Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Hotel Brauhaus Zum Löwen & Mirage Hotel Joanna Mądrzyk Anna Kramarczyk Mühlhausen, 28.02 – 29.03.2015.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Hotel Brauhaus Zum Löwen & Mirage Hotel Joanna Mądrzyk Anna Kramarczyk Mühlhausen, 28.02 – 29.03.2015."— Zapis prezentacji:

1 Hotel Brauhaus Zum Löwen & Mirage Hotel Joanna Mądrzyk Anna Kramarczyk Mühlhausen, 28.02 – 29.03.2015

2 Dzień wyjazdu Z Oświęcimia wyjechaliśmy ok. godz. 3 nad ranem. Naszym pierwszym przystankiem była fabryka makaronu Pasta Lucia w mieście Wehlen.

3 Drezno Następnie zatrzymaliśmy się w Dreźnie, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć trochę zabytków. Dziedziniec stajenny „Orszak Książęcy” Most Fryderyka Augusta Tarasy Brühla

4 Drezno – ciąg dalszy. Katedra Świętej Trójcy Rezydencja Wettynów Opera Sempera

5 Eisenach Zanim zostałyśmy odwiezione do naszego hotelu, miałyśmy także okazję zobaczyć Eisenach.

6 Mühlhausen Mirage Hotel Hotel w którym miałyśmy zakwaterowanie.

7 Mirage Hotel – ciąg dalszy. Przez 2 tygodnie zajmowałyśmy się w tym hotelu sprzątaniem pokoi oraz sali konsumenckiej, a także przygotowywaniem śniadań. Przez ten czas miałyśmy szansę zapoznać się z przemiłym personelem

8 Mühlhausen Brauhaus Zum Löwen Hotel w którym pracowałyśmy przez kolejne 2 tygodnie.

9 Brauhaus Zum Löwen – praca w hotelu Zajmowałyśmy się m.in. przygotowywaniem śniadań, sprzątaniem sali konsumenckiej i zbieraniem brudnej zastawy od klientów, serwowaniem potraw i napojów i rzadziej zmywaniem naczyń. Uczyłyśmy się także nalewania piwa i przygotowywania różnych napojów na barze; zdarzało się także przyjmowanie zamówień od klientów.

10 Praca – ciąg dalszy.

11 Czas wolny spędzałyśmy bardzo aktywnie. Często wychodziłyśmy na miasto, nie tylko w celu robienia zakupów, ale także by pozwiedzać niezwykle urokliwą okolicę.

12 Nie obeszło się bez selfie..

13 Często także chodziłyśmy na zabawy do budynku należącego do hotelu o nazwie LEO, gdzie miałyśmy możliwość poznać wielu nowych ludzi.

14 W ciągu całego pobytu poznałyśmy wielu wspaniałych ludzi, zapoznałyśmy się z kuchnią od strony niemieckiej, nabrałyśmy pewności siebie, ale co najważniejsze - posiadamy najwspanialsze wspomnienia!

15


Pobierz ppt "Hotel Brauhaus Zum Löwen & Mirage Hotel Joanna Mądrzyk Anna Kramarczyk Mühlhausen, 28.02 – 29.03.2015."

Podobne prezentacje


Reklamy Google