Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

STYPENDYŚCI NAGRODY BURMISTRZA KORSZ 2014 ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŁANKIEJMACH.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "STYPENDYŚCI NAGRODY BURMISTRZA KORSZ 2014 ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŁANKIEJMACH."— Zapis prezentacji:

1 STYPENDYŚCI NAGRODY BURMISTRZA KORSZ 2014 ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŁANKIEJMACH

2 Stypendyści Stypendium za wyniki w nauce, przyznawanego przez Burmistrza Korsz:

3 Jakub Sylwester Kowalski  Jakub jest uczniem klasy II gimnazjum. Świetnie radzi sobie z matematyką i językiem polskim, co potwierdził w wynikach konkursów.  Lubi gry komputerowe, w szczególności sportowe, oraz RPG. Uwielbia grać w piłkę nożną, oraz tenis stołowy. Ulubiona muzyka to Reggae, szczególnie zespół Raggafaya, oraz Bednarek.

4 Wiktor Kragiel  Wiktor uczęszcza do II klasy gimnazjum. Od dwóch lat jest przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego. Interesują go komandosi, służby specjalne i survival.Jego ulubionymi gatunkami muzyki są rock z lat 70, hard rock, heavy i trash metal, natomiast jego ulubione zespoły do Metallica, Sabaton i Deep Purple. W szkole wyróżnił się w konkursie matematycznym, choć konkursy z języka polskiego też nie są mu obce.

5 Przemysław Kostek  Przemek jest uczniem klasy V. Jest koleżeński i chętny do pracy. W wolnym czasie lubi grać w piłkę, gry komputerowe i jeździć na rowerze. W ubiegłym roku wyróżnił się wiedzą z przyrody.

6 Stypendyści Stypendium Burmistrza Korsz przyznawanego za osiągnięcia sportowe :

7 Adam Mazanek  Adam to najaktywniejszy sportowiec w szkole. Najchętniej chodziłby tylko na lekcje wychowania fizycznego. Jest ambitny, co udowodnił podczas zawodów biegowych.

8 Serdecznie dziękujemy naszym nauczycielom, którzy przygotowali nas do konkursów:  Pani Danucie Dębkowskiej za opiekę w konkursach matematycznych  Pani Izabeli Kuncer za pracę włożoną w przygotowanie nas do konkursów polonistycznych  Pani Katarzynie Mielniczuk za przygotowanie do konkursu przyrodniczego  Panu Krzysztofowi Batenowi za pracę włożoną w rozwój naszej kultury fizycznej


Pobierz ppt "STYPENDYŚCI NAGRODY BURMISTRZA KORSZ 2014 ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŁANKIEJMACH."

Podobne prezentacje


Reklamy Google