Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Zapraszam na prezentację pt: „Młodzi uczą starszych…” Prezentacja ma na celu przedstawienia potrzeb osób starszych korzystania z Internetu!

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Zapraszam na prezentację pt: „Młodzi uczą starszych…” Prezentacja ma na celu przedstawienia potrzeb osób starszych korzystania z Internetu!"— Zapis prezentacji:

1 Zapraszam na prezentację pt: „Młodzi uczą starszych…” Prezentacja ma na celu przedstawienia potrzeb osób starszych korzystania z Internetu!

2 Wykres przedstawia stan korzystania z komputera w naszej okolicy osób po 65 roku życia

3 Mo ż na zorganizowa ć szkolenie, na którym zapoznamy osoby po 65 roku ż ycia z obs ł ug ą komputera. Mo ż na zorganizowa ć szkolenie, na którym zapoznamy osoby po 65 roku ż ycia z obs ł ug ą komputera. Opracowujemy 10 najwa ż niejszych umiej ę tno ś ci dla tych osób… Opracowujemy 10 najwa ż niejszych umiej ę tno ś ci dla tych osób…

4 Formy zachęt do udziału w szkoleniu Udział osób starszych w szkoleniu Indywidu alne rozmowy Namowa osób młodszych Przedstawienie możliwości

5 10 najpotrzebniejszych umiejętności dla osób starszych

6 Ciąg dalszy: „10 najważniejszych…”

7 Rozmowa z osobą starszą na temat korzystania z Internetu. Ja : Jakie jest Twoje zdanie na temat Internetu? Dziadek: To dobra rzecz, ale dla młodych… J: Czemu tak sądzisz? Dz :Kilka razy widziałem komputer, laptop. Widziałem w jaki sposób z niego korzystasz, i to strasznie skomplikowane!!! J: A gdyby ktoś zaoferował Ci udział w szkoleniu podczas, którego mógłbyś nauczyć się tego używać? Dz: Nie jestem pewien … Instruktorami byłaby młodzież? J: Tak.. A czy to źle?

8 Rozmowa z osobą starszą na temat korzystania z Internetu. Dz: Nie… Ale to trochę dziwne! W końcu zawsze starsi przekazują doświadczenie młodszym… J: To będzie taka zamiana. Zgadzam się z Tobą i dziękuję za te wszystkie rady!!! J: To będzie taka zamiana. Zgadzam się z Tobą i dziękuję za te wszystkie rady!!! Dz: Proszę!!! J: W takim razie wziąłbyś udział? Dz: Pewnie!!! J:Dziękuję za rozmowę!!! Dz: Proszę!

9 „Kołowrotek działań…”

10 Podsumowanie.

11 Koniec !!! Dziękuję za uwagę!!!


Pobierz ppt "Zapraszam na prezentację pt: „Młodzi uczą starszych…” Prezentacja ma na celu przedstawienia potrzeb osób starszych korzystania z Internetu!"

Podobne prezentacje


Reklamy Google