Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

"Tutaj z wami czuję się dobrze: właśnie przebywanie z wami jest moim życiem "Tutaj z wami czuję się dobrze: właśnie przebywanie z wami jest moim życiem.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: ""Tutaj z wami czuję się dobrze: właśnie przebywanie z wami jest moim życiem "Tutaj z wami czuję się dobrze: właśnie przebywanie z wami jest moim życiem."— Zapis prezentacji:

1

2 "Tutaj z wami czuję się dobrze: właśnie przebywanie z wami jest moim życiem "Tutaj z wami czuję się dobrze: właśnie przebywanie z wami jest moim życiem

3 Jest rzeczą wypróbowaną, że najskuteczniejszym wsparciem dla młodych jest sakrament Spowiedzi i Komunia Święta. Jest rzeczą wypróbowaną, że najskuteczniejszym wsparciem dla młodych jest sakrament Spowiedzi i Komunia Święta.

4 Zawierzcie każdą rzecz Jezusowi Eucharystycznemu i Maryi Wspomożycielce, i Maryi Wspomożycielce, a zobaczycie, co to są cuda.

5 Dałbym wszystko, by pozyskać serca młodzieży, by w ten sposób podarować je Panu..."

6 Jeżeli chcecie, by wasze życie było radosne i spokojne, musicie starać się żyć w Łasce Bożej Jeżeli chcecie, by wasze życie było radosne i spokojne, musicie starać się żyć w Łasce Bożej

7 ... Czy jestem blisko czy daleko, zawsze myślę o was. I mam tylko jedno tylko jedno pragnienie, to, by zachować was pragnienie, to, by zachować was szczęśliwymi teraz i w wieczności... szczęśliwymi teraz i w wieczności...

8 Z najlepszymi życzeniami wierności Jezusowi i Jego Matce. Niech św. Jan Bosko prowadzi Was pewnymi drogami i wyprasza u Boga łaskę, by Wasza młodość stawała się w Waszych dłoniach darem dzięki któremu świat pozna i pokocha Boga.


Pobierz ppt ""Tutaj z wami czuję się dobrze: właśnie przebywanie z wami jest moim życiem "Tutaj z wami czuję się dobrze: właśnie przebywanie z wami jest moim życiem."

Podobne prezentacje


Reklamy Google