Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl Doskonałość w kuchni kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl.

Коpie: 1
Doskonałość w kuchni

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl Doskonałość w kuchni kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl."— Zapis prezentacji:

1 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni

2 HEART GREEN – GOTOWANIE Z SERCEM
Doskonałość w kuchni HEART GREEN – GOTOWANIE Z SERCEM

3 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni TECHNOLOGIA & KREATYWNOŚĆ Najnowsze piece LAINOX powstały w oparciu o najnowocześniejszą technologię dostępną na rynku i ponad 30 letnie doświadczenie. Rozwiązania zastosowane w tych urządzeniach są innowacyjne, sprawdzone i opatentowane przez producenta, przez co zwielokrotniają korzyści i zapewniają najwyższą jakość w kuchni. Korzystają z ogólnie dostępnych podzespołów najlepszych na rynku producentów obniżając przez to koszty serwisu i czas reakcji (np. Honeywell, ABB, Siemens).

4 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni WSZECHSTRONNOŚĆ Rodzaje pieców: 1. konwekcyjno-parowy w pełni automatyczny z dotykowym wyświetlaczem LCD i gotowymi procesami gotowania 2. konwekcyjno-parowy programowalny pracujący w trybie półautomatycznym i manualnym 3. konwekcyjny z nawilżaniem sterowany manualnie 4. zasilany elektrycznie lub gazem 5. z wytwarzaniem pary w bojlerze lub przez natrysk wody na grzałki

5 PRACA Z NAJWYŻSZĄ WYDAJNOŚCIĄ PRZY MAKSYMALNEJ REDUKCJI KOSZTÓW
Doskonałość w kuchni PRACA Z NAJWYŻSZĄ WYDAJNOŚCIĄ PRZY MAKSYMALNEJ REDUKCJI KOSZTÓW Najnowocześniejsza technologia oferuje niesamowite korzyści, które nie były dostępne aż do teraz. System EcoSpeed ​​kontroluje i optymalizuje wykorzystanie energii na podstawie ilości i rodzaju przygotowywanych produktów. System Ecovapor automatycznie kontroluje ilość pary w komorze pieca, zmniejszając zużycie wody i energii. Green Fine Tuning jest innowacyjnym system, który dostraja i kontroluje palnik w celu oszczędności energetycznej i ograniczenia emisji spalin.

6 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni WZROST RENTOWNOŚCI Nowoczesny sposób przygotowania potraw w Heart Green daje ok. 95% oszczędności stosowanych tłuszczów do pieczenia i smażenia oraz ok. 25 % zmniejszenie strat na wadze potraw. Stosując to urządzenie, problem utylizacji zużytych tłuszczów nie istnieje. W trybie pracy oszczędzania energii piec przełącza się na 50% poboru mocy, a w przypadku pieca zasilanego gazem, wydajność energetyczna palników to 95% - to lider na rynku o najwyższym wskaźniku wydajności.

7 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni CHRUPIĄCY KOTLET – TERAZ TO MOŻLIWE Fast Dry – opatentowany system szybkiego odprowadzania wilgoci, dający możliwość przyrządzania między innymi potraw panierowanych z efektem „złotego smażenia” oraz dań zapiekanych i opiekanych. Funkcja Fast Dry pozwala na uzyskanie walorów smaku, zapachu, zarumienienia oraz chrupiącego kotleta, niemożliwe do osiągnięcia przy użyciu tradycyjnego pieca. Od 1991r Fast Dry montowany jest we wszystkich modelach produkowanych przez LAINOX.

8 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni IDEALNY KLIMAT DLA KAŻDEJ POTRAWY Autoclima to system automatycznie kontrolujący odpowiedni poziom wilgotności w komorze pieca. Gwarantuje on perfekcyjny efekt końcowy niezależnie od wielkości i ilości przyrządzanej potrawy. Jest również idealnym rozwiązaniem do odgrzewania i regeneracji produktów wcześniej przygotowywanych. Dzięki systemowi Autoclima zachowują one wszystkie właściwości świeżo przyrządzanych potraw. Od 1991r. montowany we wszystkich modelach LAINOX.

9 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni PIEC NA GAZ – DWUKROTNA OSZCZĘDNOŚĆ W 1983r.LAINOX jako pierwszy na świecie wprowadził zasilanie gazowe do pieców. Opatentowany system zasilania gazowego jest obecnie najnowocześniejszym, najbezpieczniejszym i najbardziej wydajnym (95%) systemem używanym w piecach konwekcyjno - parowych na światowym rynku. Nie mają znaczenia wahania gazu, a 3 stopniowy system zapłonu jest cichy i bezawaryjny. 70% pieców dostarczanych na rynek światowy przez LAINOX to urządzenia zasilane gazem. NAJWIĘKSZY EKSPERT W TEJ DZIEDZIENIE 95% efektywności

10 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni SONDA TEMPERATURY – ROZWIĄZANIA IDEALNE 1. wielopunktowa i multipółkowa SONDA - możliwość pomiaru temp. na kilku półkach jednocześnie 2. SONDA igłowa (ǿ 1mm) – możliwość gotowania próżniowego i przygotowania potraw Sous Vide 3. zewnętrzne gniazdo podłączenia sondy – najlepsze rozwiązanie, bo: - nieużywana sonda nie grzeje się w piecu, - serwis sondy bez przerywania ciągłości pracy pieca (większość procesów gotowania jest też dostępnych bez sondy) - serwis bez kosztów demontażu oraz montażu - prosty sposób przełączania SONDY ze standardowej na igłową.

11 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni IDEALNE, TANIE , SKUTECZNE MYCIE – ZAWSZE! Innowacyjny proces mycia AWS łączy użycie gorącej pary i tylko jednego środka myjącego 3w1 zawierającego detergent, nabłyszczacz i odkamieniacz. Woda używana jest tylko do spłukiwania komory i dlatego nie pozostawia zacieków wapiennych. Wybór między myciem ręcznym, 2-minutowym szybkim spłukiwaniem i 3 programami automatycznego mycia, pozwoli na idealne usunięcie zabrudzeń i oszczędność kosztów. To najlepszy na rynku system automatycznego mycia

12 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni CalOUT – WOLNOŚĆ OD KAMIENIA Piece LAINOX mogą być bezpośrednio podłączone do zasilania wodnego bez konieczności stosowania drogich w zakupie i wymagających cyklicznej obsługi zmiękczaczy wody. System CalOUT automatycznie okresowo uruchamia program czyszczący, używając nietoksycznych środków pobieranych z niezależnego zbiornika bez udziału użytkownika pieca. Takie rozwiązanie gwarantuje: - stałe wytwarzanie odpowiedniej ilości pary - efektywność energetyczną - dłuższe, bezawaryjne życie urządzenia

13 6 - STOPNIOWY WENTYLATOR
Doskonałość w kuchni 6 - STOPNIOWY WENTYLATOR Tylko w urządzeniu LAINOX uzyskamy idealnie równo wypieczony wsad całej komory pieca. Teraz przygotowanie nawet bardzo wymagających potraw , jakimi są wyroby cukiernicze i szczególnie delikatne dania, jest możliwe bez stresu kucharza. Aby osiągnąć taki stan absolutnej perfekcji w pracy pieca i za każdym razem niezawodnie cieszyć się efektem końcowym ,LAINOX daje do dyspozycji 6 prędkości wentylatora pracującego w trybie autorewers oraz możliwość ustawienia pracy przerywanej (inwerter)

14 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni INTUICYJNY, INTERAKTYWNY, WYGODNY Urządzenie w pełni automatyczne, z zapisanymi w pamięci 380 procesami gotowania, dostosowujące parametry do wielkości, ilości i rodzaju wsadu, z możliwością zapisania 400 własnych programów.

15 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni GOTOWANIE NIGDY NIE BYŁO TAK PROSTE Oprócz automatycznego systemu przyrządzania potraw ICS jest : - funkcja ULUBIONE do przeniesienia preferowanych przepisów, - tryb w pełni MANUALNY, - PROGRAMY - możliwość tworzenia własnych programów gotowania - funkcje EXTRA, gdzie znajdziemy np. rozmrażanie, gotowanie próżniowe i wielopoziomowe, regenerację, podtrzymywanie, pasteryzację i garowanie

16 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni JESZCZE WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI System ICS ceni kreatywność, szefa kuchni, jego zmysł tworzenia i eksperymentowania, dając mu bezpośredni dostęp do gotowych receptur przyrządzania potraw i pozwalając śledzić i modyfikować parametry w poszczególnych cyklach procesu. Zindywidualizowana w nowym przepisie potrawa może stanowić o wyjątkowości miejsca, w którym jest serwowana.

17 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni DLA KUCHARZA Z WIEDZĄ I PASJĄ Manualny tryb pracy - dzięki możliwości regulowania wszystkich parametrów, pozwala kucharzowi eksperymentować z nowymi potrawami i smakami, nadążając za trendami we współczesnej gastronomii.

18 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni DLA KUCHARZA Z WIEDZĄ I PASJĄ Dla Mistrza HEART oferuje funkcje PLUS, które pozwalają doświadczonemu kucharzowi na uzyskanie wyrafinowanego i subtelnego wyniku: 1. Sterowanie prędkością wentylatora i wentylacją komory 2. Sterowanie dodatkowym czasem i podtrzymaniem potrawy do wydania 3. Delta T – utrzymuje stałą różnicę temperatury między komorą pieca i wnętrzem produktu uzyskując w ten sposób wyjątkową jednolitość, miękkość i minimalną utratę wagi potrawy.

19 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni GOTOWANIE WIELOPOZIOMOWE Możliwość wyboru gotowania wielopoziomowego: a) na czas b) z wyznaczoną temperaturą c) Just In Time * (koniec gotowania na wszystkich półkach w tym samym czasie) * opatentowane przez Lainox

20 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni MULTISONDA wyjątkowo skuteczna metoda jednoczesnego odczytu temperatury różnej wielkości potraw na kilku półkach Opatentowane przez Lainox

21 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni SYSTEM BANKIETOWY Wyposażenie linii bankietowej: - wyjmowane stelaże, - stojaki talerzowe, - wózki transportowe, - osłony termiczne. Stelaże są zaprojektowane tak, aby mogły być zastosowane w szafkach podtrzymywaczy, zamrażarkach szokowych i regeneratorach.

22 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni NIGDY NIE JESTEŚ SAM LAINOX HEART nie pozostawia operatora samego sobie. W każdej chwili korzystając z przycisku HELP otrzymamy wskazówki do dalszej pracy. Dzięki podpowiedziom na każdym etapie gotowania możemy odkrywać ciągle nowe możliwości.

23 MAŁE RZECZY O DUŻYM ZNACZENIU
Doskonałość w kuchni MAŁE RZECZY O DUŻYM ZNACZENIU

24 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni 1. Ergonomiczna klamka z szybkim i efektywnym systemem otwierania w obie strony

25 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni 2. Drzwi frontowe z podwójną hartowaną szybą izolującą ciepło, łatwe w utrzymaniu czystości

26 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni 3. Oświetlenie komory pieca umieszczone w drzwiach – niskokosztowa i bezproblemowa wymiana żarówki

27 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni 4. Wejście USB – zgrywanie HACCP, przegrywanie własnych przepisów, uaktualnienia danych itp.

28 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni 5. Zewnętrzny prysznic z zaworem odcinającym – dodatkowe źródło wody w kuchni nawet podczas pracy pieca

29 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni 6. Szeroka komora o trapezoidalnym kształcie wnętrza, co powoduje najefektywniejszy obieg powietrza w komorze pieca i pełną przejrzystość jej zawartości

30 8. Zewnętrzne gniazdo sondy
Doskonałość w kuchni 8. Zewnętrzne gniazdo sondy

31 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni 8. Duży wentylator perfekcyjnie rozprowadzający powietrze w komorze pieca i łatwy do niego dostęp, co umożliwia utrzymanie czystości

32 9. Łatwy serwisowy dostęp do panelu sterującego
Doskonałość w kuchni 9. Łatwy serwisowy dostęp do panelu sterującego

33 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni KILKA SŁÓW O BEZPIECZEŃSTWIE 1. Termostat komory gotowania 2. Układ zabezpieczający przed nadciśnieniem i depresją w komorze gotowania 3. Zabezpieczenie termiczne silnika 4. Mikrowyłącznik drzwi 5. Termostat bezpieczeństwa bojlera 6. Zawór bezpieczeństwa bojlera 7. Automatyczny wskaźnik poziomu wody w bojlerze 8. Automatyczny system chłodzenia panelu kontrolnego 9. Jako opcja możliwość dwustopniowego otwierania drzwi 10. Możliwość blokowania pieca kodem PIN 11. Autodiagnostyka i wyświetlanie błędów oraz ostrzeżeń

34 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni DOSTĘPNE MODELE Direct Boiler wersja X wersja X

35 kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl
Doskonałość w kuchni HEART GREEN - KONIEC


Pobierz ppt "Kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl Doskonałość w kuchni kontakt@lainoxpolska.pl, www.lainoxpolska.pl."

Podobne prezentacje


Reklamy Google