Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

8 listopada 2011 „ŚNIADANIE DAJE MOC !” Jesienne śniadanie w IB SP nr 114 w Łodzi.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "8 listopada 2011 „ŚNIADANIE DAJE MOC !” Jesienne śniadanie w IB SP nr 114 w Łodzi."— Zapis prezentacji:

1 8 listopada 2011 „ŚNIADANIE DAJE MOC !” Jesienne śniadanie w IB SP nr 114 w Łodzi

2 Cześć – to MY! Dzieciaki z IB. Od 1 września 2011 jesteśmy uczniami SP 114 w Łodzi. Trochę tęsknimy za przedszkolem, ale w szkole też nie jest źle – oceńcie to po naszych minach ;) Codziennie dzieje się coś ciekawego. Dzisiaj na przykład, zaczniemy dzień prawdziwą ucztą : wspólnie przygotowanym śniadaniem. Już wiemy, że to najważniejszy posiłek dnia, ponieważ daje energię na cały dzień! Aaa… przynajmniej do obiadu ;)

3 Wszystko, co znajduje się na stole, przygotowaliśmy sami… Zaraz zaczynamy! Pozostało tylko umycie rąk i… „gromadzimy moc”! Jak widać, niektórzy nie mogą się już doczekać Jak widać, niektórzy nie mogą się już doczekać

4 3, 2, 1… Start! Smacznego!!!

5 Wspólnie smakuje lepiej !!!

6 Na nasze śniadanie „wpadły” koleżanki ze starszej klasy. Zaprezentowały przedstawienie o „Chorym kotku”, który się przejadł. A zatem, trzeba odżywiać się nie tylko regularnie, ale jeszcze zdrowo i z rozsądkiem ;) Na nasze śniadanie „wpadły” koleżanki ze starszej klasy. Zaprezentowały przedstawienie o „Chorym kotku”, który się przejadł. A zatem, trzeba odżywiać się nie tylko regularnie, ale jeszcze zdrowo i z rozsądkiem ;) „MOC JEST Z NAMI!!!” „MOC JEST Z NAMI!!!”

7 Zdjęcia i opracowanie: Małgorzata Stawicka


Pobierz ppt "8 listopada 2011 „ŚNIADANIE DAJE MOC !” Jesienne śniadanie w IB SP nr 114 w Łodzi."

Podobne prezentacje


Reklamy Google