Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Śniadanie daje moc! Dzień Zdrowego Śniadania w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 w Radomsku klasa IIa 8 listopada 2011r. Śniadanie daje moc! Dzień Zdrowego.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Śniadanie daje moc! Dzień Zdrowego Śniadania w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 w Radomsku klasa IIa 8 listopada 2011r. Śniadanie daje moc! Dzień Zdrowego."— Zapis prezentacji:

1 Śniadanie daje moc! Dzień Zdrowego Śniadania w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 w Radomsku klasa IIa 8 listopada 2011r. Śniadanie daje moc! Dzień Zdrowego Śniadania w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 w Radomsku klasa IIa 8 listopada 2011r.

2 Do akcji przystąpiły wszystkie oddziały edukacji wczesnoszkolnej naszej szkoły. Przez cały dzień było wiele atrakcji, które sprawiły, że zapamiętamy go na długo! W naszej klasie zaczęliśmy go tak:

3 Na stoliki trafiły same zdrowe i smaczne produkty.

4 Zabraliśmy się do pracy. Wszyscy staraliśmy się, aby kanapki były nie tylko apetyczne, ale i wesołe.

5 Tak się prezentowały.

6 Nasze śniadanie prezentowało się pięknie! Porozmawialiśmy z naszą panią o ważności tego posiłku, a także o wartościach odżywczych wykorzystanych produktów.

7 Nadszedł czas na sprawdzenie naszej wiedzy o zdrowym odżywianiu. Spotkaliśmy się z naszymi kolegami i koleżankami z innych klas. Odśpiewaliśmy “Hymn zdrowych dzieciaków”.

8 A teraz zadania konkursowe. Jak rozpoznać za pomocą węchu oraz dotyku warzywa i owoce? Nie było to proste, ale udało się!

9 W takim dniu nie mogło zabraknąć zabawy i ruchu. Podzieleni na drużyny przystąpiliśmy do rywalizacji sportowej. Było bardzo wesoło!

10 Na koniec tego ciekawego dnia chwila odpoczynku. Podsumowaliśmy naszą wiedzę rysując pełne witamin owoce i warzywa. Czekamy z niecierpliwością na kolejną akcję!


Pobierz ppt "Śniadanie daje moc! Dzień Zdrowego Śniadania w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 w Radomsku klasa IIa 8 listopada 2011r. Śniadanie daje moc! Dzień Zdrowego."

Podobne prezentacje


Reklamy Google