Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

System bankowości internetowej dla firm

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "System bankowości internetowej dla firm"— Zapis prezentacji:

1 System bankowości internetowej dla firm
eBGŻ Firma System bankowości internetowej dla firm Warszawa, sierpień 2012

2 eBGŻ Firma – wygodnie internetowy
Skorzystaj z rozwiązań, które ułatwiają zarządzanie finansami firmy przez Internet wybierz przyjazny i bezpieczny system transakcyjny eBGŻ Firma. eBGŻ Firma umożliwi Ci swobodną kontrolę nad rachunkami firmy. Przejrzysty panel do wykonywania operacji oraz zaawansowane funkcje definiowania powiadomień o płatnościach sprawią, że organizacja finansów stanie się dla Ciebie i Twojej firmy prostsza. Dzięki eBGŻ Firma każdego dnia możesz m.in. swobodnie: sprawdzać salda i historię swoich rachunków, wykonywać przelewy krajowe, zagraniczne oraz do US i ZUS, polecenia zapłaty, obsługiwać kredyty i lokaty terminowe, zarządzać uprawnieniami użytkowników.

3 eBGŻ Firma – architektura systemu
Klient DNS Sieć Strefa zdemilitaryzowana” IIS -Internet Information Server Serwer Eurobank On-line Firewall Firewall Bank Intranet

4 eBGŻ Firma – korzyści dostęp do rachunków bankowych poprzez Internet (7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę, z dowolnego miejsca w kraju i za granicą), bezpieczeństwo dokonywanych transakcji (podpis wielopoziomowy), najwyższy na rynku stopień zabezpieczenia dostępu do rachunku (token), ułatwiona integracja z systemami finansowo – księgowymi dzięki mechanizmom importu i eksportu danych, konkurencyjna opłata za realizację przelewów i płatności, oszczędność czasu – brak konieczności osobistych wizyt w oddziałach Banku.

5 eBGŻ Firma – korzyści powiadamianie o zmianie salda oraz o upływających terminach płatności za pomocą SMS możliwość przelewu wolnych środków na lokatę terminową możliwość wydruku historii operacji z rachunku bankowego w każdej chwili całodobowe wsparcie użytkowników za pośrednictwem TeleBGŻ (7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę) system dostępny jest także w angielskiej wersji językowej

6 eBGŻ Firma – zabezpieczenia
szyfrowanie transmisji danych pomiędzy komputerem Klienta a bankiem przy pomocy protokołu SSL – 3 o długości klucza 128 bit logowanie do systemu z wykorzystaniem karty token – zabezpieczonego kodem PIN generatora haseł jednorazowych Niezależnie od zastosowanych przez Bank zabezpieczeń każdy Użytkownik musi zdawać sobie sprawę z zagrożeń występujących w internecie. Dla własnego bezpieczeństwa powinien: posiadać i stosować program antywirusowy z najnowszymi bazami wirusów, instalować najnowsze wersje poprawek i uaktualnień do posiadanego systemu operacyjnego i przeglądarki internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat bezpieczeństwa opracowanymi przez Związek Banków Polskich. Prezentację na ten temat znajdziesz TUTAJ.

7 eBGŻ Firma – logowanie Uruchom https://www.ebgzfirma.pl
Podaj nazwę użytkownika a następnie wciśnij „Zaloguj się” Wprowadź hasło i autoryzuj logowanie korzystając z tokena:

8 eBGŻ Firma – wyciągi i historia operacji na rachunkach
Użytkownicy systemu mają dostęp do pełnej informacji o saldach i operacjach.

9 eBGŻ Firma – tworzenie przelewów
System umożliwia wykonywanie: przelewów krajowych, przelewów do Urzędów Skarbowych, przelewów do ZUS, przelewów walutowych - w walucie obcej na terenie kraju oraz zagranicznych (w tym SEPA), przelewów masowych System pozwala również zdefiniować zlecenia stałe krajowe, do Urzędów Skarbowych oraz do ZUS. Będąc wierzycielem można wykonywać polecenia zapłaty co pozwala na łatwiejsze zarządzanie należnościami. Każdy typ przelewu może być importowany w kliku standardowych formatach, co usprawnia i pozwala zautomatyzować ten proces.

10 eBGŻ Firma – przelew krajowy
Tworząc przelew krajowy można: wskazać bieżącą lub przyszłą datę płatności, wybrać kontrahenta z bazy lub wprowadzić manualnie, zapisać płatność jako wzorzec, który będzie można wielokrotnie wykorzystywać przy następnych płatnościach, zweryfikować przyznany i wykorzystany limit na dany dzień lub transakcję.

11 eBGŻ Firma – przelew masowy
Wykorzystując: bazę lub listę kontrahentów, wzorce przelewów formatkę przelewu krajowego można tworzyć przelewy masowe, które pozwalają usprawnić proces składania, realizacji i akceptacji dużej ilości przelewów.

12 eBGŻ Firma – formatka przelewu do ZUS oraz US
eBGŻ Firma daje możliwość składania dyspozycji do ZUS i US – system automatycznie weryfikuje poprawność pól, zapewniając ich zgodność z wymaganiami obydwu urzędów.

13 eBGŻ Firma – formatka przelewu zagranicznego
Tworząc przelew walutowy można: wskazać bieżącą lub przyszłą datę płatności, wybrać kontrahenta z bazy lub wprowadzić manualnie, zapisać płatność jako wzorzec, który będzie można wielokrotnie wykorzystywać przy następnych płatnościach.

14 eBGŻ Firma – statusy dyspozycji
użytkownicy w każdym momencie mogą sprawdzić, na jakim etapie realizacji znajdują się zlecone płatności. wbudowany filtr transakcji pozwala na wygodne wyszukiwanie transakcji według wybranych kryteriów

15 eBGŻ Firma – baza kontrahentów
System umożliwia tworzenie manualne lub poprzez importowanie z systemów finansowo-księgowych list kontrahentów krajowych i zagranicznych.

16 eBGŻ Firma – lokaty terminowe
System umożliwia obsługę lokat krótkoterminowych, średnioterminowych, progresywnych w PLN oraz lokat krótkoterminowych i średnioterminowych w walutach wymienialnych: EUR, CHF, GBP i USD

17 eBGŻ Firma – administracja systemem
Uprawnieni użytkownicy mogą definiować nowych rejestratorów transakcji

18 eBGŻ Firma – administracja systemem
Użytkownicy posiadający uprawnienia administracyjne mogą ustalać limity kwotowe dla transakcji oraz określać uprawnienia w zakresie podglądu i obciążania rachunków.

19 eBGŻ Firma – administracja systemem
Użytkownicy posiadający uprawnienia administracyjne mogą dowolnie ograniczać dostęp do funkcjonalności wybranym użytkownikom.

20 eBGŻ Firma – definiowanie alarmów
Użytkownicy systemu mogą definiować przypomnienia m. in. o zbliżającym się terminie płatności. Powiadomienie będzie przekazane za pośrednictwem SMS, lub komunikatu w eBGŻ Firma.

21 Konsultanci są do Twojej dyspozycji pod nr tel.:
Kontakt Użytkownikom systemu zapewniamy całodobowe wsparcie za pośrednictwem TeleBGŻ (7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę). Konsultanci są do Twojej dyspozycji pod nr tel.: lub +48 (22) Zachęcamy także do przesłania zapytania do Banku BGŻ za pośrednictwem sekcji Kontakt systemu eBGŻ Firma. W tym celu kliknij na link TUTAJ


Pobierz ppt "System bankowości internetowej dla firm"

Podobne prezentacje


Reklamy Google