Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Domowe Finanse PL+ Kontrolowanie domowego budżetu SoftwareProjekt 2012.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Domowe Finanse PL+ Kontrolowanie domowego budżetu SoftwareProjekt 2012."— Zapis prezentacji:

1 Domowe Finanse PL+ Kontrolowanie domowego budżetu SoftwareProjekt 2012

2 DOMOWE FINANSE, to program komputerowy ułatwiający kotrolowanie domowego budżetu. Kataloguje przychody i rozchody szeregując je według zdefiniowanych przez użytkownika grup wydatków (np. wydatki na czynsz, kosmetyki, opłaty). Przechowuje informacje o zaciągniętych długach oraz przyznanych pożyczkach. Umożliwia stworzenie listy wydatków zaplanowanych oraz sporządzenie na jej podstawie prognozy przyszłych rozchodów. Rejestruje operacje na rachunkach bankowych, takie jak: wpłaty i wypłaty gotówki, prowizje i opłaty bankowe.

3 Zebrane dane można analizować tworząc bilans, prognozy, zestawienia i podsumowania stanu budżetu, sporządzając wykresy zestawieniowe lub drukując raporty. Program na bieżąco analizuje dane i w określonym terminie informuje użytkownika o zaplanowanych wydatkach, ważnym spotkaniu czy też o konieczności zapłacenia rachunku telefonicznego.

4 Najważniejsze funkcje: rejestracja przychodów i rozchodów, długów i pożyczek planowanie i prognozowanie wydatków grupowanie wydatków w definiowanych kategoriach prowadzenie kilku rachunków bankowych tworzenie bilansu i podsumowania stanu budżetu powiadamianie o terminach płatności rejestr stanów liczników energii elektrycznej, gazu, wody kalendarz spotkań, wydarzeń, imienin notatnik, lista zakupów do zrobienia pobieranie aktualnych kursów walut NBP poprzez Internet książka adresowa + lista ulubionych adresów WWW katalog banków i centrali w Polsce eksport danych do Microsoft® Excel® generowanie wykresów, zestawień, wydruków ŁATWOŚĆ OBSŁUGI

5 Przewaga nad konkurencją moduł do ewidencjonowania stanów liczników gazu, wody, prądu, itp kursy walut aktualizowane codziennie na podstawie danych ze stron NBP katalog banków i oddziałów w Polsce aktualizowany przez Internet książka adresowa i lista ulubionych adresów WWW mini terminarz - program pracujący w tle, uruchamiany podczas startu komputera, informujący o zaplanowanym wydarzeniu, terminie płatności, urodzinach, itp. kalkulator kredytowy - obliczanie wysokości rat kredytu na podstawie wprowadzonych danych i inne... które pojawią się w najblższej przyszłości - do pobrania nieodpłatnie dla użytkowników pełnej wersji programu Systematycznie na stronie dla zarejestrowanych użytkowników programu ukazują się darmowe dodatki do programu Domowe Finanse. Aby się zarejestrować wystarczy wypełnić odpowiedni formularz na stronie WWW Program zawiera system dodatków, których brakuje w programach konkurencyjnych. Między innymi:

6 Przewaga nad konkurencją Funkcje których brak w konkurencyjnych programach: planowanie wydatków - rejestracja wydatków z datą przyszłą. Po upłytnięciu wskazanego terminu użytkownik zostanie automatycznie poinformowany o zaplanowanym wydatku tworzenie na podstawie planowanych wydatków prognozy wydatków - zestawienie ile pieniędzy wydamy na poszczególne grupy wydatków, np. na żywność, na czasopisma, itp. Eksport danych do MS Excel, umożliwia to dalsze przetwarzanie danych z programu Tworzenie (np. na podstawie bazy wydatki planowane) listy zakupów, którą użytkownik może wydrukować przed wyjściem na zakupy notatnik zawierający informacje, o których program poinformuje po upływie podanego terminu z programu może korzystać nieograniczona ilość osób. Bazy są szyfrowane i zabezpieczane hasłem W programie zastosowano unikatowy sposób prezentowania i przechowywania danych - system tabel o zbliżonej budowie i podobnym sposobie obsługi. Dzięki temu wprowadzanie informacji o wydatkach planowanych wykonuje się analogicznie jak np. wprowadzanie informacji o operacjach na rachunku bankowym. Dzięki takiemu podejściu program niejednokrotnie chwalony był przez użytkowników, którzy bardzo często nie posiadają umiejętności sprawnego posługiwania się komputerem.

7 Opinie obecnych użytkowników programu: "Program BOMBA! Jeżeli nie chcesz się za mocno wysilać nad skomplikowanym programem, to ten na pewno jest dla Ciebie. Posiada wszystkie potrzebne funkcje przydatne w prowadzeniu domowych finansów "To bardzo dobry sposób kontrolowania domowych wydatków. Atuty programu to łatwość obsługi i jego przejrzystość"

8 Dodatkowe informacje techniczne Program zapakowany jest w zafoliowane pudełko typu DVD. Kolorowa okładka zawiera trzy przykładowe ekrany oraz treściwy opis programu, wymagania systemowe oraz kod kreskowy w standardzie EAN*UCC Płyta CD zawiera jednobarwny nadruk wykonany metodą sitodruku opisujący zawartość płyty Po włożeniu płyty do napędu CD-ROM rozpoczyna się automatyczny proces instalacji Program został wykonany w licencjonowanym narzędziu Borland Delphi 3.0 Program testowany przez osoby z wyższym wykształceniem ekonomicznym Program istnieje na rynku od 1996 roku SoftwareProjekt O programie pisano i dołączano do następujących wydawnictw:

9 Zapraszamy na...


Pobierz ppt "Domowe Finanse PL+ Kontrolowanie domowego budżetu SoftwareProjekt 2012."

Podobne prezentacje


Reklamy Google