Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Klasa 1b prezentuje…. Lista obecności 1.Kamil Cierzniak 2.Magdalena Dębska 3.Klaudia Domin 4.Paweł Haręża 5.Dawid Iwański 6.Maksymilian Janecki 7.Dominika.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Klasa 1b prezentuje…. Lista obecności 1.Kamil Cierzniak 2.Magdalena Dębska 3.Klaudia Domin 4.Paweł Haręża 5.Dawid Iwański 6.Maksymilian Janecki 7.Dominika."— Zapis prezentacji:

1 Klasa 1b prezentuje…

2 Lista obecności 1.Kamil Cierzniak 2.Magdalena Dębska 3.Klaudia Domin 4.Paweł Haręża 5.Dawid Iwański 6.Maksymilian Janecki 7.Dominika Jonczyk 8.Dawid Klada 9.Fryderyk Kłysz 10.Radosław Kosmala 11.Natalia Lesińska 12.Robert Lewek 13.Mikołaj Masłowski 14.Anastazja Modrzejewska 15.Jakub Nawrot 16.Dawid Nowak 17.Oliwia Nowak 18.Kamila Rybczak 19.Joanna Sawczyn 20.Zofia Tomczak 21.Paulina Trzeciak 22. Karolina Woźniak 23.Karolina Żuberek 24.Bartłomiej Piątek

3 1. Kamil Cierzniak Ma siłę wilka, I dziewczyn kilka. W lesie rąbie pieńki, To nasz Kamil I Cienki.

4 2. Magdalena Dębska W siatkę lubi grać, Tak jak śpiewać. Jej imię rymuje się z Lena, To nasza Magdalena!

5 3.Klaudia Domin Klaudia Domin uczy się wspaniale, A w dzienniku nie chce słyszeć o żadnej pale. Popularna i lubiana, Nasza Klaudia- koleżanka kochana!

6 4. Paweł Haręża Aniołek w domu, W szkole diabełek, Toż to ten nasz wesoły Haręża Pawełek.

7 5. Dawid Iwański Choć malutki, To fajniutki, Wszyscy lubimy Naszego Iwańskiego Dawida Co koleżankom zawsze plecak dźwiga

8 6.Maksymilian Janecki Klasowy macho, Fryzurę ma punkowca, I charakter rajdowca, Ksywa jego to Mały, Bo to Maks nasz doskonały!

9 7.Dominika Jonczyk W okularach uśmiechnięta dziewczyna, Słodka jak malina. Mądra, bombowa, To nasza Dominika zmysłowa!

10 8. Dawid Klada Klada Dawid - chłopak wysoki, Co przerasta wszystkie bloki, Uśmiechnięty zawsze jest, Do pomocy chętny też!

11 9. Fryderyk Kłysz Jego ksywa to Fryta, Na w-f piłki szybko chwyta. Chłopak fajny, bombowy, Po prostu Fryderyk jest superowy.

12 10. Radosław Kosmala Śmieszny, żartobliwy, Nasz Radzio gadatliwy. Pomoże z radością, Radek obdarzony miłością!

13 11. Natalia Lesińska Uczyć się chciała, Lecz z Pauliną cały czas gadała, Jest jak boska konwalia, A nazywa się Natalia!

14 12. Robert Lewek Miły, koleżeński, Zawsze uśmiechnięty, Każdemu radę da, To nasz Robert na 102!

15 13. Mikołaj Masłowski Przebojowy chłopak z niego, Lubi pośmiać się z niczego. Nigdy na lekcjach nie spisuje, Bo Mikołajowi w dzienniku złych ocen brakuje.

16 14. Anastazja Modrzejewska Wielka sportsmenka, Dla cienkich biegaczy udręka. Do mety pierwsza dobiega, To Anastazja, co szybko biega.

17 15. Jakub Nawrot Wielkich wydarzeń dat zna tysiące, W grze Monopol wydaje ogromne pieniądze! Na policzku ma pieprzyka, To Kuba, co jak tygrys sobie bryka!

18 16. Dawid Nowak Za piłką szybko biega, Uważa się za wysportowanego człeka. Fajny, miły, superowy, Czasem tylko wybuchowy! Wiecie, kto jest tak przystojny iście? To Dawid Nowak oczywiście!

19 17. Oliwia Nowak Dziewczyna jak malina, Do szczęścia lina. Komputerowa maniaczka, To nasza Oliwia Nowaczka.

20 18. Kamila Rybczak Karnacja ma murzynka, I wuja z Ciechocinka. Szybko biega i surfuje, Bo Kamila do naszej klasy pasuje!

21 19. Joanna Sawczyn Wysoka ciemnooka blondynka, Słodka jak landrynka, Czerwona walentynka. Z pięknego uśmiechu słynie, I Asia ma na imię.

22 20. Zofia Tomczak Na bramce często stoi, I zawsze ją obroni, Sport to jej mocna strona, Zosia każdego pokona!

23 21. Paulina Trzeciak Zakręcona, zwariowana, Czasem nieźle odgiglana, Z pomysłami brnie przez świat, To Paulinka jest, o tak!

24 22. Karolina Woźniak Równa dziewczyna, To Woźniak Karolina. Ma swoje idee i swój styl też ma, A dorównać jej nie można!

25 23.Karolina Żuberek Nastolatka- wielu konkursów laureatka, Gdy spojrzysz w jej oczu głębię, Poczujesz tajemnic potęgę! Ta piękna dziewczyna, To nasza Karolina!

26 24. Bartłomiej Piątek Znacie go na pewno! On umie rzeźbić drewno! Matematyka to jego przedmiot ulubiony, Bartek jest niezastąpiony!

27 Wychowawca: Pan Rafał Niełacny! Historię i WOS tłumaczy jak nikt! Każdy chciałby mieć takiego wychowawcę, to nie kit! A, wiecie, wiecie kto to jest? To najlepszy nauczyciel, pan Rafał Niełacny jest the best!

28 Bo… Klasa 1b… … To wielka, kochana rodzina !


Pobierz ppt "Klasa 1b prezentuje…. Lista obecności 1.Kamil Cierzniak 2.Magdalena Dębska 3.Klaudia Domin 4.Paweł Haręża 5.Dawid Iwański 6.Maksymilian Janecki 7.Dominika."

Podobne prezentacje


Reklamy Google