Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 ul

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zespół Szkół Zawodowych nr 1 ul"— Zapis prezentacji:

1 Zespół Szkół Zawodowych nr 1 ul
Zespół Szkół Zawodowych nr 1 ul. Górska Nowy Dwór Mazowiecki tel

2 Współpracujemy z: Naszych uczniów szkolą:

3 Posiadamy certyfikaty:
Realizujemy projekt „Nowy wymiar zawodu” Bierzemy czynny udział:

4 „Górska” wg portalu edukacyjnego
W rankingu województwa mazowieckiego egzaminów zawodowych w technikach na 100 sklasyfikowanych, „Górska” zajęła najlepsze 36 miejsce, wśród szkół zawodowych powiatu nowodworskiego.

5 Edukacyjna Wartość Dodana
przedmioty humanistyczne

6 Edukacyjna Wartość Dodana
przedmioty matematyczno - przyrodnicze

7 Mieszkam w powiecie nowodworskim, wybieram szkoły powiatowe.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szkołą. „Górska” to dobry wybór! Damy Ci niezłą szkołę!!!

8 Zespół Szkół Zawodowych nr 1
Technikum Budowlane Technikum Informatyczne Technikum Organizacji Reklamy Technikum Pojazdów Samochodowych Zasadnicza Szkoła Zawodowa

9 Technikum Budowlane – profil absolwenta
Po 4 - letnim cyklu kształcenia Absolwenci z tytułem technika budownictwa posiadają wiele umiejętności zawodowych, między innymi: projektowanie architektoniczne i konstrukcyjne, sporządzanie rysunków budowlanych, wykonywanie kosztorysów budowlanych, prowadzenie dokumentacji budowy, nadzorowanie robót budowlanych i remontowych.

10 Technikum Informatyczne – profil absolwenta
W trakcie 4 - letniego cyklu nauczania Absolwent zdobywa tytuł technika informatyka oraz następujące umiejętności: wykorzystywanie multimedialnych źródeł informacji, projektowanie i zarządzanie bazami danych, nadzorowanie pracy sieci komputerowych, tworzenie i usprawnianie oprogramowania.

11 Technikum Organizacji Reklamy – profil absolwenta
Po 4 - letnim cyklu kształcenia Absolwenci z tytułem technika organizacji reklamy mogą pracować m.in. w: agencjach reklamowych, biurach ogłoszeń środków masowego przekazu, studiach graficznych, produkcyjnych, agencjach do spraw kontaktów z prasą i kształtowania opinii publicznej.

12 Technikum Pojazdów Samochodowych – profil absolwenta
Podczas 4 - letniego cyklu nauczania Absolwent zdobywa tytuł mechanika pojazdów samochodowych oraz umiejętności takie jak: diagnozowanie i naprawa zespołów mechanicznych pojazdów, diagnozowanie i naprawa zespołów elektrycznych i elektronicznych pojazdów, zarządzanie pracą serwisu samochodowego.

13 Zasadnicza Szkoła Zawodowa
Oferujemy możliwość nauki w zawodach: monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie: (montaż płyt gipsowych, malowanie, glazura, posadzki, tapetowanie), mechanik pojazdów samochodowych: (naprawy, diagnostyka zespołów mechanicznych pojazdów ), klasy wielozawodowe.

14 Zespół Szkół Zawodowych nr 1
wyniki egzaminów zawodowych potwierdzających kwalifikacje zawodowe kształtują się w przedziale 91% - 100%, zaś egzaminu maturalnego 82% - 100%.

15 Pracownie Zawodowe – pracownie budownictwa

16 Pracownie Zawodowe – pracownie informatyczne

17 Pracownie Zawodowe – pracownia rysunku

18 Organizacja reklamy – prace naszych uczniów

19 Organizacja reklamy – prace naszych uczniów

20 Pracownie Zawodowe – warsztaty pojazdów samochodowych

21 „Nowy Wymiar Zawodu” Mechatronika samochodowa :
diagnozowanie układów zapłonowych, diagnostyka czujników i elementów wykonawczych pojazdów, diagnozowanie sterowników.

22 „Nowy Wymiar Zawodu” Technik Informatyk:
projektowanie sieci komputerowych, administracja i zarządzanie bazami danych, diagnostyka urządzeń komputerowych.

23 „Nowy Wymiar Zawodu” Technik Budownictwa:
projektowanie i kosztorysowanie, zajęcia praktyczne z technologii i materiałów budowlanych.

24 Z życia szkoły… Nasi uczniowie oprócz zdobywania wiedzy mają możliwość
zaprezentowania swoich umiejętności podczas uroczystych akademii i imprez szkolnych. Przygotowywane przedstawienia oraz apele gwarantują podniosłość sytuacji jak również dobrą zabawę grona pedagogicznego i społeczności uczniowskiej.

25 Z życia szkoły… W szkole organizowane są różne wydarzenia integrujące uczniów i nauczycieli np.: wycieczki integracyjne, biblioteka nie straszy, dzień zdrowej żywności, konkurs „Mam talent”.

26 Z życia szkoły… Podczas ogólnopolskiego konkursu budowlanego
„Buduj z Pasją” nasi uczniowie zajmują dobre pozycje takie jak: I miejsce w maju 2012r., II miejsce w marcu 2013r., III miejsce w maju 2013r,. IV miejsce w marcu 2014r.

27 Z życia szkoły… Uczniowie zdobywają wiedzę nie tylko podczas tradycyjnych zajęć. Na lekcjach gościmy fachowców z różnych dziedzin, którzy przekazują praktyczną wiedzę poprzez prowadzenie warsztatów.

28 Z życia szkoły… Nasi uczniowie mają możliwość szerokiego rozwoju zawodowego. Współpracujemy z firmą Inter Cars w programie Młode Kadry Mogą wziąć udział w Akademii Cisco zakończonej Certyfikatem

29 Z życia szkoły… W szkole organizowane są różnego rodzaju konkursy m.in. konkurs wiedzy o krajach anglojęzycznych, konkurs matematyczny „Kangur”, fizyczny „Lwiątko”…

30 Z życia szkoły… … a także konkursy fotograficzne, zawody strzeleckie, turniej szachowy oraz wiele innych.

31 Z życia szkoły… Bierzemy udział w meczach międzyszkolnych organizowanych na szczeblu powiatowym, jak i również organizujemy zajęcia prowadzone przez instruktorów.

32 Z życia szkoły… Działalność Samorządu Szkolnego
pozwala na rozwijanie swoich zainteresowań i pasji... Samorząd nadzoruje także zbiórkę makulatury, nakrętek plastikowych czy zbiórkę darów dla schroniska dla zwierząt w NDM.

33 Z życia szkoły… Bierzemy udziały w konferencjach, seminariach, spotkaniach kół studenckich.

34 Dlaczego właśnie my?! Dołącz do nas !!!
Nasi nauczyciele to specjaliści. Indywidualne podejście do ucznia. Wysokie standardy pracy z uczniem. Kształcimy z pasją. Zajęcia praktyczne odbywają się w szkole. To Twoja inwestycja w przyszłość! Dołącz do nas !!!

35 Nabór elektroniczny Zapraszamy !!! Od dnia 11 maja od godziny 1000
będzie możliwość rejestrowania się w systemie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do szkolnego punktu naboru. Zapraszamy !!!


Pobierz ppt "Zespół Szkół Zawodowych nr 1 ul"

Podobne prezentacje


Reklamy Google