaż detaliczną. Firma LA RU CANDELA S.C. jest oficjalnym i jedynym Dystrybutorem Generalnym na Polskę i kraje UE produktów firmy BAJA. Podstawą działalności naszej firmy jest sprzedaż hurtowa. Jako Generalny Dystrybutor firmy BAJA poszukujemy partnerów handlowych, chcących poszerzyć asortyment o nowy i bardzo obiecujący produkt na rynku. Klientów indywidualnych zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym oraz na portal aukcyjny Allegro za pośrednictwem, których świadczymy także sprzedaż detaliczną.

17


Pobierz ppt "Zapraszamy do zapoznania się z produktem. Świece Wodne firmy Baja to jedyny, unikatowy produkt na rynku. Dzięki swej prostocie i funkcjonalności może."

Podobne prezentacje


Reklamy Google