Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

SMS OD KOCHANEJ ŻONKI. Drogi, Kochany Mężusiu, zanim wrócisz z pracy, chciałabym Ci powiedzieć o małym wypadeczku, który mi się zdarzył, kiedy wjeżdżałam.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "SMS OD KOCHANEJ ŻONKI. Drogi, Kochany Mężusiu, zanim wrócisz z pracy, chciałabym Ci powiedzieć o małym wypadeczku, który mi się zdarzył, kiedy wjeżdżałam."— Zapis prezentacji:

1 SMS OD KOCHANEJ ŻONKI

2 Drogi, Kochany Mężusiu, zanim wrócisz z pracy, chciałabym Ci powiedzieć o małym wypadeczku, który mi się zdarzył, kiedy wjeżdżałam na podjazd. Na szczęście wypadek niegroźny i nic mi się nie stało, więc proszę Cię, nie martw się o mnie. Wracałam z Tesco, wjechałam na podjazd i przez pomyłkę wcisnęłam gaz zamiast hamulca. Drzwi garażu są lekko wgięte, ale na szczęście mój pick-up zatrzymał się, kiedy stuknął w Twoje auto. Jest mi naprawdę przykro, ale myślę, że z Twoją łagodną osobowością szybko mi wybaczysz. Wiesz, kochanie, jak bardzo Cię kocham i się o Ciebie troszczę. Nie mogę się doczekać, kiedy będę Cię mieć znów w swych ramionach. Twoja kochająca żona PS. Zasyłam Ci zdjęcie naszego garażu. Pa

3

4


Pobierz ppt "SMS OD KOCHANEJ ŻONKI. Drogi, Kochany Mężusiu, zanim wrócisz z pracy, chciałabym Ci powiedzieć o małym wypadeczku, który mi się zdarzył, kiedy wjeżdżałam."

Podobne prezentacje


Reklamy Google