Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ślady państw europejskich

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ślady państw europejskich"— Zapis prezentacji:

1 Ślady państw europejskich
w Polsce

2 Postacie

3 Conrado Moreno Conrado Moreno (ur roku, w Madrycie) - jego ojciec jest Hiszpanem, a matka Polką. Po ukończeniu liceum rozpoczął studia w warszawskim Collegium Civitas Filmik

4 Leo Beenhakker Leo Beenhakker (ur. 2 sierpnia 1942 roku w Rotterdamie), holenderski piłkarz i trener piłkarski. W połowie lat 60. rozpoczął karierę szkoleniową. Przez wiele lat był pierwszym asystentem Rinusa Michelsa reprezentacji Holandii, a dwukrotnie – w latach i podczas Mundialu 1990 – pełnił obowiązki selekcjonera Pomarańczowych. Zdobył po trzy tytuły mistrza Holandii oraz Hiszpanii. Od 2004 do 2006 roku prowadził drużynę narodową Trynidadu i Tobago. Od 11 lipca 2006 roku jest selekcjonerem reprezentacji Polski.

5 Steffen Möller Steffen Möller (Stefan Młynarz, ur. 22 stycznia 1971 w Wuppertalu) – polski Niemiec - ziomuś urodzony na Murze Berlińskim. Emigrant z NRD. Największy członek Mniejszości Niemieckiej, a od 2005 roku Minister Spraw Przedgranicznych. Dorabia występując w telenoweli erotycznej M jak Möller, emitowanej w piątki i soboty w TVP2 po godzinie w której jest partnerem Lucjana. Pieniądze wysyła do Niemiec na budowę wodociągów.

6 Miroslav Klose Miroslav Klose (ur. 9 czerwca 1978 w Opolu jako Mirosław Marian Kloze) - piłkarz niemiecki urodzony na Śląsku Opolskim, napastnik.

7 Lukas Podolski Lukas Podolski – (ur. 4 czerwca 1985 w Gliwicach jako Łukasz Podolski), piłkarz niemiecki, urodzony na Górnym Śląsku, napastnik.

8 Ola Niezwiestna Ola Niezwietsna, urodzona w Szwecji. Występuje w programie Europa da się kubić.

9 Samochody

10 Seat

11 Daf

12 Audi

13 BMW

14 Mercedes

15 Opel

16 Volkswagen

17 Scania

18 Przygotował Jacek Łapot kl. IIIs

19 The end


Pobierz ppt "Ślady państw europejskich"

Podobne prezentacje


Reklamy Google