Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Wyzwanie nie czeka. Życie nie ogląda się za siebie. Tydzień to aż nadto, by zdecydować, czy godzimy się na nasz los, czy nie. Paulo Coelho.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Wyzwanie nie czeka. Życie nie ogląda się za siebie. Tydzień to aż nadto, by zdecydować, czy godzimy się na nasz los, czy nie. Paulo Coelho."— Zapis prezentacji:

1 Wyzwanie nie czeka. Życie nie ogląda się za siebie. Tydzień to aż nadto, by zdecydować, czy godzimy się na nasz los, czy nie. Paulo Coelho

2 Życie w sztuce Galeria dzieł o życiu Co można w życiu robić Nasze życie Po prostu żyć i kochać jak nikt

3 Pojęcie życia jest trudne do zdefiniowania, dlatego nie ma dotąd jednej, powszechnie przyjętej jego definicji. Można jednak twierdzić, że najważniejszą cechą życia jest ciągła wymiana materii i energii między żywym organizmem a jego otoczeniem oraz zdolność do replikacji, powielania się czy też rozmnażania. Pojęcie życia jest trudne do zdefiniowania, dlatego nie ma dotąd jednej, powszechnie przyjętej jego definicji. Można jednak twierdzić, że najważniejszą cechą życia jest ciągła wymiana materii i energii między żywym organizmem a jego otoczeniem oraz zdolność do replikacji, powielania się czy też rozmnażania.

4 Życie stało się motywem przewodnim w dziełach wielu, wielu artystów: Pisarzy Muzyków Malarzy Rzeźbiarzy

5

6

7 Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia. Życie niemal na pewno ma sens.

8 Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę Gdy ktoś kocha różę, której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd, wystarczy mu na nie spojrzeć, aby być szczęśliwym. Mówi sobie: Na którejś z nich jest moja róża....

9 Autor: Paulina Stolarska Gimnazjum nr. 5 w Koninie Im. Jana Kochanowskiego


Pobierz ppt "Wyzwanie nie czeka. Życie nie ogląda się za siebie. Tydzień to aż nadto, by zdecydować, czy godzimy się na nasz los, czy nie. Paulo Coelho."

Podobne prezentacje


Reklamy Google