Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Z nami każdy dzień jest inny. CO TO JEST CRUISING Zwiedzanie świata i wypoczynek na pokładach luksusowych statków pasażerskich.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Z nami każdy dzień jest inny. CO TO JEST CRUISING Zwiedzanie świata i wypoczynek na pokładach luksusowych statków pasażerskich."— Zapis prezentacji:

1 Z nami każdy dzień jest inny

2 CO TO JEST CRUISING Zwiedzanie świata i wypoczynek na pokładach luksusowych statków pasażerskich.

3 ATRAKCYJNA WYCIECZKA Tylko rejsy wycieczkowe dają możliwość poznania tak wielu miejsc równocześnie.

4 TRASY REJSÓW Jest niewiele miejsc na świecie, do których nie docierałyby statki wycieczkowe.

5 TRASY REJSÓW Sezonowość w rejsach uzależniona jest od warunków atmosferycznych.

6 WSPANIAŁE WAKACJE Statki wycieczkowe to pływające hotele, mini kurorty, które oferują nie mniej atrakcji niż popularne miejscowości turystyczne.

7 LINIE CRUISINGOWE Każda firma cruisingowa ma określoną grupę docelową odbiorów.

8 STATKI WYCIECZKOWE Małe, kameralne, luksusowe czy duże, komfortowe z bogatym zapleczem.

9 KOMFORTOWE KABINY Kabiny na statkach dzielą się na wewnętrzne, zewnętrzne z oknem, a coraz częściej także z balkonem.

10 BOGATE MENU Rejsy słuną z wysokiej jakości, różnorodności oraz ilości proponowanych potraw.

11 DOSKONAŁY SERWIS Na statkach wycieczkowych bardzo dba się o to, aby standard oferowanych usług był jak najwyższy.

12 RELAKS I AKTYWNY WYPOCZYNEK Nasz pływający hotel w ciągu dnia oferuje wiele atrakcji i doskonałe zaplecze sportowo - rekreacyjne.

13 ROZRYWKA Pomimo wielu atrakcji w ciągu dnia, statek zaczyna tak naprawdę tętnić życiem dopiero wieczorem.

14 CENA ZA REJS ZAWIERA 1. zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii 2. wyżywienie - 3 główne posiłki, przekąski między posiłkami, bufet lub przekąski o północy 3. napoje serwowane do śniadania i w bufetach samoobsługowych 4. serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku 5. serwis kabinowy 6. korzystanie ze wszystkich urządzeń sportowo - rekreacyjnych znajdujących się na pokładzie statku (basen, jacuzzi, sala fitness, itp.) 7. udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku (wieczór kapitański, przedstawienia w teatrze, koncerty, programy animacyjne itp.) 8. opłaty portowe 9. ubezpieczenie KL, NNW i bagaż

15 CENA ZA REJS NIE ZAWIERA 1. dojazdu do portu 2. noclegów przed/po rejsie 3. obowiązkowych opłat portowych 4. korzystania z barów, mini baru w kabinie oraz napojów zamawianych w restauracji 5. wycieczek fakultatywnych w trakcie rejsu 6. korzystania z punktów usługowych (fryzjer, pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, internet) i wydatków osobistych 7. napiwków dla obsługi na statku 8. kosztu wymaganych wiz

16 REJSY INTEGRACYJNE DLA FIRM Statki to doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji, wyjazdów szkoleniowych i integracyjnych.

17


Pobierz ppt "Z nami każdy dzień jest inny. CO TO JEST CRUISING Zwiedzanie świata i wypoczynek na pokładach luksusowych statków pasażerskich."

Podobne prezentacje


Reklamy Google