Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Nasza Szesnastka Ostatnie newsy z tego roku!. News z ostatniej chwili! Redakcja,,Naszej Szesnastki kończy swoją działalność. Oto podsumowanie naszej pracy:,,Nasza.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Nasza Szesnastka Ostatnie newsy z tego roku!. News z ostatniej chwili! Redakcja,,Naszej Szesnastki kończy swoją działalność. Oto podsumowanie naszej pracy:,,Nasza."— Zapis prezentacji:

1 Nasza Szesnastka Ostatnie newsy z tego roku!

2 News z ostatniej chwili! Redakcja,,Naszej Szesnastki kończy swoją działalność. Oto podsumowanie naszej pracy:,,Nasza Szesnastka funkcjonuje w tej szkole już przez 3 lata. Zaczynaliśmy od papierowych wydań, a dziś nasza gazetka ukazuje się w internecie. W gazetce każdy mógł znaleźć coś dla siebie dzięki licznym działom tematycznym, ale pisaliśmy też o codziennym życiu szkoły. W gazetce ukazały się artykuły o naprawie boiska szkolnego, czy o budowie placu zabaw. W dzisiejszym ostatnim artykule powiemy, co zmieniło się w naszej szkole, kiedy się tu uczyliśmy.

3 Nasza szkoła się rozwija Jak rozwija się nasza szkoła: Podczas naszej nauki w Szesnastce zmieniło się tu wiele rzeczy wartych uwagi. Nie dam rady wymienić wszystkich, lecz opowiem o tych najważniejszych: *mundurki szkolne w formie dżinsowych kamizelek zostały wprowadzone i rok później zniesione, *kolektor na szkolnym boisku został naprawiony, *salka zapaśnicza rozbudowana, a szatnia dziewczyn przeniesiona, *powstała sala dla najmłodszych uczniów, *powstał kolorowy i wspaniały plac zabaw, *podłoga w szatni została wymieniona,

4 Nasza szkoła się rozwija *wiele sal zostało odmalowanych, *na holu pojawiła się galeria królów i książąt polskich, *w klasach pojawiły się nowe tablice i szafki, *znacznie poprawił się stan szkolnych toalet, *i news z ostatnich dni: od przyszłego roku pojawi się w naszej szkole tablica interaktywna zakupiona ze zbiórki korków i baterii, której inicjatorką była pani Jolanta Gez- Stojanow; Dziś odchodzimy z tej szkoły, chodź będzie nam żal Szesnastki. Życzymy Wam, aby szkoła dalej się rozwijała i również Wam umożliwiła spełnianie marzeń, bo my spełniliśmy je pracując w gazetce.

5 Praca w gazetce była dla nas niezapomnia- ną przygodą i spełnieniem marzeń. Na co dzień byliśmy dla Was jedynie nazwiskami pod artykułami. Przez trzy lata pisaliśmy dla Was, a dzisiaj trochę o nas. Oto my – Redakcja,,Naszej Szesnastki

6 Sylwia Kaczmarek Redaktor Naczelna *artykuły okolicznościowe To ja- staram się być optymistką, ale nie zawsze mi to wychodzi. Jestem ambitna, a tworząc,,Naszą Szesnastkę włożyłam w nią całe swoje serce.

7 Ola Pałubska Zastępca Redaktor Naczelnej *reportaże bieżące Ola- poważnie podchodzi do życia i takie też są jej artykuły – poważne.

8 Patrycja Drzazga Sekretarz Redakcji *naukowe artykuły okolicznościowe Pati- niezastąpiona. Jest wstanie wszystko załatwić, wszystko znaleźć i umie dbać o swoje. Jako redaktorka jest wspaniała, a na swoim stanowisku jeszcze lepsza!

9 Maciek Bugała Redaktor Tematyczny *dział tematyczny,,Gry-moje hobby Maciek- luzak uwielbiający gry. Mówi i pisze w artykułach to, co myśli i za to wszyscy jesteśmy mu wdzięczni. Jest szczery.

10 Wiktoria Łaska Redaktor Tematyczna *dział tematyczny,,Zakątki świata,,,Filmowo- książkowo, wcześniej,,Zakątek zwierzątek Wiki- zawsze spokojna i pogodna. Kocha zwierzęta nigdy nie pozwala, by działa się im krzywda. My kochamy ją za pogodę ducha i nieschodzący z twarzy uśmiech.

11 Aleks Masłowska Redaktor Tematyczna *dział tematyczny,,Moda w stylu Aleks,,,Nauka Aleks- osoba o świetnym wyczuciu stylu. Zawsze odpowiedzialna i radosna. Świetnie się z nią pracuje, bo wywiązuje się na czas ze swoich zadań, choć nie zawsze myślimy tak samo.

12 Natalka Koziarska Redaktor Tematyczna *dział tematyczny,,Wieści z przystani harcerskiej Natka- zapalona harcerka. Kocha to co robi i poświęca harcerstwu swoją każdą, wolną chwilę. Takich ludzi jest mało, dlatego współpraca z nią była ciekawym wydarzeniem

13 Tomek Kurzela Redaktor Tematyczny *dział tematyczny,,Gotuj z Tomkiem Tomek- wie o czym pisze: jego świąteczne ciasteczka są pyszne! Lubi gotować i opanował to do perfekcji. Swoim hobby dzieli się z nami w artykułach.

14 Kasia Gwarda Redaktor Tematyczna *dział tematyczny,,Psy świata Kasia- uwielbia czytać książki fantasty. Żyje w marzeniach i czasem nas tam zabiera. Jest to niesamowite…

15 Seba Jaśkiewicz Fotoreporter *zdjęcia artystyczne Seba- jest zawsze uśmiechnięty, dlatego jego zdjęcia zdają się śmiać do nas z papieru.

16 Amelka Kusio Fotoreporterka *fotoreportaże Ami- wierzy w siebie i we własne możliwości. Uczy nas dowartościowywać się i doceniać siebie. Jest pozytywnie nastawiona do życia.

17 p. Dorota Orłowska Opiekun Redakcji *korekta p. Orłowska- podczas pracy mogliśmy poznać Panią nie jako nauczyciela spotykanego na lekcji, ale jako osobę angażującą się w to, co robimy. Pomoc z Pani strony była niezastąpiona.

18 Trzymamy się razem, bo tylko w grupie tkwi siła. Jesteśmy zgraną paczką.

19 Nasi następcy Wymienieni wcześniej redaktorzy odchodzą (oprócz Seby), ale w naszej szkole pozostają redaktorzy, którzy wcześniej współpracowali z redakcją, a teraz ją przejmują. Są to m. in.: Kinga Konieczna, Aleksandra Grelowska, Jola Rajtko, Ania Zimnica, Łucja Dylong, Zuzia Staśkiewicz, Nikola Trajdos. Życzymy powodzenia w prowadzeniu gazetki.

20 Dziękujemy wszystkim uczniom naszej szkoły za czytanie,,Naszej Szesnastki i mamy nadzieję, że się spotkamy z Wami w gimnazjum.

21 Podziękowania Chciałam bardzo podziękować całej redakcji,,Naszej Szesnastki za trzyletnią współpracę, zrozumienie i wspólne dzielenie pasji. Każdy z osobna i wszyscy razem jesteście wspaniali. Każdy w artykułach opisywał i przedstawiał swoje pasje i hobby, by dzielić się nimi z innymi uczniami, dzięki temu każdy uczeń mógł znaleźć coś dla siebie w naszej gazetce. Cieszę się, że mogłam z Wami współpracować. Dzięki! Chciałabym również podziękować pani Dorocie Orłowskiej za opiekę i wyrozumiałość dla naszych wariactw i korektę gazetki mimo naszych licznych błędów. I dziękuję bardzo Panu dyrektorowi Robertowi Bednarkowi i Pani dyrektor Jolancie Zielińskiej za pomoc w założeniu redakcji. Dzięki Dyrekcji i Nauczycielom tej szkoły uczniowie spełniają swe marzenia!


Pobierz ppt "Nasza Szesnastka Ostatnie newsy z tego roku!. News z ostatniej chwili! Redakcja,,Naszej Szesnastki kończy swoją działalność. Oto podsumowanie naszej pracy:,,Nasza."

Podobne prezentacje


Reklamy Google