Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Ogame to strategiczna gra symulacyjna o międzynarodowym zasięgu. Tysiące graczy biera się jednocześnie, by grać ze sobą lub przeciw sobie. Aby grać z.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Ogame to strategiczna gra symulacyjna o międzynarodowym zasięgu. Tysiące graczy biera się jednocześnie, by grać ze sobą lub przeciw sobie. Aby grać z."— Zapis prezentacji:

1

2 Ogame to strategiczna gra symulacyjna o międzynarodowym zasięgu. Tysiące graczy biera się jednocześnie, by grać ze sobą lub przeciw sobie. Aby grać z nimi, potrzebujesz tylko zwykłej przeglądarki internetowej. O co chodzi w Ogame? Jesteś międzygalaktycznym imperatorem, który przez najróżniejsze strategie, kombinacje i przedsięwzięcia zwiększa swoje strefy wpływów na inne galaktyki. Zaczynasz od jednej, własnej planety, na której budujesz infrastrukturę gospodrcza i militarnę wykorzystując dostępne na niej surowce. Poprzez badania naukowe i rozwój otrzymujesz dostęp do nowych technologii, mechanizmów, broni... Z upływem czasu będziesz kolonizował kolejne planety, handlował, atakował, zawiązywał sojusze z innymi władcami, wywoływał wojny, (współ-)rządził międzygalaktycznym światem.

3 Wydobywanie Surowców W Ogame istnieją trzy rodzaje kopalni które wydobywają 3 surowce 1. Metal 2. Kryształ 3. Deuter Kopalnie mogą działać tylko jeśli zostanie im dostarczona energia którą produkują Elektrownia Słoneczna i Fuzyjna BUDYNKI

4 FABRYKI Fabryki są odpowiedzialne za czas budowy budynków a także statków Fabryka Nanitów Przedstawia ukoronowanie prac w dziedzinie robotyki. Każdy kolejny poziom skraca o połowę czas budowy budynków, statków i zabezpieczeń obronnych. Fabryka robotów dostarcza tanią siłę roboczą dzięki której możliwa jest rozbudowa infrastruktury na planecie. Każdy kolejny poziom Fabryki robotów zwiększa szybkość powstawania budowli.

5 Stocznia i Laboratorium W Stoczni Orbitalnej Budowane są wszelkiego rodzju statki i systemy obronne W laboratorium Badawczym prowadzone są wszystkie badania oraz odkrywane są nowe technologie

6 Magazyny Istnieją 2 rodzaje magazynów w jednych przechowujemy 3 podstawowe surowce są to : Magazyn Metalu Magazyn Kryształu i Zbiornik Deuteru Drugim rodzajem magazynów jest magazyn rakiet którym trzymamy nasze rakiety międzyplanetarne które niszczą systemy obronne przeciwnika i przeciwrakiety chroniące nas przed międzyplanetarnymi

7 Badania Technologia Obronna, Bojowa i Opancerzenie ulepszają naszą flotę podczas walki im wyższa technologia tym nasza Flota walczy skuteczniej Dzięki technologii szpiegowskiej nasze sondy dostarczają nam więcej informacji o szpiegowanej planecie a komputerowej możemy wysłać więcej flot w danym momencie

8 Małe statki Do grupy małych statków należą Lekkie Myśliwce Małe transportery i sondy szpiegowskie. Sonda szpiegowska Mały transporter Lekki myśliwiec

9 Duże Statki Niszczyciel to król wśród statków wojennych. Ponieważ niszczyciele są tak duże, ich zdolność manewrowa jest mocno ograniczona, dlatego można go porównywać bardziej do stacji bojowej niż do statku wojennego. Okręty wojenne tworzą trzon floty. Ich ciężkie działa, duża prędkość i duża pojemność ładunkowa robią z nich naprawdę groźnych przeciwników.

10 Inne Statki Recyklcer – zbiera odpadki po walce Statek kolonizacyjny – kolonizuje inne planety

11 www.ogame.pl

12 Chuck Norris Carlos Ray Norris Jr., znany jako Chuck Norris, (ur. 10 marca 1940 w Ryan) to amerykański aktor, gwiazda Hollywood, mistrz sztuk walk. Sześciokrotny mistrz świata w karate. Wiosną 2005 roku Internet zalała fala często absurdalnych dowcipów i informacji o Chucku Norrisie, zwanych Chuck Norris Facts.

13 Chuck Norris założył się z NASA, ze przetrwa wejście w atmosferę bez użycia skafandra. Dziewiętnastego Czerwca 1999 roku nagi Chuck Norris wszedł w ziemska atmosferę, przeleciał nad 14 stanami osiągając temperaturę 3000 stopni. Upokorzona NASA publicznie oświadczyła, ze był to meteoryt. Nadal wiszą mu piwo Chuck Norris potrafi trzasnąć drzwiami obrotowymi. Chuck Norris potrafi dzielić przez zero Chuck Norris wytępił dinozaury Chuck Norris ma na OGame 10 pierwszych miejsc na każdym Uni. Administratorzy i tak nie dają mu bana - boja się kopniaka z półobrotu. Chuck Norris korzysta z dublerów W scenach płaczu

14 Łzy Chucka Norrisa leczą AIDS, raka i wiele innych chorób. Niestety, nikt jeszcze nie widział, by płakał. Chuck Norris nie śpi. Czeka Drobnym druczkiem na ostatniej stronie Księgi Rekordów Guinnessa jest napisane, ze wszystkie rekordy należą do Chucka Norrisa, w reszcie książki są wymienieni ci, którzy najbardziej się do niego zbliżyli. Chuck Norris jest jedyna osoba, która pokonała ściankę w tenisa. To nie naukowcy odkryli rozszczepianie się atomu - to Chuck Norris.

15 Chuck Norris był już na Marsie To dlatego nie ma tam oznak życia Chuck Norris potrafi podpalić mrówkę lupa. W nocy Chuck Norris potrafi podnieść krzesło na którym siedzi Broda Chuck'a Norrisa jest najtwardszym znanym ludzkości materiałem Następny jest jego napięty biceps Chuck Norris potrafi obejrzeć 60 sekund w 20 sekund Chuck Norris wynalazł wodę Venus z Milo kiedyś miała ręce A potem spotkała Chucka CKM to skrót od Chuck Kopie Mocno Gadu-gadu Chucka Norrisa działa bez internetu i jest w nim opcja: kopnij z pół obrotu.

16 Chuck Norris urodził się 30 lutego Bóg chciał stworzyć świat w 10 dni. Chuck Norris dal mu 6. Chuck Norris zbudował model Ziemi w skali 1:1 Chuck Norris nie zna litości, litość boi się go poznać Tylko Chuck Norris wie gdzie jest nemo. Specjalnie dla fanów Chucka Norrisa telewizja polska przygotowuje nowa telenowele "C jak Chuck"


Pobierz ppt "Ogame to strategiczna gra symulacyjna o międzynarodowym zasięgu. Tysiące graczy biera się jednocześnie, by grać ze sobą lub przeciw sobie. Aby grać z."

Podobne prezentacje


Reklamy Google