Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Śniadaniowa Klasa II B Dnia 8.11.2012r. Klasa II B wraz z wychowawczynią przygotowywała zdrowe śniadanie. Wszyscy wiemy, że jest to najważniejszy posiłek.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Śniadaniowa Klasa II B Dnia 8.11.2012r. Klasa II B wraz z wychowawczynią przygotowywała zdrowe śniadanie. Wszyscy wiemy, że jest to najważniejszy posiłek."— Zapis prezentacji:

1 Śniadaniowa Klasa II B Dnia 8.11.2012r. Klasa II B wraz z wychowawczynią przygotowywała zdrowe śniadanie. Wszyscy wiemy, że jest to najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Musi zawierać wiele wartości odżywczych, w związku z tym przygotowaliśmy sałatki jarzynowe, owocowe, pożywne kanapki i potrawy z jajek. Pamiętaliśmy o myciu rąk i fartuszkach. Warzywa i owoce również starannie umyliśmy, po czym wszyscy zabraliśmy się do pracy. Wspólne przygotowania dały nam wiele radości. Wielu z nas nauczyło się, jak sporządzić zdrowy i smaczny posiłek. Po przygotowaniu śniadania wszyscy zasiedliśmy do starannie nakrytego stołu. Śniadanie było pyszne. Nauczyliśmy się, że rzeczywiście ŚNIADANIE DAJE MOC. Od tej pory zawsze będziemy pamiętać, aby każdego ranka je zjeść.

2

3

4

5


Pobierz ppt "Śniadaniowa Klasa II B Dnia 8.11.2012r. Klasa II B wraz z wychowawczynią przygotowywała zdrowe śniadanie. Wszyscy wiemy, że jest to najważniejszy posiłek."

Podobne prezentacje


Reklamy Google