Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Dzień Przedsiębiorczości 2007 Zespół Szkół w Górze Technikum Handlowe kl. II Piotr Rudowiecki.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Dzień Przedsiębiorczości 2007 Zespół Szkół w Górze Technikum Handlowe kl. II Piotr Rudowiecki."— Zapis prezentacji:

1 Dzień Przedsiębiorczości 2007 Zespół Szkół w Górze Technikum Handlowe kl. II Piotr Rudowiecki

2 W Lubowie Dnia 15 III 2007 r. o godzinie 9.00 zgłosiłem się w leśnictwie w Lubowie. Spotkałem się z panem Olesławem Macho, który w tym dniu był moim opiekunem, a także leśniczym leśnictwa w Lubowie.

3 W lesie Przez kilka godzin p. Olesław oprowadzał mnie po obszarze swojego leśnictwa wszystko po kolei wyjaśniając i przedstawiając.

4

5 Pan leśniczy pokazywał jak należy chronić drzewostany przed szkodami jakie wywołują owady i dzikie zwierzęta. Pan leśniczy pokazywał jak należy chronić drzewostany przed szkodami jakie wywołują owady i dzikie zwierzęta. Brałem udział przy liczeniu ilościowym owadów szkodliwych dla lasów.

6 Sposób ochrony przed zgryzaniem przez zwierzęta, np. sarny

7 Na szkółce leśnej Pan Olesław zabrał mnie również na szkółkę leśną, na której nadleśnictwo hoduje i rozmnaża drzewa dla własnych potrzeb.

8

9

10

11 Wniosek Dzień ten powiększył moją wiedzę na temat lasu, przyrody, zwierząt i jestem wdzięczny wszystkim osobom, które stworzyły Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

12 Zdjęcia: Piotr Rudowiecki & Krzysztof Polański

13 Podziękowania Gdyby nie pomoc i ofiarność pewnych ludzi pewnie bym nie wziął udziału w tym dniu, dlatego chcę podziękować: p. Elwirze Ryndak, p. Olesławowi Macho.


Pobierz ppt "Dzień Przedsiębiorczości 2007 Zespół Szkół w Górze Technikum Handlowe kl. II Piotr Rudowiecki."

Podobne prezentacje


Reklamy Google