Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Mam na imię Faustyna. Jestem uczennicą trzeciej klasy gimnazjum przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Baryczy. Nasza szkoła położona jest w bezpośrednim.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Mam na imię Faustyna. Jestem uczennicą trzeciej klasy gimnazjum przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Baryczy. Nasza szkoła położona jest w bezpośrednim."— Zapis prezentacji:

1

2 Mam na imię Faustyna. Jestem uczennicą trzeciej klasy gimnazjum przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Baryczy. Nasza szkoła położona jest w bezpośrednim otoczeniu pięknych lasów koneckich i w samym sercu Nadleśnictwa Barycz.

3 Chciałabym przedstawić kilka zdjęć ukazujących piękno naszych okolicznych lasów i terenów położonych bezpośrednio wokół szkoły. d Ładnie tutaj?

4

5 Tędy spaceruję

6

7 Super miejsce na kąpiel

8

9 Trochę tu tajemniczo…

10 Na pewno zdjęcia nie oddają całego uroku naszej okolicy. Piękno przyrody, która nas otacza sprawia, że czuję się odpowiedzialna, za to, bym mogła cieszyć się nią jak najdłużej.


Pobierz ppt "Mam na imię Faustyna. Jestem uczennicą trzeciej klasy gimnazjum przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Baryczy. Nasza szkoła położona jest w bezpośrednim."

Podobne prezentacje


Reklamy Google