Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zasięg terytorialny wyznaczonych w Lokalnym Programie Rewitalizacji obszarów: W wyniku przeprowadzonej analizy występowania niekorzystnych zjawisk wskazano.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zasięg terytorialny wyznaczonych w Lokalnym Programie Rewitalizacji obszarów: W wyniku przeprowadzonej analizy występowania niekorzystnych zjawisk wskazano."— Zapis prezentacji:

1 Zasięg terytorialny wyznaczonych w Lokalnym Programie Rewitalizacji obszarów: W wyniku przeprowadzonej analizy występowania niekorzystnych zjawisk wskazano za celowe wyznaczenie trzech lokalizacji jako terenów wyznaczonych do intensyfikacji działań rewitalizacyjnych.

2 Obszar A: STARE MIASTO W obszarze A mieszczą się ulice: Sobieskiego, Zawale, Kwiatowa, cz. Staszica, Batorego, Groele-Szalay, Szewska, Szeroka, 3 Maja, cz. Sandomierskiej, Lelewela, Joselewicza, Wąska, Krótka, Apteczna, Rzemieślnicza, Potockiego, Rynek, Krakowska, Zawale, Szkolna, Kościelna, Hetmańska, Sitki, Flisaków, Lisa, Lwowska, Jędrusiów, cz. Wojsławska, cz. Kilińskiego, cz. Sękowskiego, Rzeczna, Zagrody, Połaniecka, cz. Kościuszki, Mickiewicza, Jadernych, Krasickiego, Obrońców Pokoju, cz. Wolności, cz. Małej, cz. Żwirki i Wigury, cz. Legionów.

3 Obszar B: OSIEDLE NIEPODLEŁOŚCI Jest to teren pomiędzy ulicami: Żeromskiego, Al. Niepodległości, Przemysłową. Od południa (od ul. Żeromskiego do Al. Niepodległości) obszar obejmuje swym zasięgiem Górę Cyranowską, od południowego-zachodu ul. Miasteczko Młodego Robotnika przy ul. Przemysłowej, od północnego-wschodu graniczy z PKS VEOLIA Mielec od wschodu i od południowego-wschodu graniczy z ogrodami działkowymi Metalowiec. Jest to teren pomiędzy ulicami: Żeromskiego, Al. Niepodległości, Przemysłową. Od południa (od ul. Żeromskiego do Al. Niepodległości) obszar obejmuje swym zasięgiem Górę Cyranowską, od południowego-zachodu ul. Miasteczko Młodego Robotnika przy ul. Przemysłowej, od północnego-wschodu graniczy z PKS VEOLIA Mielec od wschodu i od południowego-wschodu graniczy z ogrodami działkowymi Metalowiec.

4 Obszar C: OSIEDLA MIESZKANIOWE LOTNIKÓW Obszar C (miejski) został zgłoszony do objęcia Lokalnym Programem Rewitalizacji dla miasta Mielca przez Mielecką Spółdzielnię Mieszkaniową w Mielcu. Teren ograniczony jest ulicami: Bajana, Dąbrowskiego, Al. Ducha Świętego, ul. Kocjana, Staszica, Warszawską, 6 Sierpnia i Wysockiego, na którym znajduje się budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne.


Pobierz ppt "Zasięg terytorialny wyznaczonych w Lokalnym Programie Rewitalizacji obszarów: W wyniku przeprowadzonej analizy występowania niekorzystnych zjawisk wskazano."

Podobne prezentacje


Reklamy Google