Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zastanawiałeś się… … jak budować swoją markę i przekonać do niej swoich Klientów? czy wejść w media społecznościowe i Internet? TY JUŻ TAM JESTEŚ! Pytanie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zastanawiałeś się… … jak budować swoją markę i przekonać do niej swoich Klientów? czy wejść w media społecznościowe i Internet? TY JUŻ TAM JESTEŚ! Pytanie."— Zapis prezentacji:

1

2 Zastanawiałeś się… … jak budować swoją markę i przekonać do niej swoich Klientów? czy wejść w media społecznościowe i Internet? TY JUŻ TAM JESTEŚ! Pytanie brzmi: czy chcesz się włączyć w dialog o Tobie? Ponad 87% zapytań w Google to nazwy marek, a ponad 80% internautów regularnie korzysta z portali społecznościowych. Blisko 17 mln Polaków ma konta w mediach społecznościowych, większość z nich w serwisie facebook.com. Obecność w social mediach nie jest dziś czymś wyjątkowym dla firmy. Jest koniecznością.

3 O nas Smaki z Polski to innowacyjna firma, która oferuje najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu marketingu, a zatem zdobywania klienta. Nie oferujemy ani produktów, ani narzędzi, których użycie budzi wątpliwości. Przeciwnie, chcemy Ci zaproponować naszą opiekę, a zatem nasze zaangażowanie, pasję, znajomość rynku oraz doświadczenie. Ponadto nasze portale skupiają społeczność, dla której istotna jest ekologia, polskie tradycje i atrakcje regionalne, zdrowa żywność oraz aktywny tryb życia. Możemy zapewnić Państwu dostęp z ofertą do osób miesięcznie! Współpraca z nami oznacza koniec szablonowych rozwiązań. Naszą dewizą jest indywidualne podejście do kontrahenta i dobór najlepszych, kompleksowych rozwiązań, których celem jest dotarcie do Twoich klientów i zachęcenie ich do skorzystania z Twoich usług. Nasz zespół to ponad 40 osób, które znają się na swojej pracy i kochają ją wykonywać. Chcemy Ci zaoferować długotrwałą i opartą na solidnych podstawach współpracę. Naszym zadaniem jest pełne wykorzystanie potencjału Twojej działalności, a zatem zwiększenie Twoich zysków!

4 O nas Mikołajczak Consulting Sp. z o.o. to firma, która oferuje rozwiązania z zakresu marketingu, jakości obsługi oraz zarządzania procesowego. Nasi konsultanci posiadają 20 letnie doświadczenie w realizacji projektów badawczych, analitycznych, doradczych i szkoleniowych. Zrealizowaliśmy wiele projektów doradczych w zakresie min.: opracowania strategii rozwoju czy strategii marketingowych, opracowywania i wdrażania standardów obsługi, obsługi reklamacji, doskonałości operacyjnej i usprawnienia procesów, opracowywania i wdrażania standardów komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej, badań marketingowych i marketingu, zarządzania środowiskowego czy zarządzania efektywnością pracy i motywowania pracowników. Posiadamy także bogate doświadczenie szkoleniowe, opracowujemy autorskie programy szkoleń a nasi trenerzy dysponują niezbędnymi kwalifikacjami i umiejętnościami zawodowymi. Posiadamy międzynarodowe certyfikaty konsultantów: Master Black Belt Lean Six Sigma, Prince 2 oraz dostęp do międzynarodowego know – how i bazy projektów dot. doskonałości operacyjnej. Współpraca z nami oznacza koniec szablonowych rozwiązań. Naszą dewizą jest indywidualne podejście do klienta i dobór najlepszych, kompleksowych rozwiązań, których celem jest podniesienie jakości obsługi i zadowolenia klientów, budowa marki oraz zwiększenie dochodów firmy.

5 Przygotowaliśmy trzy dedykowane pakiety
Pakiet brązowy Pakiet srebrny Pakiet złoty

6 Pakiet brązowy – 590 zł/mc Analiza firmy, konkurencji i trendów
Dedykowany indywidualny doradca Zarządzanie kontem FB + min. 10 wpisów z Strategia Social Media Konto na portalu Smaki Polski Miesięczne raporty Na kolejnych slajdach krótko opisaliśmy zakres usług.

7 Analiza firmy, konkurencji, trendów
Zanim rozpoczniemy współpracę, nasi pracownicy dokonają analizy pozycji Twojej firmy w Internecie, Twojej konkurencji oraz trendów dotyczących zainteresowań Twoich klientów. Dzięki temu nasza współpraca będzie oparta na solidnych podstawach, co pozwoli wybrać najskuteczniejszą formę promocji.

8 Dedykowany indywidualny doradca
We współpracy z nami nie jesteś sam. Czuwa nad Tobą dedykowany pracownik, którego zadaniem jest prowadzić Twoją kampanię, tworzyć wpisy na Twoim koncie w serwisie Facebook oraz rozmawiać z Twoimi klientami w Twoim imieniu. Dzięki temu w ogóle nie musisz się zajmować swoim kontem – wszystko robimy za Ciebie.

9 Strategia Social Media
Twój opiekun przygotuje dla Ciebie informację dotyczącą możliwych i rekomendowanych działań w Internecie oraz planowanych działań w serwisie Facebook. Dzięki temu otrzymasz informację w jakim kierunku możesz się rozwijać w przyszłości. Masz pełną kontrolę nad swoim kontem, choć nie musisz się nim zajmować. Dodatkowo możesz zwrócić uwagę na tematy, które uznajesz za szczególnie interesujące dla Twoich klientów, a nasz pracownik wykona wszystko za Ciebie.

10 Konto na portalu Smaki z Polski
To Twoja wizytówka w Internecie, a zarazem dostęp do ponad 100 000 klientów miesięcznie. Dzięki tej usłudze masz możliwość przedstawienia swojej działalności zainteresowanym Twoją ofertą klientom, a także podać dane kontaktowe, które ułatwią potencjalnym klientom dokonanie zamówienia lub rezerwacji i skorzystanie z Twoich usług.

11 Raport miesięczny To informacja dzięki, której wiemy w jakim kierunku rozwija się Twoje konto w serwisie Facebook oraz które treści są najbardziej interesujące dla Twoich klientów. Dzięki temu możemy odpowiednio profilować działania, których efektem ma być sprzedaż.

12 Pakiet srebrny – 1090 zł/mc Zakres pakietu Brązowego
Analiza firmy, konkurencji i trendów Zarządzanie kontem FB + minimum 15 wpisów Zarządzanie kontem Google+ Konto na portalu Smaki z Polski Strategia Social Media Miesięczne raporty Dedykowany indywidualny doradca Dodatkowo Stworzenie bloga Dodawanie dwóch wpisów blogowych na miesiąc Wpis na portalu z oglądalnością 100 tys. odsłon na miesiąc Zarządzanie kontem Twitter Podłączenie Google Analytics Pozycjonowanie strony (kluczowe słowa) Marketing szeptany (10 wpisów) Na kolejnych slajdach krótko opisaliśmy zakres dodatkowych usług.

13 Wpisy na blogu i materiał sponsorowany
Blog to Twoja ministrona w Internecie. Miejsce, które jest sprzężone z mediami społecznościowymi, a które ma taką przewagę nad nimi, że treści tam zamieszczone są dostępne w Internecie już na zawsze. Dedykowany przez nas pracownik tworzy materiały, prosi o Twoją akceptację a następnie publikuje w Twoim imieniu zarówno na blogu, jak i w mediach społecznościowych. Dzięki temu masz możliwość poinformowania swoich klientów dlaczego warto skorzystać z Twojej oferty. Jeden z materiałów, które pojawiają się na Twoim blogu zostanie również opublikowany na portalu, którego oglądalność sięga odsłon miesięcznie. Dzięki temu trafisz do ogromnej liczby klientów. I to co miesiąc!

14 Twitter Jednym z ulubionych przez Polaków mediów społecznościowych jest Twitter. Czas aby i Twoja działalność skorzystała z tej formy promocji. Dzięki współpracy z nami Twoje konto w tym serwisie będzie fachowo i aktywnie prowadzone, dzięki czemu dotrzesz ze swoją ofertą do kolejnych klientów.

15 Google Analytics Na bieżąco monitorujemy ilu ludzi wchodzi na Twój blog. Twój opiekun co miesiąc przygotuje oraz opracuje raport opisujący aktywność Twoich klientów oraz wskaże kierunki rozwoju pod kątem zainteresowań Twojej publiczności.

16 Pozycjonowanie strony (słowa kluczowe)
Twój blog znajduje się w strukturze portalu Smaki z Polski oraz korzysta z potencjału mediów społecznościowych. Wszystko po to, aby dotrzeć z Twoją ofertą do coraz większej ilości klientów. To jednak nie wszystko! Wszystkie materiały, które pojawiają się na Twoim blogu są optymalizowane pod względem zainteresowań Twoich klientów, tak aby można było odnaleźć Cię w przeglądarkach typu Google i zapewnić jeszcze większą aktywność publiczności!

17 Marketing szeptany Internet to nie tylko media społecznościowe. To również strony, fora oraz blogi, które zrzeszają ludzi z podobnymi zainteresowaniami. Dedykowany opiekun zajmie się tym, aby i tam dotrzeć z Twoją ofertą. Przygotuje komentarze opatrzone linkiem prowadzonego bloga i wpisze je tam, gdzie zbierają się Twoi klienci.

18 Pakiet złoty – 1690 zł/mc Zakres pakietu Srebrnego Analiza firmy, konkurencji i trendów Zarządzanie kontem FB + minimum 20 wpisów Zarządzanie kontem Google+ Konto na portalu Smaki z Polski Strategia Social Media Miesięczne raporty Dedykowany indywidualny doradca Stworzenie bloga Dodawanie czterech wpisów blogowych na miesiąc Wpis na portalu z oglądalnością 100 tys. odsłon na miesiąc Zarządzanie kontem Twitter Podłączenie Google Analytics Pozycjonowanie strony (kluczowe słowa) Marketing szeptany (15 wpisów) Dodatkowo Opracowanie i prowadzenie e-miesięcznika Przeprowadzenie jednej kampanii promocyjnej Monitorowanie Internetu Opieka PR Dwie wizyty monitorujące w obiekcie w roku Profesjonalna sesja fotograficzna 30% obniżki na badanie satysfakcji raz do roku Na kolejnych slajdach krótko opisaliśmy zakres dodatkowych usług.

19 Opracowanie i prowadzenie hotelowego e-miesięcznika
To innowacyjna forma dotarcia z informacją o Twojej ofercie do Twoich klientów, którzy już Cię odwiedzili lub zamierzają to zrobić. Internetowy miesięcznik to nic innego jak materiały opisujące atrakcje, które czekają Twoich klientów, zdjęcia, które pokażą im, że naprawdę warto do Ciebie przyjechać oraz przepisy, które ludzie po prostu uwielbiają!

20 Przeprowadzenie kampanii promocyjnej
Chcesz dotrzeć do jeszcze większej liczby ludzi? Nie ma problemu. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie w sprawie zaplanowania, stworzenia i przeprowadzenia kampanii promującej Twoją działalność. Wystarczy określić cel i zasięg kampanii, a my zajmiemy się całą resztą!

21 Monitorowanie Internetu
Dedykowany opiekun czuwa także nad Twoją opinią w Internecie. Sprawdza gdzie i jakie komentarze pojawiają się w Internecie. Jeśli gdzieś pojawiają się negatywne wzmianki, dedykowany opiekun zbada sprawę i wyprostuje sytuację.

22 Opieka PR Dzwonią do Ciebie dziennikarze, a Ty nie masz ani czasu, ani specjalnej ochoty z nimi rozmawiać? Nie ma problemu. Wystarczy podać numer Twojego opiekuna, a my już zajmiemy się sprawą.

23 Wizyta monitorująca Nasza współpraca to nie tylko działania w sieci. Na Twoje specjalne życzenie Twój opiekun przyjedzie Cię odwiedzić, pomoże Ci rozwiązać problemy z zakresu zarządzania Twoim obiektem oraz podpowie co sam możesz zrobić, by jeszcze lepiej promować swój ośrodek lub podnieść jakość obsługi.

24 Profesjonalna sesja fotograficzna
Twoi klienci uwielbiają piękne zdjęcia. To właśnie nimi najczęściej dzielą się w mediach społecznościowych, dzięki czemu Twoja oferta trafia do coraz większej liczby odbiorców. Nasi fotografowie chętnie przyjadą do Ciebie i zrobią najlepsze zdjęcia, które następnie użyjemy w promocji Twojej działalności.

25 30% obniżki na badanie satysfakcji raz na rok
Podstawą wszelkiej działalności w Internecie jest uczciwa i fachowa analiza stanu firmy. Kolejną korzyścią ze współpracy z nami jest 30% zniżka na coroczne badanie satysfakcji wśród Twoich klientów. Dzięki temu wiemy co warto rozwijać, a co trzeba poprawić. Dowiemy się także z jakimi komunikatami docierać do poszczególnych segmentów klientów. Taka wiedza jest nieoceniona!

26 Oferta dodatkowa Oprócz oferty pakietowej, w każdej chwili możemy także pomóc Państwu w prowadzeniu biznesu poprzez: Przeprowadzenie badań marketingowych, w tym satysfakcji klienta Zaprojektowanie i wykonanie strony www, również w wersji mobilnej Usługi doradcze (np. doradztwo w zakresie marketingu, zarządzania, ekologii, jakości obsługi, zarządzania pracownikami, usprawniania procesów itp.) Wizyty serwisowe w celu audytu obiektu i analizy efektywności Prowadzenie Konta na YouTube oraz tworzenie filmów promocyjnych Tworzenie profesjonalnych grafik uatrakcyjniających przekaz do klienta Opracowanie i wdrożenie standardów obsługi Usprawnienie procesów obsługi Szkolenia personelu z jakości obsługi, zarządzania, marketingu Uwaga: Powyższy zakres prac wymaga indywidualnych uzgodnień ws wyceny.

27 Dlaczego warto z nami współpracować?
Dzięki współpracy z nami sporo oszczędzasz. Nie musisz już marnować czasu na zarządzanie mediami społecznościowymi, nie musisz wydawać dodatkowych pieniędzy na pracowników oraz promocję w Internecie. Nie potrzebujesz też pozycjonera, grafika, fotografa i wielu innych. Wszystko to zrobimy za Ciebie. Dajemy unikalne rozwiązanie polegające na wykorzystaniu potencjału gości hotelowych, social media oraz społeczności skupionej wokół naszych portali. Zapewnimy lepsze wykorzystanie obiektu, zwłaszcza poza sezonem – pomożemy zwiększyć sprzedaż. Oferujemy profesjonalne usługi, mamy wiedzę i doświadczenie jak wykorzystać marketing i social media do budowania marki oraz zwiększenia sprzedaży. Państwa pracownicy będą mogli skupić się na swoich obowiązkach, nam powierzając działania w których nie są specjalistami. Pomożemy zbudować i wypromować markę obiektu , regionu lub produktu wśród Państwa klientów. Zapewnimy odpowiedni przekaz i sposób dotarcia do poszczególnych segmentów Państwa hotelu aby uzyskać najlepsze wyniki. Zapewniamy indywidualną opiekę doradcy oraz możemy podpowiedzieć kierunek zmian w firmie i pomóc w ich przeprowadzeniu.

28 Kontakt Robert Mikołajczak Tel Jakub Gajdziński Tel Dawid Brandebura Tel


Pobierz ppt "Zastanawiałeś się… … jak budować swoją markę i przekonać do niej swoich Klientów? czy wejść w media społecznościowe i Internet? TY JUŻ TAM JESTEŚ! Pytanie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google