Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

WROTSTAR S.C. MARTA MAĆKAŁA, ALEKSANDRA KACZAŁKO, AGATA KAPELARZ, ŁUKASZ LEDER, MAKSYMILIAN KOZŁOWSKI, MIKOŁAJ JANKOWSKI.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "WROTSTAR S.C. MARTA MAĆKAŁA, ALEKSANDRA KACZAŁKO, AGATA KAPELARZ, ŁUKASZ LEDER, MAKSYMILIAN KOZŁOWSKI, MIKOŁAJ JANKOWSKI."— Zapis prezentacji:

1 WROTSTAR S.C. MARTA MAĆKAŁA, ALEKSANDRA KACZAŁKO, AGATA KAPELARZ, ŁUKASZ LEDER, MAKSYMILIAN KOZŁOWSKI, MIKOŁAJ JANKOWSKI

2 WROTSTAR  Nasze logo:  Nasze hasło: WROTKOWANIE - MIŁE CZASU SPĘDZANIE

3 Nasze przedsięwzięcie Przedmiotem naszej działalności jest prowadzenie i udostępnianie toru wrotkarskiego. Pomysł ten był innowacyjny, ponieważ po analizie rynku okazało się, że nic podobnego jeszcze nie powstało i nie będziemy mieli konkurencji.

4 Nasz produkt Przede wszystkim tor do jazdy na wrotkach, własnych lub z wypożyczalni. Przy naszym torze funkcjonuje wypożyczalnia, w której można zaopatrzyć się w:  Wrotki (wszelakiego rozmiaru)  Ochraniacze (dla początkujących) Dodatkowo posiadamy punkt gastronomiczny gdzie możemy zjeść i wypić:  Pizze, hamburgera, hot-doga, zapiekanke itp. itd.  Napoje gazowane, kawa, herbata

5 Nasi odbiorcy Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do młodzieży w wieku szkolnym, ale jesteśmy także otwarci na osoby starsze, np. w wieku średnim i więcej. Właściwie to wpuścimy każdego kto będzie chciał i mogł pojeździć na wrotkach. Wrotkowanie to świetna możliwość spędzania czasu wolnego, na pewno chętnych będzie wielu.

6 Konkurencja i zapotrzebowanie  Konkurencja Po analizie rynku okazało się, że w Gorzowie lub też w okolicach, nawet tych dalszych, nie powstało jeszcze nic podobnego. Oznacza to, że mamy monopol na rynku regionalnym  Zapotrzebowanie  Zapytaliśmy młodzież czy coś podobnego jest w naszym mieście potrzebne. Wyniki ankiety wyglądają następująco: 100% uważa, że w naszym mieście jest za mało miejsc, gdzie można wybrać się ze znajomymi. 70% procent ankietowanych jest zainteresowana uworzeniem toru wrotkrskiego. (20% nie jest zainteresowana, pozostałe 10% nie ma zdania)

7 Źródła finansowania Naszą dzialalność finansować będziemy:  Na początku z kredytów i środków własnych.  W dalszej części działalości głównie z pieniędzy uzyskanych ze sprzedaży biletów, wypożyczania sprzętu, punktu gastronomicznego.


Pobierz ppt "WROTSTAR S.C. MARTA MAĆKAŁA, ALEKSANDRA KACZAŁKO, AGATA KAPELARZ, ŁUKASZ LEDER, MAKSYMILIAN KOZŁOWSKI, MIKOŁAJ JANKOWSKI."

Podobne prezentacje


Reklamy Google