Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

ZAPROSZENIE DO PRZYGODY 2. edycja tutoringu dla Liderek i Liderów Pracowni Orange Warszawa, 6 marca 2013.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "ZAPROSZENIE DO PRZYGODY 2. edycja tutoringu dla Liderek i Liderów Pracowni Orange Warszawa, 6 marca 2013."— Zapis prezentacji:

1 ZAPROSZENIE DO PRZYGODY 2. edycja tutoringu dla Liderek i Liderów Pracowni Orange Warszawa, 6 marca 2013

2 Tutoring to formuła pracy 1:1, tutora z liderem wykorzystywana w programach Szkoły Liderów, głównie w Programie Liderzy PAFW (www.liderzy.pl). Metodologia tutoringu w głównej mierze opiera się na pracy coachingowej, ale dodatkowo zawiera w sobie elementy mentoringowe i doradztwa. W ramach programu każdy lider będzie miał swojego tutora z którym zrealizuje 5 sesji tutorskich. Każda sesja będzie trwała ok 2-3 godzin. Pierwsza i ostatnia sesja będzie w postaci spotkania na żywo, a 3 środkowe sesje odbędą się w postaci wideorozmów. Tutorami będę przygotowane do swojej roli osoby z dużym doświadczeniem we wspieraniu liderów prowadzących działania społeczne. Co to jest tutoring ? Jak jest zorganizowany w tym projekcie?

3 Najważniejszym elementem programu, jest współpraca z tutorem. Tutor jest to osoba o dużych kompetencjach, szerokiej wiedzy i doświadczeniu. (…) Wspólnie pracowaliśmy nad wieloma rzeczami związanymi ze mną jak również z moją organizacją. (…) Wiele rozmów, spotkań, opowiadań, sugestii, pomysłów wszystko po to, żeby zwrócić uwagę na to, że jest wiele rozwiązań różnych sytuacji, żeby zwiększyć moją świadomość i pokazać możliwości, jakie znajdują się dookoła Adam Paluszkiewicz, III edycja Tutor wspiera mój indywidualny rozwój, przyglądam się sobie, swoim słabym i mocnym stronom, nazywam swoje potrzeby. Planuję to, co chcę zrobić dla siebie i innych. Wiem, że marzenia można zrealizować, nawet, jeśli czasami wydają się nierealne. Urszula Jędrzejczyk, IV edycja Praca z moim tutorem też okazała się pełnym zaskoczeniem. Myślałam, że będzie pełnił rolę mego mentora, który powie: "to musisz zrobić, żeby to osiągnąć". Okazało się, że często "wrzucał" kamyczek do mojego planu. Czasem popychał do działań, a czasem mówił bym zastanowiła się. Okazało się, że tego typu prowokacje były zbawienne, a tutor został moim cudownym "Aniołem", który czuwał nad moim rozwojem. Anna Szymańska, II edycja Absolwenci Programu Liderzy PAFW o tutoringu

4 DLA CIEBIE! Jeśli czytasz tę wiadomość i jesteś w jakikolwiek sposób zaangażowany w funkcjonowanie pracowni Orange to tutoring jest dla Ciebie. Nie jest ważne czy jesteś szefem pracowni Orange, czy jej wolontariuszem. Nie liczy się ile osób z jednej pracowni zgłosi się do programu. Liczy się jedynie to, czy chcesz przy naszym wsparciu rozwinąć skrzydła zarówno swoje jak i pracowni Orange. Liczymy, że złożysz swoją aplikację. DO ZOBACZENIA NA SZCZYCIE! Paweł i Daniel - Szkoła Liderów Dla kogo jest tutoring ?

5 1.WYPEŁNIJ ankietę rekrutacyjna, którą albo dostałeś z tą prezentacją albo jest dostępna na stronie www.pracownieorange.plwww.pracownieorange.pl 2.WYŚLIJ ankietę do 10 maja 2013 roku na adres karolina.kanar@orange.com do godz. 15.00. Prosimy o załączenie CV. karolina.kanar@orange.com 3.OBSERWUJ wyniki rekrutacji. Zostaną podane 14 maja 2013. 3 kroki do udziału w tutoringu


Pobierz ppt "ZAPROSZENIE DO PRZYGODY 2. edycja tutoringu dla Liderek i Liderów Pracowni Orange Warszawa, 6 marca 2013."

Podobne prezentacje


Reklamy Google