Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Konkurencyjne koszty pracy Źródło: GUS. Office space in Łódź Konkurencyjne wynajęcie biur połączone klasy A i B+ w kategorii biurowców.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Konkurencyjne koszty pracy Źródło: GUS. Office space in Łódź Konkurencyjne wynajęcie biur połączone klasy A i B+ w kategorii biurowców."— Zapis prezentacji:

1 Konkurencyjne koszty pracy Źródło: GUS

2 Office space in Łódź Konkurencyjne wynajęcie biur połączone klasy A i B+ w kategorii biurowców.

3 Office space in Łódź W Łodzie jest obecnie 164 000 mkw nowoczesnych powierzchni biurowych. Dodatkowo kolejne 129 000 mkw. będzie dostępne na przełomie lat 2010/2011 (włączając w to 74 300 mkw. powierzchni biurowej klasy A) Przestrzeń biurowa jest skoncentrowana w centrum Miasta. 45 900 mkw. przestrzeniu biurowej w Łodzi posiada klasę A Główne ceny wynajmu w Łodzi plasują się na poziomie 14-15 EUR/mkw. (10 EUR/mkw. Za klasę B/B+ ) Powierzchnie o kategorii A mają trend zwyżkowy w pojawianiu się w mieście. Duża liczba post-industrialnych budynków datowanych na wiek XIX została zrewitalizowana i zaadaptowana na potrzeby biur. Rok 2009 skończył się wysokim wskaźnikiem pustostanów (okło 20%) jednakże atrakcyjne ceny wynajmu i wiele ułatwień proponowanych przez developerów przyciągnęło coraz więcej i więcej firm do Miasta i uczyniło je bardzo atrakcyjne dla inwestorów którzy poszukują w krótkim przedziale czasowym powierzchni biurowych. Źródło: Analiza zespołu


Pobierz ppt "Konkurencyjne koszty pracy Źródło: GUS. Office space in Łódź Konkurencyjne wynajęcie biur połączone klasy A i B+ w kategorii biurowców."

Podobne prezentacje


Reklamy Google