Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Klaudia. < 3 Wiesz, że lubię robić slajdy ; D Ale to nie o to chodzi. Chciałam CI Po prostu podziękować. ; *** Mimo, że nie jest tak jak dawniej, to Ty.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Klaudia. < 3 Wiesz, że lubię robić slajdy ; D Ale to nie o to chodzi. Chciałam CI Po prostu podziękować. ; *** Mimo, że nie jest tak jak dawniej, to Ty."— Zapis prezentacji:

1 Klaudia. < 3 Wiesz, że lubię robić slajdy ; D Ale to nie o to chodzi. Chciałam CI Po prostu podziękować. ; *** Mimo, że nie jest tak jak dawniej, to Ty Się ze mną kolegujesz, wysłuchasz, pocieszysz, PORATUJESZ!

2 Wszystko się zaczęło w VI klasie. Na polaku, trzeba było opisać swoją przyjaciółkę I opisałyśmy siebie. ; * Potem częstsze rozmowy, śmiechy i tak.. Stałyśmy się Przyjaciółkami. ; )) Zawsze razem, takie papuszki nierozłączki ; pp Było świetnie! Wspólne wypady, nocki, spacery. A droga do Krawczyk? A zawały ? A Twój taniec? ; ] A jak razem płakałyśmy na Przyrodzie? A jak skręciłaś nogę ? ; dd Ech, wszystko Pamiętam ; ] Albo To Twoja wina. Haha xDD Byłam bardzo szczęśliwa, że poznałam Kogoś takiego jak Ty ; ). Kogoś, kto pomoże mi mimo wszystko, doradzi! Że zawsze jesteś ze mną, nie zostawisz … ; * Choć jest prawdą, że się pokłóciłyśmy, Ale i tak byłyśmy razem <33 ! Udało nam się.. ; * Teraz jest trochę inaczej, ale także Ci dziękuję. ; *

3 Zawsze razem, na dobre i na złe. ; *

4 Pamiętaj, że zawsze możesz do mnie przyjść, zadzwonić. Adres znasz. ; *

5 Nie wiem czy wiesz, ale wiele osób zazdrościło nam przyjaźni ; ) Zawsze razem < 3 !

6 Jeju, przez chwilę próbowałam sobie wyobrazić, jak to by było Gdybym Cię nie poznała. Łouł, jedna wielka masakra ; / ! Na pewno nie byłabym taka szczęśliwa i uśmiechnięta.

7 Cholernie mocno dziękuję Ci za pomoc. ; ** Tyle razy mnie uratowałaś, Pocieszyłaś ; * Doradziłaś ; ]]]

8 Jestem tak bardzo szczęśliwa, zadowolona, że Cię poznałam. ; ** Przy Tobie czuję się wspaniale, ciągle się uśmiecham, zapominam O problemach ; * O całej szarej rzeczywistości. ; )

9 Właśnie tamten dzień, w którym Cię poznałam, był tak szczęśliwy i piękny ; *

10 Podobno głupi ma zawsze szczęście xd. ; )

11

12 Obiecaj, że NIGDY mnie nie zostawisz ; * ! Że zawsze będziesz ze mną, prócz Ciebie … nie mam nikogo!

13 Nie wiem czy wiesz, ale zanim doszłaś do mojej klasy, to nie miałam zbyt Wiele koleżanek, nie miałam takiej jedynej przyjaciółki, z którą mogłabym Pogadać albo po prostu pomilczeć, Ty to zmieniłaś ; )).

14 Często, wieczorami mam chęć się przytulić do Ciebie! Ot tak po prostu, milcząc Poczuć, że po prostu jesteś ; *.

15 Jesteś dla mnie po prostu takim Słoneczkiem, dzięki któremu twarz sama się Śmieję. ; ) !

16 Dziękujęęęęęęęęęęęęęęę. < 3 Kocham Cię, wiesz ? ; *** ! Klaudia. < 333333333333333333333


Pobierz ppt "Klaudia. < 3 Wiesz, że lubię robić slajdy ; D Ale to nie o to chodzi. Chciałam CI Po prostu podziękować. ; *** Mimo, że nie jest tak jak dawniej, to Ty."

Podobne prezentacje


Reklamy Google