Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

Pobieranie prezentacji. Proszę czekać

zdolność tworzenia więzi i współdziałania z innymi, umiejętność pracy w grupie na rzecz osiągania wspólnych celów, umiejętność zespołowego wykonywania.

Podobne prezentacje


Prezentacja na temat: "zdolność tworzenia więzi i współdziałania z innymi, umiejętność pracy w grupie na rzecz osiągania wspólnych celów, umiejętność zespołowego wykonywania."— Zapis prezentacji:

1

2 zdolność tworzenia więzi i współdziałania z innymi, umiejętność pracy w grupie na rzecz osiągania wspólnych celów, umiejętność zespołowego wykonywania zadań i wspólnego rozwiązywania problemów.

3 Dzie ń Kobiet Jednym z elementów naszej współpracy jest propagowanie działalności kulturalnej. Ostatnio przygotowaliśmy akademię środowiskową z okazji Dnia Kobiet, którą przygotowaliśmy z koleżankami i kolegami ze szkoły podstawowej, a zaprosiliśmy na nią Panie z KGW. Koledzy z klas gimnazjalnych, jak na dżentelmenów przystało, wszystkim Paniom wręczyli laurki i symboliczne kwiatki.

4 Przez ż o łą dek do serca. W przyszłości chcielibyśmy, w ramach współpracy z KGW pobierać od doświadczonych gospodyń nauki gotowania. Chcielibyśmy poznawać tajniki kuchni polskiej, w których Panie z KGW są niezastąpione, a jak wiadomo najlepszym afrodyzjakiem jest dobre jedzenie. Chcielibyśmy także nauczyc się wyplatac ozdoby z siana. Ta sztuka także jest specjalnością gospodyń z KGW.

5 W naszej szkole jest wielu uzdolnionych uczniów. Z tego względu chcielibyśmy organizować aukcje, na których wystawiane na sprzedaż byłyby prace uczniów naszej szkoły. Pieniądze na aukcjach byłyby zbierane na określone cele.

6 M ł odzie ż gimnazjalna w kontaktach z osobami starszymi W związku z tym, iż życie niesie za sobą nie tylko radośc i uśmiech, a także chorobę i śmierc, uczniowie naszej szkoły od najmłodszych lat uczeni są kontaktów z osobami chorymi i starszymi. Dn., 14.04. br. uczniowie naszego gimnazjum udali się z wizytą do Pana Ludwika Ślężaka, który za niecały miesiąc będzie obchodził swoje setne urodziny. Delegacja młodzieży przeprowadziła z Panem Ludwikiem krótki wywiad.

7 M ł odzi ochotnicy stra ż y po ż arnej Od dawna młodzież naszej szkoły prowadzi bliską współpracę z jednostką OSP Morakowo, biorąc czynny udział w konkursach pożarniczych, jak i w konkursach wiedzy. Jednym z przykładów bliskiej współpracy uczniów z OSP Morakowo, jest ich czynny udział w 100-leciu istnienia OSP Morakowo, które miało miejsce w czerwcu 2006 roku, oraz sukcesy kolegów klas gimnazjalnych w turniejach pożarniczych.


Pobierz ppt "zdolność tworzenia więzi i współdziałania z innymi, umiejętność pracy w grupie na rzecz osiągania wspólnych celów, umiejętność zespołowego wykonywania."

Podobne prezentacje


Reklamy Google