Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Novotel Katowice Centrum **** 16/

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Novotel Katowice Centrum **** 16/"— Zapis prezentacji:

1 Novotel Katowice Centrum **** 16/17.03.2013
II Ogólnopolski Zjazd Młodych Biotechnologów w Katowicach Pokój standardowy 1-osobowy: 99 pln Pokój standardowy 2-osobowy: 99 pln W cenę wliczone: szybkie łącze internetowe w każdym pokoju WiFi w pokoju woda mineralna i zestaw do parzenia kawy i herbaty Centrum Rekreacji (basen, sauna, jacuzzi, siłownia) codzienna prasa lokalna i międzynarodowa Cena zawiera podatek VAT.

2 Novotel Katowice Centrum **** 16/17.03.2013
II Ogólnopolski Zjazd Młodych Biotechnologów w Katowicach Pokój Superior 1-osobowy: 129 pln Pokój Superior 2-osobowy: 129 pln Dodatkowe wyposażenie pokoju: mobilne biurko szlafrok i kapcie waga łazienkowa sejf w każdym pokoju Cena zawiera podatek VAT.

3 Usługi w hotelu 300 klimatyzowanych pokoi
woda mineralna oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty bezpłatnie szybkie łącze internetowe Centrum Rekreacji (basem sauna, siłownia, jacuzzi) Business Corner i Mc Corner (stanowiska komuterowe i drukarka) bezpłatne WiFi w restauracji i lobby bezpłatna prasa lokalna i międzynarodowa Le Bar i restauracja 16th Avenue dogodny dojazd do lotniska w Pyrzowicach i Krakowie 24godzinny room service

4 Organizacja Spotkań Novotel Katowice dysponuje 2 dużymi salami konferencyjnymi i 5 gabinetami spotkań dla max. 14 osób. W hotelu zorganizować można spotkanie nawet dla 250 osób. Wszystkie sale są klimatyzowane z dostępem do bezprzewodowego internetu. W cenie wynjamu sal gwarantujemy: nagłośnienie, projektor multimedialny, flipchart, materiały piśmiennicze. Jako jedyny hotel w mieście dysponujemy własnym ogrodem z możliwością organizacji poczęstunku na zewnątrz czy wieczornej intergracji przy ognisku. Zapraszamy również do organizacji przyjęć okolicznościowych i bankietów. W przypadku zapytań grupowych możliwość negocjacji cen pokoi.

5 Lokalizacja Novotel Katowice Centrum zlokalizowany jest w centrum miasta, w pobliżu autostrady A4 w kierunku Kraków i Wrocław. Szybki dojazd w do sąsiadujących miast dzięki doskonałej lokalizacji względem najważniejszych węzłów komunikacji: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza- trasa S86, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze- Drogowa Trasa Średnicowa. Dogodny dojazd do Międzynarodowego Portu Lotniczego w Pyrzowicach.

6 Dane kontaktowe Novotel Katowice Centrum Al.Rozdzienskiego 16
Ewa Ilaszczuk - Kierownik Sprzedaży Tel Fax: E:mail : Dział Rezerwacji: Tel Fax: E:mail :


Pobierz ppt "Novotel Katowice Centrum **** 16/"

Podobne prezentacje


Reklamy Google