Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Częstość usprawniania produktów informatycznych

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Częstość usprawniania produktów informatycznych"— Zapis prezentacji:

1 Częstość usprawniania produktów informatycznych
Recenzent Skład Zespołu: Piotr Wojciechowski Anna Dec Dominik Flisak Krzysztof Szypiłło Marcin Wiśniewski Ewa Zbroińska

2 Czy praca jest na temat? Praca napisana przez grupę nr 1 jest napisana na temat. Założony w pracy cel „określenie czynników mających decydujące znaczenie na usprawnienie systemów informatycznych przez firmy je produkujące” został osiągnięty. Grupa w rzetelny sposób podeszła do postawionego sobie zadania: -   zaznajomiła się z literaturą, -   następnie skonstruowała ankietę, -   skonsultowała ją z ekspertem, -   zaś po wprowadzeniu poprawek wysłała do 180 firm tworzących oprogramowanie z województwa dolnośląskiego

3 Czy zawiera przekonywujące argumenty?
Na wysłane ankiety odpowiedziały tylko 23 firmy, czyli ok.13% z założonych 180. Jest to zbyt mało, aby wyciągnąć ostateczne wnioski.

4 Czy napisana jest poprawnie?
W pracy występuje niewiele błędów. Zauważone przez mnie to: -  źle postawione przecinki, -  literówki, -  część wykresów jest źle podpisana. Podział wytwarzanego oprogramowania zamieniłbym na: - oprogramowanie sprzedawane w standardowej wersji, - oprogramowanie tworzone na zamówienie klienta.

5 Czy nadaje się do ewentualnej publikacji?
Jeżeli praca miałaby być publikowana w formie artykułu to powinna zostać skrócona, w tekście powinny zostać uwzględnione źródła z których były wykorzystane informacje, należy usunąć błędy.


Pobierz ppt "Częstość usprawniania produktów informatycznych"

Podobne prezentacje


Reklamy Google