Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ Al.Korfantego 193 w Katowicach

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ Al.Korfantego 193 w Katowicach"— Zapis prezentacji:

1 OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ Al.Korfantego 193 w Katowicach
 Od maja 2014 roku do Państwa dyspozycji będzie 5 kondygnacyjny nowoczesny biurowiec. Łączna powierzchnia biurowa przeznaczona do wynajmu to 4100 m2. Oferta obejmuje wynajem całości obiektu, poszczególnej kondygnacji lub powierzchni wg własnych potrzeb - minimum 90 m2.

2 prezentację firmy wśród kontrahentów i klientów.
Przemyślane rozplanowanie pomieszczeń wewnątrz obiektu, trwałość i użyteczność - zapewniają komfort pracy i sprawną obsługę klientów. Dopracowanie każdego szczegółu budynku na poziomie technicznym i wizualnym jest gwarantem prestiżu, który wpływa na odpowiednią prezentację firmy wśród kontrahentów i klientów.

3 Pomimo wielkości, dzięki zastosowaniu najnowszej technologii szkła na znacznej powierzchni elewacji, budynek wygląda lekko, prosta forma natomiast łączy klasykę z nowoczesnością.

4 nowoczesny i funkcjonalny biurowiec
estetyczne wnętrze wysoki standard pomieszczenia klimatyzowane najnowocześniejszy system oświetlenia biurowego komfort pracy atrakcyjna lokalizacja nowoczesny system monitoringu i kontroli dostępu wysokiej jakości system zabezpieczeń możliwość adaptacji powierzchni biurowej wg własnej aranżacji (po wcześniejszych uzgodnieniach).

5 Biurowiec znajduje się w doskonałej lokalizacji przy Al
Biurowiec znajduje się w doskonałej lokalizacji przy Al. Wojciecha Korfantego 193 w Katowicach – jedna z najważniejszych arterii komunikacyjnych Katowic, biegnąca ze Śródmieścia w kierunku północnym. Jest bezpośrednim połączeniem drogowym centrum miasta z Siemianowicami Śląskimi. Zapewnia to dogodny dojazd zarówno samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej: tramwaj i autobus

6 Al.Korfantego 169 w Katowicach tel: 032/ 700-13-00
W celu szerszego zapoznania z naszą ofertą czekamy na Państwa w naszej siedzibie: TEL-MET Sp. z o.o. Al.Korfantego 169 w Katowicach tel: 032/


Pobierz ppt "OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ Al.Korfantego 193 w Katowicach"

Podobne prezentacje


Reklamy Google