Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak możemy korzystać z technologii TIK (Technologii Informacyjno- Komunikacyjnej) na lekcjach plastyki i zajęciach koła plastycznego?

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak możemy korzystać z technologii TIK (Technologii Informacyjno- Komunikacyjnej) na lekcjach plastyki i zajęciach koła plastycznego?"— Zapis prezentacji:

1 Jak możemy korzystać z technologii TIK (Technologii Informacyjno- Komunikacyjnej) na lekcjach plastyki i zajęciach koła plastycznego?

2 Korzystanie z technologii TIK Programy graficzne np.: Paint, Corel Draw, Gimp, Photoshop, Picasa, inne.

3 Korzystanie z technologii TIK

4 Inne programy np.: Word, Power – Point, inne.

5 Korzystanie z technologii TIK WordPower-Point

6 Korzystanie z technologii TIK Internet: strony o plastyce i technikach plastycznych, wirtualne galerie plastyczne i muzea, Wikipedia, słowniki, leksykony, inne.

7 Muzea http://www.mnw.art.pl/ www.zamek-lancut.pl Wejść w zakładkę: Zamek dzisiaj - wirtualne zwiedzanie http://www.zamek-lancut.pl/pl/ZamekDzisiaj/Ekspozycje

8 Podsumowanie Na lekcjach plastyki i zajęciach możemy korzystać z k omputerów, tablicy interaktywnej, z programów graficznych i innych programów oraz z Internetu.

9 Koniec Dziękuję za uwagę Prezentację przygotowała: Lucyna Gąsiorowska


Pobierz ppt "Jak możemy korzystać z technologii TIK (Technologii Informacyjno- Komunikacyjnej) na lekcjach plastyki i zajęciach koła plastycznego?"

Podobne prezentacje


Reklamy Google