Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

2A klasa… po korytarzach hasa, fajne z nich dzieciaki, z jednej, zgranej paaaki.. Od 8 lat, od poniedziałku do piątku, od rana do południa, spędzamy ze.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "2A klasa… po korytarzach hasa, fajne z nich dzieciaki, z jednej, zgranej paaaki.. Od 8 lat, od poniedziałku do piątku, od rana do południa, spędzamy ze."— Zapis prezentacji:

1 2A klasa… po korytarzach hasa, fajne z nich dzieciaki, z jednej, zgranej paaaki.. Od 8 lat, od poniedziałku do piątku, od rana do południa, spędzamy ze sobą czas. Jesteśmy ze sobą bardzo zżyci.

2 Kilka słów o naszym dowódcy. Nasza najcudowniejsza wychowawczyni, p. Edyta Karaś-nauczyciel matematyki Nasza klasowa mama, z którą zawsze, o wszystkim możemy porozmawiać :D Prawą ręk ą p. Edyty, czyli gospodarzem klasy, jest Klaudia Woźniak.

3 NASZA WSPANIAŁA PANI!

4 Marcin Buszmen Buszewski Klasowy rozrabiaka. Każdy w szkole go zna. Bardzo uprzejmy, zwłaszcza dla dziewczyn, gdy trzeba, chodzi dla nich do sklepiku.

5 Klaudia Bycka Dziewczyna bardzo wesoła i koleżeńska. Lubi grać w siatkówkę, spotykać się z przyjaciółmi oraz przewodzić w grupie. Z natury leniuch, uwielbia dłuuuugo spać.

6 Natalia Dawidowicz Baaardzo szczera oraz naturalna osoba. Powala na kolana swoim szerokim uśmiechem. Z nią wszyscy czują się bezpiecznie. Od 8 lat przyjaźni się z Klaudią.

7 Jakub K ostek Gabrysz Kooostek jest w naszej Klasie od zawsze. Interesuje się piłką nożną, gra w Perle Cybinka. Dużo czasu spędza na rozgryzaniu gier komputerowych.

8 Łukasz Gangsta Gruca O Łukaszu wiemy niewiele. Interesuje się informatyk ą oraz muzyką. W wolnym czasie ćwiczy.

9 Aneta Habirek Jej ulubionym zwierzęciem jest koń. W przyszłości chciałaby dostać się do Technikum Leśnego. Uwielbia leniuchować, nienawidzi czytać książek. ; )

10 Bartosz T ik-tak Jędro Jest w naszej klasie od niespełna 5 miesięcy, pomimo to już każdy dobrze go zna. Jest osobą pogodną i koleżeńską.

11 Damian L utek Ludkowski Interesuje się piłką nożną, gra w Perle Cybinka. W wolnym czasie jeździ na rowerze. Pośród kolegów jest baaardzo lubiany.

12 Krystian K itek Malicz Kituuuś, to przyszły zawodnik reprezentacji piłki nożnej mężczyzn. Każdy wie, że jego żaaarty są najlepsze ;D

13 Paulina Nader Zawsze uśmiechnięta i zadowolona blondynka W wolnych chwilach gra w The Sims 3 Potrafi pomóc oraz doradzić!

14 Ewa Oleńkiewicz Uwielbia rysować, grać na gitarze, interesuje się również fotografią. Jest sympatyczną osobą, która wszystkich zaraża swoim optymizmem.

15 12) Fabian Przepióra Fabian Przepióra To inteligentny oraz sprytny chłopak. Ma niebezpiecznego psa, Gromita. Uwielbia spędzać czas na łooonie natury oraz grać na komputerze.

16 Kamil Samulska Koleguje się z Natalką Smykaj Lubi czytać książki przygodowe. Jest wesołą dziewczyną !

17 Natalia Smykaj Najlepsza uczennica w klasie. Tylko pogratulować takiej ogromnej wiedzy. Podobnie, jak Kamila lubi czytać książki przygodowe.

18 Paweł Staniów Klasowy matematyk Lubiany w klasie. Pomaga na sprawdzianach z matematyki.

19 Agata Stępniak Agata-ósmy cud świata! pozytywnie zakręcona kobieta. Lubi matematykę oraz biologię.

20 Dominika Walczak Osoba wstydliwa, ale zawsze uśmiechnięta. Każda dziewczyna z klasy ją lubi!

21 Dawid Węcek W naszej klasie jest od niedawna. Interesuje się grami komputerowymi. ; )

22 Adrianna Wiencek Lubi biegać, grać w siatkówkę oraz zakupy. Wolny czas spędza przed komputerem. Często się spóźnia. Gdy się denerwuje, tupie nogą.

23 Klaudia Woźniak Nasza mała piosenkarka, 150 cm czystego talentu Mówią na nią liooonik. Ma śliczne kręcone włosy. Od 6 lat uczęszcza na karate.

24 Przedstawiłyśmy uczniów osobno, czas zobaczyć wszystkich razem! kiedyś i …

25 … dziś!

26 CIEKAWOSTKI - W naszej klasie jest 11 dziewcząt i 10 chłopaków, - k las ę 1gim nazjum 7 osób ukończyło z wyróżnieniem, - nasza klasa jest druga w gimnazjum pod względem nauki, - udzielamy się w życiu szkoły, - Natalia Smykaj i Agata Stępniak dostały się na wojewódzki konkurs o Parkach Krajobrazowych oraz na konkurs rejonowy z biologii, geografii, fizyki, matematyki, - mamy w klasie piłkarzy oraz siatkarki, którzy dumnie reprezentują naszą szkołę w zawodach sportowych.

27 2 a żegna was! Mamy nadzieję, że dowiedzieliście się wiele ciekawych rzeczy.


Pobierz ppt "2A klasa… po korytarzach hasa, fajne z nich dzieciaki, z jednej, zgranej paaaki.. Od 8 lat, od poniedziałku do piątku, od rana do południa, spędzamy ze."

Podobne prezentacje


Reklamy Google