Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

BYDGOSKI DOM TECHNIKA NOT Sp. z o. o. Bydgoszcz, 2011 r.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "BYDGOSKI DOM TECHNIKA NOT Sp. z o. o. Bydgoszcz, 2011 r."— Zapis prezentacji:

1 BYDGOSKI DOM TECHNIKA NOT Sp. z o. o. Bydgoszcz, 2011 r.

2 Działy jakimi dysponujemy: Administracja Centrum Jakości Ośrodek Informacji Technicznej i Promocji Zespół Usług Technicznych Bydgoska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

3 Lokalizacja Dom Technika zlokalizowany jest w centrum administracyjno - bankowym miasta Bydgoszczy w pobliżu Ronda Jagiellonów - głównym węźle miejskiej komunikacji autobusowej i tramwajowej oraz w pobliżu dworca autobusowego PKS. Posiadamy własny parking na ok. 80 miejsc

4 O nas Działalność Bydgoskiego Domu Technika NOT Sp. z o.o. skierowana jest m.in. na prezentowaną w dalszej części, kompleksową realizację świadczonych usług. Gwarantujemy ich wysoką jakość i wykonanie przez uprawnionych projektantów, wysokokwalifikowanych specjalistów ze stowarzyszeń naukowo-technicznych, ekspertów i rzeczoznawców, w tym majątkowych i zarządców nieruchomości. Zlecenia realizujemy solidnie i terminowo, stosując konkurencyjne ceny umowne. Zapraszamy do korzystania z niniejszej oferty usług świadczonych przez wyspecjalizowane, posiadające wieloletnie doświadczenie i odpowiednie wyposażenie techniczne jednostki organizacyjnej Bydgoskiego Domu Technika NOT Spółki z o.o. Potwierdzeniem dobrej jakości wykonywania usług jest uzyskanie certyfikatu PN-EN ISO 9001:2009.

5 BYDGOSKI DOM TECHNIKA NOT Spółka z o.o. funkcjonuje nie tylko na rynku naszego województwa, od 1 lutego 1992 roku kontynuuje działalność gospodarczą Oddziału Wojewódzkiego NOT w Bydgoszczy. Przedmiotem działania spółki jest: * działalność szkoleniowa, * badania i analizy techniczne, * doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania, * prowadzenie biblioteki technicznej i archiwów, * wynajem sal wykładowych na potrzeby szkoleniowe, spotkania firmowe i inne, * działalność wystawiennicza, * obsługa działalności Bydgoskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, * prowadzenie doradztwa w sprawach ekonomicznych i finansowych, * wykonywanie tłumaczeń. Czym się zajmujemy?

6 Administracja Zajmujemy się wynajmowaniem pomieszczeń biurowych na działalność gospodarczą oraz sal wykładowych na potrzeby szkoleniowe, wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny jak: projektory multimedialne, wizualizer, tablice samokopiujące, nagłośnienie bezprzewodowe i przewodowe.

7 Prezentacja sal do wynajęcia SALA PREZYDIALNA (110) Sala na 20 osób, powierzchnia: 44 m 2.

8 SALA AUDYTORYJNA 202 Sala audytoryjna posiada 80 miejsc siedzących, jej powierzchnia wynosi 150m 2 Sala klimatyzowana z nagłośnieniem.

9 Sala Wykładowa 208 Sala wykładowa na 20 osób, o powierzchni 45m 2.

10 Sala wykładowa 209 Sala wykładowa przeznaczona jest na 43 osoby. Powierzchnia wynosi 58m 2.

11 SALA WYKŁADOWA 224 Mała sala wykładowa na 25-30 osób. Powierzchnia wynosi 43 m 2.

12 SALA KONFERENCYJNA Największa sala, którą dysponujemy z nagłosnieniem. Mieści około 160 osób, powierzchnia wynosi 240m 2.

13 Dodatkowe możliwości Oprócz wynajmu sal dysponujemy nowoczesnym sprzętem audiowizualnym I multimedialnym: * projektory multimedialne o dużej rozdzielczości, * rzutniki pisma, * wizaulizer, * tablica samokopiująca, * ekran i tablice tryptyk w każdej sali, * flipcharty, * magnetowidy, * wskaźniki laserowe, * rzutnik slajdów, * możliwość nagrywania konferencji.

14 Restauracja MAXIMA i catering Do dyspozycji naszych klientów jest również restauracja znajdująca się w budynku na parterze. Oferuje ona obsługę w lokalu lub na zamówienie klientów catering w poszczególnych salach. Kontakt: Tel. 052-349-38-44 Fax 052-361-08-91 www.restauracjamaxima.pl

15 Szczegółowych informacji udziela Administracja BDT NOT Sp. z o.o. Kierownik Działu Administracji: Czesław Czysz 052/3392331 Administracja / Informacja BDT NOT: Joanna Kiestrzyn Bożena Borkowska 052/3392300 052/3392372


Pobierz ppt "BYDGOSKI DOM TECHNIKA NOT Sp. z o. o. Bydgoszcz, 2011 r."

Podobne prezentacje


Reklamy Google