Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Święto Miłosza na Zamkowej Obrazu w lustrze nie da się zatrzymać, natomiast poezja opiera się działaniu czasu. (Czesław Miłosz, Eseje)

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Święto Miłosza na Zamkowej Obrazu w lustrze nie da się zatrzymać, natomiast poezja opiera się działaniu czasu. (Czesław Miłosz, Eseje)"— Zapis prezentacji:

1 Święto Miłosza na Zamkowej Obrazu w lustrze nie da się zatrzymać, natomiast poezja opiera się działaniu czasu. (Czesław Miłosz, Eseje)

2 Czesława Miłosza miniportret przekorny Rozpoczęliśmy IX Międzyszkolnym Konkursem Ortograficznym, który przybliżał postać Czesława Miłosza uczniom gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu kłobuckiego.

3 Uczestnicy konkursu Ostatnia chwila skupienia nad tekstem ukazującym biografię dziewięćdziesięciodwuipółletniego zażywnego staruszka o bujnej czuprynie, patrzącego uważnie spod krzaczastych brwi.

4 Wiek z Czesławem Miłoszem Poeta wraz z bywalcami w kawiarni literackiej

5 Gazetowa akcja Chłopcy z I TI umieszczają fiszki w prasie lokalnej

6 ROK MIŁOSZA i DNI KŁOBUCKA Adrian i Karol wieszają plakat promujący święto

7 Akcja Dziennik II TI umieszcza zakładki w dziennikach lekcyjnych

8 Nasze Drzewko z wierszami Miłosza Czy spodobałoby się poecie?

9 Bohaterowie dnia… Ci, którzy nie bali się sięgnąć do kapelusza, wylosować i przeczytać słowa poety przed szkolną kamerą

10 Czytamy Miłosza Nasi minimaratończycy …

11 Przed akcją … i po akcji – dziewczęta z II TE rozdawały ulotki mieszkańcom Kłobucka

12 Zakończenie Dni Miłosza Krzysztof i Łukasz wykonują piosenki do słów Miłosza podczas szkolnego festynu


Pobierz ppt "Święto Miłosza na Zamkowej Obrazu w lustrze nie da się zatrzymać, natomiast poezja opiera się działaniu czasu. (Czesław Miłosz, Eseje)"

Podobne prezentacje


Reklamy Google