Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Młodzi aktywni? Co zrobić, żeby młodzież brała udział w wyborach i życiu społecznym? Autorzy: Sebastian Piątkowski i Eryk Pawełczyk Gimnazjum nr 4 im.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Młodzi aktywni? Co zrobić, żeby młodzież brała udział w wyborach i życiu społecznym? Autorzy: Sebastian Piątkowski i Eryk Pawełczyk Gimnazjum nr 4 im."— Zapis prezentacji:

1 Młodzi aktywni? Co zrobić, żeby młodzież brała udział w wyborach i życiu społecznym? Autorzy: Sebastian Piątkowski i Eryk Pawełczyk Gimnazjum nr 4 im. T. Kościuszki w ZSO nr 11 w Sosnowcu

2 Nowoczesna Europa w dobie cyfryzacji - od ławki szkolnej do Parlamentu Europejskiego

3 Debata Cel debaty: wypracowanie pomysłów na to, co i jak możemy zrobić, żeby młodzież w naszej miejscowości chętniej chodziła na wybory i angażowała się w życie społeczne

4 Mam prawo wiedzieć Wybory do Parlamentu Europejskiego 25 maja 2014 [zobacz film]

5 Mam prawo wiedzieć Wybory do Parlamentu Europejskiego 25 maja 2014 Parlament Europejski daje Ci prawo … [zobacz film]

6 Frekwencja w wyborach do Parlamentu Europejskiego EU9 - 9 państw członkowskich: Belgia, Dania, Francja, Holandia, Irlandia, Luksemburg, Niemcy, Wielka Brytania i Włochy EU państw członkowskich + Grecja w roku EU państw członkowskich + Hiszpania i Portugalia w roku EU państw członkowskich EU państw członkowskich + Austria, Szwecja oraz Finlandia w roku EU państw członkowskich + Polska, Węgry, Słowenia, Słowacja, Czechy, Estonia, Łotwa, Litwa, Cypr i Malta w 2004 r EU państw członkowskich + Bułgaria i Rumunia w roku 2007.

7 Frekwencja w Polsce Polska 2004 – % 2009 – % Belgia 2004– % %

8 Jak zwiększyć frekwencję? Ankieta internetowa i wyniki [zobacz]

9 Pytania / Dyskusja

10 Nowoczesna Europa w dobie cyfryzacji – od ławki szkolnej do Parlamentu Europejskiego

11 Dziękujemy


Pobierz ppt "Młodzi aktywni? Co zrobić, żeby młodzież brała udział w wyborach i życiu społecznym? Autorzy: Sebastian Piątkowski i Eryk Pawełczyk Gimnazjum nr 4 im."

Podobne prezentacje


Reklamy Google