Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Z podziękowaniem od MIVA Polska: W imieniu MIVA Polska składam na ręce Księdza Proboszcza podziękowanie za ofiary na środki transportu dla misjonarzy,

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Z podziękowaniem od MIVA Polska: W imieniu MIVA Polska składam na ręce Księdza Proboszcza podziękowanie za ofiary na środki transportu dla misjonarzy,"— Zapis prezentacji:

1 Z podziękowaniem od MIVA Polska: W imieniu MIVA Polska składam na ręce Księdza Proboszcza podziękowanie za ofiary na środki transportu dla misjonarzy, zebrane przy poświeceniu pojazdów w ramach Akcji św. Krzysztof w Waplewie, w niedzielę 9 sierpnia br. Łączna suma ofiar wyniosła 1.460 zł 31 gr. Jest to piękny wkład wspólnoty parafialnej w Waplewie w dzieło ewangelizacji świata. Poprzez swoją ofiarę połączoną z modlitwą każdy bierze udział w dziele głoszenia Ewangelii na krańcach świata. Z serdeczną wdzięcznością i modlitwą misjonarzy Ks. Jerzy Kraśnicki Dyrektor MIVA Polska Zastępca Krajowego Duszpasterza Kierowców

2

3 Mocna maszyna to sposób na pracę i przemieszczanie się, to sposób na dotarcie do ludzi. - Misjonarz z Boliwii

4 Niech św. Krzysztof Was wspiera i opiekuje się Wami !

5 Św. Krzysztof z grona 14 świętych Wspomożycieli czyli orędowników w szczególnych potrzebach, wystarczyło z wiarą spojrzeć na jego wizerunek, aby otrzymać pomoc na cały dzień! Obecnie czczony jako patron i opiekun kierowców i podróżujących.

6 T O BYŁO U NAS W W APLEWIE 9 SIERPNIA 2015 R. J ACEK C ZACHOR M AREK D ĄBROWSKI PROSZĄ NAS O MODLITEWNE WSPARCIE NA ICH R AJDOWE T RASY !!!

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23 Polscy Misjonarze dziękują za pomoc i wsparcie i modlitewnie wspierają nasze podróże!

24 Ś WIĘTY K RZYSZTOFIE OPIEKUJ SIĘ NAMI !


Pobierz ppt "Z podziękowaniem od MIVA Polska: W imieniu MIVA Polska składam na ręce Księdza Proboszcza podziękowanie za ofiary na środki transportu dla misjonarzy,"

Podobne prezentacje


Reklamy Google