Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

111 Pokazaliśmy już, że jesteśmy bezkompromisowi, kreatywni i pełni energii.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "111 Pokazaliśmy już, że jesteśmy bezkompromisowi, kreatywni i pełni energii."— Zapis prezentacji:

1 111 Pokazaliśmy już, że jesteśmy bezkompromisowi, kreatywni i pełni energii.

2 222 Czas żeby pokazać, że jesteśmy też twardzi i odważni Realizujemy kolejny bezkompromisowy i pełen energii projekt Rak'n'Rolling. RaknRolling to opowieść o odwadze, sile motywacji i szczęściu. To opowieść o pasji poznawania świata, o ludziach i ich marzeniach. Naszym celem jest propagowanie aktywności fizycznej, podróżowania i pokonywania własnych ograniczeń, jako motywacji do walki z rakiem I powrotu do normalnego życia po chorobie. Pokazujemy, że to co wydaje się niemożliwe jest do zrobienia. Wierzymy, że raka można pokonać. Nie jest to proste, wymaga dużo siły, wiary, samozaparcia, czasem dużych nakładów finansowych. Ale warto podjąć tą walkę, bo nagrodą jest życie.

3 333 O Fundacji RaknRoll Wygraj życie raknrollowo Fundacja Magdy Prokopowicz RaknRoll. Wygraj życie! oficjalnie rozpoczęła działalność 6 października 2009 r. Jej celem jest zmiana schematu myślenia o chorobie nowotworowej oraz poprawa jakości życia chorych na raka, w szczególności kobiet, także przyszłych mam. Działalność Fundacji opiera się na pozytywnej energii, radości i chęci życia. Magda Prokopowicz zmarła 22 czerwca po 8 latach walki. Fundacja trzyma kurs i nie zwalnia tempa. Magda odeszła wiedząc, że znajdą się ludzie którzy wesprą Fundację i będą kontynuowali jej dzieło. Więcej na:

4 444 Celem pierwszej akcji na Zwrotnik Raka było symboliczne przejechanie na rowerach raka - Zwrotnika Raka. Ekipa raknrollingowców wyruszyła z Warszawy i przez 2, 5 miesiąca pokonała ponad 5000 kilometrową trasę przez Polskę, Czechy, Austrię, Włochy, Francję, Hiszpanię, Maroko i Saharę Zachodnią. W ten sposób fundacja RaknRoll po raz kolejny pokazała, że to co wydaje się niemożliwe - jest do zrobienia, że raka można pokonać, tak jak pokonać można drogę na Zwrotnik Raka. W Sztafecie wzięło udział 30 uczestników, w tym 6 osób po chorobie nowotworowej – oni wygrali już swoją walkę z rakiem. Fot. Afryka Nowaka Zrealizowane projekty Rowerowa sztafeta na Zwrotnik Raka

5 555 Media o Wyprawie na Zwrotnik Ra ka realizację projektu na bieżąco relacjonowały media w całym kraju, oto niektóre z nich: Radio Tok FM: Polskie Radio: TVN: TVP2 – Teleexpress: TVP2 – Panorama: Portale internetowe: fundacji-raknroll?category=news Gazeta Wyborcza: Wysokie obcasy: tnik.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Komentarze tnik.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Komentarze Zwierciadło:

6 666 Partnerzy i sponsorzy sztafety na Zwrotnik Raka

7 777 Biegać, skakać, latać, pływać … walczyć i WYGRYWAC! Harmonogram RaknRolling 2013 Zaproszenie na wernisaż Nie boimy się żyć i marzyć. Nie boimy się też osiągać wyznaczonych celów - nawet jeśli droga prowadząca do nich jest trudna. Wyprawą na Zwrotnik Raka pokazaliśmy, że w życiu wszystko jest możliwe, można DOTRZEĆ DO TRUDNEGO CELU, POKONAĆ WŁASNE OGRANICZENIA. TAK SAMO w życiu można POKONAĆ RAKA. Walka trwa, a naszym celem jest motywować, zachęcać i pokazywać jak żyć aktywnie, jak wrócić do aktywności po chorobie nowotworowej. W tym roku zrealizujemy kolejne projekty: - Biegi Górskie - Szczawnica (na dystansie 42 km i 6 km). - Terenowe gry miejskie - Warszawa - Wyprawę rowerowo – kajakową - do ujścia Wisły - Szkolenia Surwiwalowe - Tatry

8 888 Rollowanie przez bieganie Biegi Górskie w Szczawnicy - 3 maja 2013 Zaproszenie na wernisaż Bieganie to najprostsza forma aktywności fizycznej, dająca jednocześnie niesamowitą satysfakcję. O pozytywnym wpływie biegania nie trzeba nikogo przekonywać. Od lat lekarze, media wszyscy ambasadorowie tej formy ruchu komunikują, że aktywność fizyczna jest niezbędnym elementem zdrowego stylu życia, a systematyczne bieganie jest najlepszym sposobem na dłuższe i szczęśliwsze życie. Bieganie w maratonach ulicznych, to pewien krok w ciągłym rozwoju biegacza. Bieganie w maratonach górskich, to radość w najczystszej formie – pokonywanie własnych słabości, obcowanie z naturą, podziwianie górskich widoków w pełnym biegu, a przede wszystkim satysfakcja z ukończenia wymagających zawodów. Proponowana przez nas trasa wiodąca przez Beskid Sądecki i Małe Pieniny, to okazja do zobaczenia pięknej okolicy górskiej okolicy, możliwość rzucenia okiem na Tatry i szansa na przeżycie kolejnej, a być może pierwszej biegowej przygody.

9 999 Maraton Górski Biegi Górskie w Szczawnicy - 3 maja 2013 Zaproszenie na wernisaż Wielka Przechyba jest indywidualnym biegiem górskim rozgrywanym na wyznaczonej trasie na dystansie zbliżonym do maratońskich 42.2 km i z łącznym przewyższeniem ok m. Trasa maratonu prowadzi w 95% szlakami górskimi po leśnych ścieżkach, polanach i szutrach. W wielu miejscach trasy przy dobrej pogodzie można zobaczyć ośnieżone szczyty Tatr. Hardy Rolling to 6 km czystej, niczym niezmąconej radości z biegania po górach. Dedykujemy go wszystkim osobom po chorobie nowotworowej, a także tym którzy rozpoczynają swoją przygodę z bieganiem. Dlaczego Hardy? Bo wytrzymały, odporny, trochę butny i niepokorny – taki jak każdy kto choć raz odważy się spróbować swoich sił w górach. Na tym dystansie czeka Was dość wymagające podejście, uwieńczone meeega radością z osiągniętego szczytu, a potem już tylko piękne widoki i strzała w dół. Aż do mety!

10 10 Atrakcje towarzyszące Biegi Górskie w Szczawnicy - 3 maja 2013 Zaproszenie na wernisaż Do udziału w Biegach zaprosimy VIPów, którzy wspólnie z nami pobiegną przeciwko chorobie nowotworowej. Po zakończeniu biegów górskich, wieczorem, wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na prawdziwie góralsko-folkową uroczystość. W trakcie eventu odbędą się: -Ognisko. -Występ kapeli góralskiej. -Podsumowanie projektu Wyprawa na Zwrotnik Raka (wręczenie podziękowań sponsorom i partnerom). -Wręczenie nagród i statuetek zwycięzcom biegów w poszczególnych kategoriach. -Występ zespołu Mordewind. -Dyskoteka z DJ-em.

11 11 Wstępna Agenda Wydarzenia Czwartek, 2 maja 2013: Godz – – Otwarcie Biura Zawodów: rejestracja, wydawanie pakietów startowych itd. Godz – Odprawa techniczna uczestników. Piątek, 3 maja 2013: Godz – Powitanie zawodników Maratonu Górskiego na starcie. Godz – Start maratonu. Godz – Rozgrzewka dla uczestników biegu krótkiego. Godz – Start biegu krótkiego Godz – Spodziewany czas zwycięzcy biegu krótkiego Godz – Spodziewany czas zwycięzcy maratonu. Godz – Limit czasu dla biegu krótkiego. Godz – Limit czasu dla maratonu. Godz – Uroczyste zakończenie, nagrodzenie zwycięzców oraz koncert. Sobota, 4 maja 2013 Do godz – Opuszczenie bazy zawodów


Pobierz ppt "111 Pokazaliśmy już, że jesteśmy bezkompromisowi, kreatywni i pełni energii."

Podobne prezentacje


Reklamy Google