Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak należy jeździć z głową? Karolina Suruło Grzegorz Mleczek Damian Ożóg Karolina Szlachetka Anna Prokocka.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak należy jeździć z głową? Karolina Suruło Grzegorz Mleczek Damian Ożóg Karolina Szlachetka Anna Prokocka."— Zapis prezentacji:

1 Jak należy jeździć z głową? Karolina Suruło Grzegorz Mleczek Damian Ożóg Karolina Szlachetka Anna Prokocka

2 W co powinien być wyposażony rower?

3 A w co rowerzysta? Wyposażenie rowerzysty, nie jest obowiązkowe, ale może okazać się przydatne. A jest to : Wyposażenie rowerzysty, nie jest obowiązkowe, ale może okazać się przydatne. A jest to : Odblaskowa kamizelka (co najmniej jedna) Odblaskowa kamizelka (co najmniej jedna) Kask Kask Ubezpieczenie OC i NWW rowerzysty Ubezpieczenie OC i NWW rowerzysty

4 Najczęstsze błędy rowerzystów Według danych policji w roku 2012 rowerzyści spowodowali Według danych policji w roku 2012 rowerzyści spowodowali 1 714 wypadków w których życie straciły 152 1 714 wypadków w których życie straciły 152 osoby. Główną ich przyczyną było nieprzestrzeganie pierwszeństwa przejazdu (711 wypadków), drugą osoby. Główną ich przyczyną było nieprzestrzeganie pierwszeństwa przejazdu (711 wypadków), drugą nieprawidłowy manewr skrętu, który spowodował 218 wypadków. Na trzecim miejscu znajduje się nieprawidłowy manewr skrętu, który spowodował 218 wypadków. Na trzecim miejscu znajduje się niedostosowanie prędkości do warunków ruchu (146 wypadków). Warto dodać, że to w maju zdarzyło się niedostosowanie prędkości do warunków ruchu (146 wypadków). Warto dodać, że to w maju zdarzyło się najwięcej wypadków spowodowanych przez rowerzystów (14 procent ogółu). najwięcej wypadków spowodowanych przez rowerzystów (14 procent ogółu).

5 Koniec Mamy nadzieję, że pomogliśmy choć w nieznacznym stopniu powiększyć waszą wiedzę o tym jak należy jeździć z głową na terenie swojej miejscowości! Mamy nadzieję, że pomogliśmy choć w nieznacznym stopniu powiększyć waszą wiedzę o tym jak należy jeździć z głową na terenie swojej miejscowości! Miłej przejażdżki! Miłej przejażdżki!


Pobierz ppt "Jak należy jeździć z głową? Karolina Suruło Grzegorz Mleczek Damian Ożóg Karolina Szlachetka Anna Prokocka."

Podobne prezentacje


Reklamy Google