Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Jak zrobić sobie zdjęcie: - Usiądź twarzą do monitora. - Patrz dokładnie w obiektyw. - Naciśnij “TAKE PHOTO” – najedź i naciśnij kursorem myszy. - Nie.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "Jak zrobić sobie zdjęcie: - Usiądź twarzą do monitora. - Patrz dokładnie w obiektyw. - Naciśnij “TAKE PHOTO” – najedź i naciśnij kursorem myszy. - Nie."— Zapis prezentacji:

1

2 Jak zrobić sobie zdjęcie: - Usiądź twarzą do monitora. - Patrz dokładnie w obiektyw. - Naciśnij “TAKE PHOTO” – najedź i naciśnij kursorem myszy. - Nie ruszaj się przez chwilę do momentu usłyszenia kliknięcia, ponieważ zdjęcie może wyjść niewyraźne! Jeżeli jesteś gotowy kliknij TAKE PHOTO!! To jest test nowej technologii SONY! Zrobisz sobie zdjęcie dzięki innowacyjnemu programowi, który rozszerza możliwości twojego monitora! Pablo Key ® 2000 TAKE PHOTO TAKE PHOTO

3 TAKE PHOTO TAKE PHOTO NIE ROZUMIESZ CO ZNACZY „NIE RUSZAJ SIĘ”??? PRZESUŃ SIĘ TROSZECZKĘ W LEWO... BO CI COŚ „OBETNIE”... KLIKNIJ JESZCZE RAZ I... UŚMIECHNIJ SIĘ !!!

4 POKAŻ ZDJĘCIE POKAŻ ZDJĘCIE 100% Wywołane

5 Oto twoja prawdziwa twarz!

6 Twoje zdjęcie zostało automatycznie przesłane do internetowej galerii: „Największe Świnie XXI w.” Pablo Key ® 2000

7


Pobierz ppt "Jak zrobić sobie zdjęcie: - Usiądź twarzą do monitora. - Patrz dokładnie w obiektyw. - Naciśnij “TAKE PHOTO” – najedź i naciśnij kursorem myszy. - Nie."

Podobne prezentacje


Reklamy Google